Gjeldende auksjonstid er:16.12.2019 10:41:58 16.12.2019 10:41:59
 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 kr Auksjon
Berlin FDC og brev
B14122019ID104483F1QAIQRKUKUCDT.jpgICH BIN EIN BERLINER - JOHN F. KENNEDY ( 38 )  Nyekr 1,00012.01.2020 23:00:00
1 kr Auksjon
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B12122019ID104483F1NTWMQGKLKCJA.jpgDRONNING MAUD/MOROKULIEN 20/12 1959 ( 1 )kr 21,00312.01.2020 23:00:00
Norske sedler etter 1877
B11122019ID330F1DTLEETPMFBMO.JPG1 kr 1941 C.4365459. Kval 0 Hotkr 341,00703.01.2020 19:28:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B07122019ID104483F1THPJOJALVNWD.jpgFACIT 231 - 232 ( 44 ) kr 1,00122.12.2019 22:20:00
1 kr Auksjon
BRD stemplet
B07122019ID104483F1TIDUHCIGGWYJ.jpgBEETHOVEN 1959 ( 43 ) kr 1,00122.12.2019 23:00:00

 Alle

 Shop

1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B16122019ID109022F1PONJIWFQYZGS.JPGStemplet serie NK 785-786 Nyekr 1,00023.12.2019 09:47:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B16122019ID109022F1XTJOQBELMPWM.JPGStemplet serie NK 787-789 Nyekr 1,00023.12.2019 09:46:00
1 kr Auksjon
BRD FDC og brev
B16122019ID104483F1WNCLWVOZLVPW.jpgERSTTAGSBLATT - 30 STYKKEN ULIKE ( 46 )  Nyekr 1,00012.01.2020 22:20:00
Asia - FDC og brev
B15122019ID103909F1YXCVGENJRGCL.JPGFlott INDIA-brev - sep. 1952 Nyekr 1,00026.12.2019 22:53:00
Deutsches Reich brev/helsaker/FDC
B15122019ID103909F1PWHWKTCOOBHX.JPGBrev HAMBURG til ARENDAL - 15.5.1929 Nyekr 1,00026.12.2019 22:51:00
B15122019ID103909F1HMVEUYORDKCY.JPGBrev Tyskland til ARENDAL - 14 DEZ 1923 Nyekr 1,00026.12.2019 22:48:00
B15122019ID103909F1HMPSOGYYIVLR.JPGLuftpost STETTIN til ARENDAL - 1.8.1930 Nyekr 1,00026.12.2019 22:46:00
B15122019ID103909F1MDXWUODIQSRO.JPGBrev HAMBURG til ARENDAL - 22.6.1929 Nyekr 1,00026.12.2019 22:26:00
Samlinger & Lotter
B15122019ID103909F1FBCSYUXZDTWX.JPG4 stk BUNADSKORT sign. Erling Nielsen på 40-tallet Nyekr 3,00226.12.2019 22:14:00
Samlinger & Lotter
B15122019ID103909F1TCTEHBNFPDRA.JPG4 stk BUNADSKORT sign. Erling Nielsen på 40-tallet Nyekr 3,00226.12.2019 22:12:00
Nasjonaldrakt & bunad
B15122019ID103909F1QFDZEMEJQFQN.JPG4 stk BUNADSKORT sign. Erling Nielsen på 40-tallet Nyekr 3,00226.12.2019 22:12:00
Nasjonaldrakt & bunad
B15122019ID103909F1CNIBDEIPCMVM.JPG4 stk BUNADSKORT sign. Erling Nielsen på 40-tallet Nyekr 3,00226.12.2019 22:09:00
Div mynter Europa
B15122019ID9308F1HKKQVDVOOYQJ.JPGSveits [379] 10 rappen 1933 ren nikkel Nyekr 1,00022.12.2019 21:42:00
Div mynter Europa
B15122019ID9308F1VTWHRVKZWDUB.JPGSveits [378] 10 rappen 1930 Nyekr 1,00022.12.2019 21:40:00
Div mynter Europa
B15122019ID9308F1UIXGNXYQXAID.JPGSveits [377] 10 rappen 1929 Nyekr 1,00022.12.2019 21:37:00
Div mynter Europa
B15122019ID9308F1JUHUFBMSCOMD.JPGSveits [376] 10 rappen 1925 Nyekr 1,00022.12.2019 21:35:00
Island stemplet
B15122019ID108260F1INGHFJKCHDMC.JPGIsland: 1968 AFA 420-21 førstedagsstemplet Nyekr 1,00022.12.2019 18:25:00
Island stemplet
B15122019ID108260F1WFYDXQHLJHPR.JPGIsland: 1968 AFA 416-17 stemplet Nyekr 0,50022.12.2019 18:23:00
Island stemplet
