Gjeldende auksjonstid er:20.09.2019 10:42:34 20.09.2019 10:42:50
 Alle

 Shop

Britiske kolonier
B20082019ID105068F1RFXKVTJTRSIQ.JPGGAMMEL INDIA.kr 8,00120.09.2019 10:39:26
Britiske kolonier
B20082019ID105068F1ERQPWNHMEFDR.JPGINDIA, LITT ELDRE.kr 8,00120.09.2019 10:39:26
Britiske kolonier
B20082019ID105068F1XDDPLDUWCCGT.JPGINDIA GAMLE MERKER.kr 8,00120.09.2019 10:39:26
Britiske kolonier
B20082019ID105068F1WAYTFCWRJELT.JPGELDRE INDIA.kr 8,00120.09.2019 10:39:26
England FDC & brev
B30082019ID107958F1FDKYWFIXYJQR.JPGENGLAND - FLOTT DEKORATIV FDC MED DIANA - 5 stripe kr 20,00120.09.2019 10:35:18
Øvrig Norge prakt & lux
B22022019ID102888F1UVTIIJKHKPMR.JPGNK 638 SKIkr 10,00120.09.2019 10:20:18
Deutsches Reich brev/helsaker/FDC
B06092019ID103360F1NCXGLKEHGKAM.jpgBrevkort Reich 1939; Ostmesse Königsberg, Mi P 281kr 30,00120.09.2019 10:01:00
B06092019ID103360F1VNGFUSUHKLOT.jpgBrevkort Reich 1939; Ostmesse Königsberg, Mi P 280kr 30,00120.09.2019 09:59:00
B06092019ID103360F1EUTQNGFPBQHQ.jpgpostkort Reich 1938; Anschluss Østerrike, Mi P 275 Hotkr 38,00320.09.2019 09:56:00
B06092019ID103360F1BEXUJXMOTBTG.jpgpostkort Reich 1939; Filatelist-Bundestagung, Mi P 235 Hotkr 41,00520.09.2019 09:52:00
B06092019ID103360F1FVJUBOQBOUZY.jpgBrevkort Reich 1938; Frimerkets dag, Mi P 239kr 30,00120.09.2019 09:49:00
B06092019ID103360F1KDANFKCTCZWY.jpgBrevkort Reich 1938; KdF, Reichstagung, Mi P 246 Hotkr 40,00320.09.2019 09:47:00
B06092019ID103360F1XKLHJKWBJCWD.jpgBrevkort Reich 1938; SA Reichswettkämpfe, Mi P 271 Hotkr 41,00320.09.2019 09:45:00

