Gjeldende auksjonstid er:28.01.2020 23:00:57 28.01.2020 23:00:57
 Alle

 Shop

Multiobjekt Auksjon
Mynter i rull
B25092016ID45965F1GFVODIJNXCTX.JPG1 øre ruller 1967** Orig. ruller fra DKM. Katv. kr.500, Kjøp nåkr 120,00029.01.2020 00:36:28
Fastpris
Øvrige Vest Europa
B100931F1SZOGRYPR.JPGF.N. Geneve 2011 Aids i 30 år (Postfrisk)kr 31,00028.01.2020 23:20:54
Fastpris
Nord-Amerika - Postfrisk
B100931F1IDRJABCX.JPGF.N. New York 2011 Aids i 30 år (Postfrisk)kr 12,00028.01.2020 23:20:54
Fastpris
Øvrige Vest Europa
B100931F1WCSLEGKF.JPGF.N. Wien 2011 Aids i 30 år (Postfrisk)kr 23,00028.01.2020 23:20:54
Fastpris
Norge FDC etter 2009
B17042019ID106864F1CHUGSWPBRAPH.jpgFDC 5/2013, Postkjøretøykr 10,00028.01.2020 23:37:06
USA
B18012018ID106462F1XKPLFBJMMFEG.jpgPortland 1912-USA-Amerika-Sendt Til Norge 1912kr 40,00028.01.2020 23:37:19
Sverige FDC og brev
B25102018ID102877F1NNFPTKGTRODJ.JPGSverige Samlerblad 23.05.1978 " Linnes Resor "kr 9,00028.01.2020 23:37:35
Sverige FDC og brev
B25102018ID102877F1DDGFXUHWVOWV.JPGSverige Samlerblad 24.11.1992 " IPU 88 konferensen "kr 9,00028.01.2020 23:37:35
Akershus prakt & lux
B10102017ID100496F1HGAFWYOVMFFE.JPGNk 1235 1995 : Hvalstad Akershuskr 10,00028.01.2020 23:37:36
Akershus prakt & lux
B10102017ID100496F1QQNLVIZDYQCW.JPGNk 1163 1993 sommerf...: Nesøya Akershuskr 5,00028.01.2020 23:37:36
Sverige FDC og brev
B25102018ID102877F1DJUQGUIOHYLS.JPGSverige FDC Samlerblad 24.10.1971 " Rikets Symboler "kr 9,00028.01.2020 23:37:36
Sverige stemplet
B25102018ID102877F1LUMMVOKNRNHR.JPGRundstemplet Sverige hefteblokk Carl XVI Gustaf 1978kr 3,00028.01.2020 23:37:36
Sverige stemplet
B25102018ID102877F1WRFGFYSQDWCO.JPGLUX Stemplet hefteblokk " ALVESTAD " 03.03.1978kr 5,00028.01.2020 23:37:36
Sverige stemplet
B25102018ID102877F1MQUUDINZYTOE.JPGLUX Stemplet Sverige hefteblokk " Øregrund " 20.11.1981kr 5,00028.01.2020 23:37:36
Sverige stemplet
B25102018ID102877F1UQCGWRJNGHPS.JPGRundstemplet Sverige hefteblokk Carl XVI Gustaf 1980kr 5,00028.01.2020 23:37:36
Sverige stemplet
B25102018ID102877F1KKEBSKHKPHNM.JPGLUX Stemplet Sverige hefteblokk " Halmstad " 22.03.1978kr 7,00028.01.2020 23:37:36
Sverige stemplet
B25102018ID102877F1FXUJWPQIRLTN.JPGRundstemplet Sverige hefteblokk 1977kr 5,00028.01.2020 23:37:36
Aust-Agder prakt & lux
B10102017ID100496F1WIKFLXCGNKSH.JPGNk 145 1926/34 Vatnstraum Aust Agder (se kommentar)kr 50,00028.01.2020 23:37:37
