Gjeldende auksjonstid er:20.09.2019 10:46:29 20.09.2019 10:46:29
 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 kr Auksjon
Sverige postfrisk & ustemplet

 Alle

 Shop

1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03102018ID104769F1DXNCCCFUVFQF.jpgNK 577 Oslo 25.8.67 Nyekr 1,00027.09.2019 20:00:00
Diverse
B20092019ID102905F1MPEIWGBFVNUK.JPGDen Norske Santalmisjon kr 0,90 Nyekr 1,00027.09.2019 10:04:00
Diverse
B20092019ID102905F1MWQSEVYPKNTY.JPGPosthornmerke 1krone  Nyekr 1,00027.09.2019 10:02:00
Diverse
B20092019ID102905F1WRYOBTJTYYDR.JPGPostfører kr 0,10 Nyekr 1,00027.09.2019 10:00:00
Diverse
B20092019ID102905F1ZCPFURBRHSRN.JPGOslo Gardemoen kr 3,80 Nyekr 1,00027.09.2019 09:51:00
Oslo prakt & lux
B20092019ID103353F1BUZMPLNXKSTE.JPGNK 179 luksstemplet Oslo 1933 se scan Nyekr 1,00001.10.2019 19:47:00
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B20092019ID103353F1XKJTOAGKCLFR.JPGKlipp NK 177-79 ok stemplet Moss 11 V 30 se scan Nyekr 1,00030.09.2019 19:30:00
Norge FDC 1990-1999
B20092019ID103353F1RWUXQBMPORJT.JPGFDC NK 1200 se utgiver/scan Nyekr 1,00030.09.2019 19:18:00
Diverse
B19092019ID102905F1ZXQIMLHFSFUJ.JPGJohan Falkberget 1879-1979 kr 1,80 Nyekr 1,00026.09.2019 18:34:00
Brev Polar, Hvalfangst, Svalbard
B19092019ID105476F1MCJVCISOUQPO.JPGLONGYEARBYEN, NK 456, spesialstempel på klipp Nyekr 1,00022.09.2019 19:17:00
Diverse
B19092019ID102905F1CIOKXCPFROIC.JPGPolarskuta FRAM 80 øres  Nyekr 1,00026.09.2019 18:21:00
Diverse
B19092019ID102905F1VFHAPLHJAFGR.JPGVM Ski 1982 kr 3,00 Nyekr 1,00026.09.2019 18:19:00
Diverse
B19092019ID102905F1GSMZUIDDQNQP.JPGFrelsesarmeen 100 år kr. 2,90 Nyekr 1,00026.09.2019 18:15:00
Diverse
B19092019ID102905F1ITUXNPYTNRCP.JPGThink City A 266 1998 model A post Nyekr 1,00026.09.2019 18:12:00
Diverse
B19092019ID102905F1BXHTIIMDLTFX.JPGDen Norske Turistforening A post Nyekr 1,00126.09.2019 18:11:00
Diverse
B19092019ID102905F1JUVEQVQHYCOB.JPGNorges Musikkorps Forening A post Nyekr 1,00126.09.2019 18:10:00
Diverse
B19092019ID102905F1EWGBTDUFGFJG.JPGNorges Musikkorps Forening A post Nyekr 1,00126.09.2019 18:09:00
Diverse
B19092019ID102905F1UXMKSLJTTCOE.JPGFløybane Bergen A post Nyekr 1,00126.09.2019 18:08:00
Diverse
B19092019ID102905F1INFOYITMVXNS.JPGFløybane Bergen A post Nyekr 1,00126.09.2019 18:06:00
Diverse
B19092019ID102905F1GCORJYIJMIHL.JPGEuropeisk Postforening 20 øre +30 år 1942 Nyekr 1,00026.09.2019 18:01:00
Mynter fra England
B19092019ID100931F1FNFMNTWLUQJB.JPG1940 England Three Pence (EN14) Kjøp nå Nyekr 1,00026.09.2019 15:46:00
Mynter fra England
B19092019ID100931F1KCCHVMURJGFZ.JPG1971, 1978, 1980 England 2 New Pence (EN12) Kjøp nå Nyekr 1,00026.09.2019 15:42:00
Mynter fra England
B19092019ID100931F1YODVDVEHMYKZ.JPG1973-74 England 1 New Penny (EN08) Kjøp nå Nyekr 1,00026.09.2019 15:32:00
Mynter fra England
B19092019ID100931F1QRJKRPRFGLCS.JPG1967 England One Penny (EN06) Kjøp nå Nyekr 1,00026.09.2019 15:28:00
Sovjetunionen stemplet
B19092019ID104771F1YGYPVPAHUITT.JPGLot Sovjetunionen (iii) Nyekr 1,00026.09.2019 18:36:00
Sovjetunionen stemplet
B19092019ID104771F1QNIYQTZYUBHD.JPGLot Sovjetunionen (ii) Nyekr 1,00026.09.2019 20:35:00
Sovjetunionen stemplet
B19092019ID104771F1NLBLHOHYEZIC.JPGLot Sovjetunionen (i) Nyekr 1,00026.09.2019 18:33:00
1 kr Auksjon
Øvrige utenlandske kunstnerkort
B19092019ID102898F1VPBUYFLLBNHQ.JPGÖdberg. Uten utgiver. Nyekr 1,00026.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Jenny Nystrøm
B19092019ID102898F1ILNOKSJHRXDF.JPGJenny. Sagokonst 4606/1 Nyekr 1,00026.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
B19092019ID102898F1HTZXUBYNQRST.JPGForsmann. Svensk tilv. 425 Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1KFJQZLTFFIYK.JPGUsignert Nyttårskort. Import (4) Nyekr 1,00026.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1LFUXNVUMOYBF.JPGUsignert Jul-nyttårskort. Import (3) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1JWNLYKJXRXYE.JPGUsignert Julekort. Import (2) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1VLAQFDUUKTLJ.JPGUsignert Julekort. Import (1) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1YNGICTGQPEKK.JPGUsignert Julekort. Aune 510288 Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1PCFMKLBNXELU.JPGUsignert Julekort. Aune 506393 Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1HTETMRCGJXRQ.JPGUsignert Julekort. Aune 503289 Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1NDSYVKKAWYSB.JPGUsignert Julekort. Aune 2/3 Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1GDLYNOMVATZJ.JPGUsignert Julekort. Aune u/nr. (14) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1RTJPHBQNLAPM.JPGUsignert Julekort. Aune u/nr. (13) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1RLIUOQPOANPA.JPGUsignert Julekort. Aune u/nr. (12) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1HFJKKDBKOIMD.JPGUsignert Julekort. Aune u/nr. (11) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1USLKCEPXSBBN.JPGUsignert Julekort. Aune u/nr. (10) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1MYXICTGOVLNZ.JPGUsignert Julekort. Aune u/nr. (9) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1JNNQVJLWHUHJ.JPGUsignert Julekort. Aune u/nr. (8) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1MJRLPNTKGPXG.JPGUsignert Julekort. Aune u/nr. (7) Nyekr 1,00026.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1ABVIUMJGRBHZ.JPGUsignert Julekort. Aune u/nr. (6) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1BQZWYKJAAFGQ.JPGUsignert Julekort. Aune u/nr. (5) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B19092019ID102898F1TIESPDERWAPJ.JPGUsignert Julekort. Aune u/nr. (4) Nyekr 1,00126.09.2019 15:00:00

Sist oppdatert: 20.09.2019 10:46:29