Sør-Trøndelag
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/128000/128006.jpgUbrukt storf -Berkåk sett fra fly-. Aune # F-2946-6. K-2 Nyekr 20,00120.09.2019 09:42:42
Troms Brev & Hjemstedsfilateli
B23082019ID103360F1ENRZIGVLEMHD.jpgBrev st.Tromsø 6.2.78 tekstst.Landslaget for reiselivetkr 20,00120.09.2019 09:20:54
Øvrige Norske kunstnerkort
B09032017ID103360F1CYNUTNLIQUZX.jpgJulekort Ulf Selmer (Oppi 588/1) st. Askim 1945kr 20,00120.09.2019 08:50:17
Dyr
B26032019ID25375F1FKVSIUOCXGXN.JPGLOT MANGE HUNDER KAMPUCHEA OG NICARAGUA. SE SCAN.kr 2,00120.09.2019 08:39:59
Dyr
B26032019ID25375F1NAKDWSFGGWHN.JPGLOT MANGE HUNDER SAHARA M.M. SE SCAN.kr 2,00120.09.2019 08:39:59
Dyr
B26032019ID25375F1EPBZYNRERCBY.JPGLOT MANGE HUNDER TANZANIA, MALAGSY M.M. SE SCAN.kr 2,00120.09.2019 08:39:59
Dyr
B26032019ID25375F1PVVYXVYIUSFK.JPGLOT MANGE HUNDER FRA DIV. LAND. SE SCAN.kr 2,00120.09.2019 08:39:59
Dyr
B26032019ID25375F1VGBEWKZJKOPM.JPGLOT MANGE HUNDER BENIN. SE SCANkr 2,00120.09.2019 08:39:58
Dyr
B26032019ID25375F1FBYHXDETQUGM.JPGLOT MANGE HUNDER. S.TOME E. PRINCIPE OG GUINEE.kr 2,00120.09.2019 08:39:58
Dyr
B26032019ID25375F1AKRXUJGGYOQZ.JPGLOT MANGE HUNDER CUBA, CAMBODGE OG AJMAN. SE SCAN.kr 2,00120.09.2019 08:39:58
Møre og Romsdal
B23082019ID103360F1RHMGPMBJDKCY.jpg'Aalesund før branden' (u utgivardata) st. 1905kr 30,00120.09.2019 08:20:20
Møre og Romsdal
B23082019ID103360F1MIZWYKHGHJVV.jpgÅlesund, oversikt (u utgivardata) st. 1909kr 30,00120.09.2019 08:20:20
Vestfold
B12112017ID105003F1HYWODKTPYKOY.JPGSandefjord, gatemotiv (NK 1848)kr 120,00220.09.2019 05:05:27
Norge FDC 1970-1979
B17012019ID103451F1DPFUQETVKIBU.JPGFDC 1971 NK 674-75. Vignett Populær Filatelikr 10,00120.09.2019 04:50:26
Øvrige Øst Europa
B20082019ID106621F1RQYBNSJDSDMX.JPG##MOLDOVA 2019 P.friskt Sett - ANIMALS##kr 25,00120.09.2019 04:50:23
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B22112018ID103451F1DKMBUXQUAHVM.JPGNK 16 bkr 75,00120.09.2019 04:36:03
Norge FDC før 1970
B17012019ID103451F1PLWJKQYJVJEX.JPGFDC 1968 NK 606-07. Vignett Populær Filatelikr 10,00120.09.2019 04:35:21
World Wildlife Fund (WWF)
2014B100931F1XOOINHCY.JPGCongo Brazzaville 1987 WWF Dvergkrokodiller (Postfrisk)kr 42,00120.09.2019 03:51:09
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17052018ID102877F1ZFYWFETTZSLB.JPGRundstemplet NK785 " Trondheim " 06.08.1979kr 1,00120.09.2019 03:50:49
Mynter Asia
B15032017ID107035F1KYQBIYNWKZCS.JPG**CAPE VERDE 10 escudos 1994 UNC Kingfisher**kr 17,00120.09.2019 03:35:31
Lot, samlinger & partier
B08042019ID106271F1HCJUHHFIYBZX.JPGVel 800 gram 1 ører i kobber og jern (4936)kr 68,00120.09.2019 02:50:21
Lot, samlinger & partier
B08042019ID106271F1BTYTVFOOFJTM.JPGVel 800 gram 1 ører i kobber og jern (4935)kr 68,00120.09.2019 02:35:23
Nyere utenlandske sedler
B01072019ID106621F1DDHPBPIOHRFX.JPG##SOLOMON ISLANDS 5 dollars 2019 UNC Polymer Seddel##kr 29,00120.09.2019 02:09:27
Romfart
B100931F1KYVSKKFX.JPGUngarn 1976 Romsonder Viking & Venera (Postfrisk)kr 8,00120.09.2019 02:08:20
Skip & maritimt
2015B47079F1FQJJPHKWTAVB.JPGMF Norrøna (q220)kr 50,00120.09.2019 02:06:09
Britiske kolonier
B22082019ID103360F1HROGVZTKICHO.jpgNigeria 1949; serie UPU-jubileum **kr 30,00120.09.2019 02:05:19
Nordland
B02082019ID95024F1YDXBPGSLJLYN.JPGBODØ.Rønvik.Bebyggelse.Mot byen.Aune F-1938-4kr 20,00120.09.2019 01:20:32
Østfold
B02082019ID95024F1GPJZCVMDJHVQ.JPGSVINESUND.Bebyggelse under brua.Norm.1-14-3kr 20,00120.09.2019 01:20:32
Øvrige Norske kunstnerkort
B23082018ID103360F1NQTJDBWBIFOB.jpgJulekort George Schumann (Børrehaug&Remen S-5516)kr 20,00120.09.2019 01:20:27
Åland postfrisk & ustemplet
B11052018ID102877F1CSCKYWNQXGCN.JPGPostfrisk ** Åland 1989 Mariehamn Stadshuskr 1,00120.09.2019 01:20:18
Åland postfrisk & ustemplet
B11052018ID102877F1DMDNDSULNHGF.JPGPostfrisk ** Åland 1989 Finstrøms Kyrkakr 1,00120.09.2019 01:20:18
Åland postfrisk & ustemplet
B11052018ID102877F1VJNEQYXTUYSD.JPGPostfrisk ** Åland 1988 Landbruksundervisningkr 2,00120.09.2019 01:20:18
Åland postfrisk & ustemplet
B11052018ID102877F1YYRQGEIOJHUU.JPGPostfrisk ** Åland 1991 Vardø Kyrkakr 2,00120.09.2019 01:20:18
Hordaland
B09012019ID107573F1XWSKFIUHTHZR.JPGSunnhordland planteskule. Ultra Trykk 3566-15. ubruktkr 40,00120.09.2019 01:05:23
Fastpris
Øvrige Vest Europa
B27052017ID106803F1EOHWPUGGWYBE.JPGGibraltar: Blomst: kornvalmue 2004 stemplet kr 4,00120.09.2019 00:23:28
Danmark stemplet
B27022019ID105150F1XDFFBZBTOEOE.JPGAFA 715 F - Thisted - 10 dec 1981kr 1,00120.09.2019 00:21:00
Lot, samlinger & partier
B26082019ID106271F1ECCKGFEECIWY.JPGSiegalbum norske 5 ører 1875-1970 (5433)kr 300,00120.09.2019 00:20:21

Sist oppdatert: 20.09.2019 10:42:34