B15122019ID108260F1NGYOHMZTCCNK.JPGIsland: 1967 AFA 412 stemplet Nyekr 0,50022.12.2019 18:22:00
Island stemplet
B15122019ID108260F1XEXQCXCFNIYP.JPGIsland: 1966 AFA 403-04 stemplet Nyekr 1,00022.12.2019 18:14:00
Div mynter Europa
B15122019ID9308F1GPJWVIWNIUVY.JPGSveits [375] 10 rappen 1920 Nyekr 1,00022.12.2019 19:55:00
Mynter Asia
B24082019ID107380F1JDYOYDYEWQWX.JPGIsrael - 1/2 New Sheqel km159 Nyekr 1,00022.12.2019 18:40:00
Mynter øvrige Amerika
B11092019ID107380F2QUTVFKKZYUFP.JPGChile - 10 Pesos 1981 km 218.1 Nyekr 1,00022.12.2019 18:31:00
Mynter øvrige Amerika
B24052019ID107380F1XPJABAAOCCKY.JPGPeru- 10 Centavos 1920 Km 214.1 Nyekr 1,00022.12.2019 18:30:00
Mynter øvrige Amerika
B11092019ID107380F1EMRDOULBFYHU.JPGChile - 100 Pesos 1981 km 226.1 Nyekr 1,00022.12.2019 18:29:00
Div mynter Europa
B03092019ID107380F1XNOJACUEGOAC.JPGHellas - 20 Drachmer 1973 km 112 Nyekr 1,00022.12.2019 18:26:00
Div mynter Europa
Div mynter Europa
B03092019ID107380F2EGHOGSUOWCJK.JPGHellas - 20 Drachmer 1986 km 133 Nyekr 1,00022.12.2019 18:26:00
Mynter Afrika
B16062019ID107380F1JWQPSHCNKGPH.JPGSør Afrika 50 Cents 1996 km 163 Nyekr 1,00022.12.2019 18:24:00
Div mynter Europa
B23102019ID107380F1XRSESIZDTQUK.JPGJugoslavia/ Sosialist Republikk - 10 Para 1990 km 139 Nyekr 1,00022.12.2019 18:23:00
Div mynter Europa
B23102019ID107380F1JWRSBPKAUNGY.JPGJugoslavia/ Sosialist Republikk - 10 Para 1975 km 44 Nyekr 1,00022.12.2019 18:22:00
Div mynter Europa
B23102019ID107380F1JWRSBPKAUNGY.JPGJugoslavia/ Sosialist Republikk - 10 Para 1975 km 44 Nyekr 1,00022.12.2019 18:21:00
Norge FDC 1980-1989
B30102019ID105068F1FCWMIBLVJOXL.JPGTRE FDC FRÅ 1988. Nyekr 1,00122.12.2019 17:48:00
Mynter Asia
B02062019ID107380F1HFIUIVGOSWVK.JPGTyrkia - 5 Kurus 1975 km 890a Nyekr 1,00022.12.2019 17:48:00
Norge FDC 1980-1989
B30102019ID105068F1OMEDVWJQMTUH.JPGFIRE FDC FRÅ 1987. Nyekr 1,00122.12.2019 17:47:00
Div mynter Europa
B23102019ID107380F1LDFEMVAHWXIV.JPGJugoslavia/ Sosialist Republikk - 20 Para 1965 km 45 Nyekr 1,00022.12.2019 17:47:00
Div mynter Europa
B23102019ID107380F1REEJSOOMWCHM.JPGJugoslavia/ Sosialist Republikk - 5 Para 1965 km 43 Nyekr 1,00022.12.2019 17:47:00
Norge FDC 1980-1989
B30102019ID105068F1VIRMBLHHIVRP.JPGTO FDC FRÅ 1986. Nyekr 1,00122.12.2019 17:46:00
Mynter Afrika
B17062019ID107380F1XMZKXCWCKPPC.JPGEgypt - 10 milliems km 435 Nyekr 1,00022.12.2019 17:46:00
Div mynter Europa
B23102019ID107380F1EDCCZKCOIRWR.JPGJugoslavia/ Sosialist Republikk - 5 Para 1965 km 42 Nyekr 1,00022.12.2019 17:46:00
Norge FDC 1980-1989
B30102019ID105068F1QDOAFZQAPUON.JPGTRE FDC FRÅ 1984. Nyekr 1,00122.12.2019 17:46:00
Div mynter Europa
B23102019ID107380F1TFAPOJGFENDT.JPGJugoslavia/ Sosialist Republikk - 50 Para 1965 km 46.1 Nyekr 1,00022.12.2019 17:46:00
Norge FDC 1980-1989
B30102019ID105068F1JSJTMSTOFIDM.JPGTO FDC FRÅ 1983. Nyekr 1,00122.12.2019 17:45:00
Div mynter Europa
B23102019ID107380F1LDMLFDXFCEXD.JPGJugoslavia/ Sosialist Republikk - 25 Para 1982 km 84 Nyekr 1,00022.12.2019 17:45:00
Div mynter Europa
B23102019ID107380F1XFTCTXYNPCQN.JPGJugoslavia/ Sosialist Republikk - 50 Para 1982 km 85 Nyekr 1,00022.12.2019 17:45:00

Sist oppdatert: 16.12.2019 10:41:58