Tjeneste, porto og returmerker
B10102017ID100496F1VLEUBTGHNWTN.JPGT 82 1955/68 Vatnstraum Aust Agderkr 10,00028.01.2020 23:37:37
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10102017ID100496F1CODWSXKCIUWQ.JPGNk 460 1958/62 OV ørev. Moisund V-Agderkr 10,00028.01.2020 23:37:37
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B10102017ID100496F1DVVARAGHNTPT.JPGNk 460 1958/62 OV ørev. Kristiansandkr 5,00028.01.2020 23:37:37
Hedmark prakt & lux
B10102017ID100496F1UNRPJRESSTNF.JPGNk 1148 1992 Kr.sund: Magnor Hedmarkkr 3,00028.01.2020 23:37:37
Hordaland prakt & lux
B10102017ID100496F1JUGYHBQPHMET.JPGNk 1156 1992 phorn: Bergen Hordalandkr 10,00028.01.2020 23:37:37
Hordaland prakt & lux
B10102017ID100496F1NODRWTYGLVUR.JPGNk 1063 1989 VM i...: Laksevåg Hordalandkr 10,00028.01.2020 23:37:37
Finnmark prakt & lux
B19032018ID100496F1BZUVBNWWHVHX.JPGNk 1088/89 1990 orkide: Alta/Øksfjord Finnmarkkr 10,00028.01.2020 23:38:16
Skip & maritimt
B19032018ID47079F1NDXYDVKUBYJF.JPGHurtigruter møtes (h-947)kr 35,00028.01.2020 23:38:16
Troms prakt & lux
B19032018ID100496F1DMCPWLRVIYGF.JPGNk 1088 1990 orkide: Bardu Tromskr 10,00028.01.2020 23:38:16
Skip & maritimt
B19032018ID47079F1GKMDIFFSLJQD.JPGHurtigruten MS Finnmarken (h-949)kr 50,00028.01.2020 23:38:16
Troms prakt & lux
B19032018ID100496F1EROFHXMPMGUX.JPGNk 1086 1990 fauna: Nordkjosbotn Tromskr 8,00028.01.2020 23:38:16
Skip & maritimt
B19032018ID47079F1HIPBTLXIJQPM.JPGHurtigruten MS Nordkapp (h-952)kr 50,00028.01.2020 23:38:16
Skip & maritimt
B19032018ID47079F1GTNLSUBFWHYR.JPGHurtigruten MS Nordkapp (h-954)kr 50,00028.01.2020 23:38:16
Troms prakt & lux
B19032018ID100496F1RRUOMCOWFEVN.JPGNk 1086 1990 fauna : Oteren Tromskr 8,00028.01.2020 23:38:16
Troms prakt & lux
B19032018ID100496F1DNRQGZGOFKQV.JPGNk 1086 1990 fauna: Bardu Tromskr 5,00028.01.2020 23:38:16
Skip & maritimt
B19032018ID47079F1AAZKUQGLPSXE.JPGHurtigruten MS Kong Olav (h-955)kr 50,00028.01.2020 23:38:16
Troms prakt & lux
B19032018ID100496F1QQLHOGYSMDKK.JPGNk 1086 1990 fauna : Lyngseidet Tromskr 8,00028.01.2020 23:38:17
Skip & maritimt
B19032018ID47079F1YDVIUPPUHQHM.JPGMS Lykkeper (h-958)kr 35,00028.01.2020 23:38:17
Skip & maritimt
B19032018ID47079F1NFHFOVGUNFUQ.JPGMS Bastø I (h-959)kr 45,00028.01.2020 23:38:17
Troms prakt & lux
B19032018ID100496F1TPWYRNCXLLVD.JPGNk 1061 og 1137 : Botnhamn og Oteren Tromskr 5,00028.01.2020 23:38:17
Skip & maritimt
B19032018ID47079F1UQFMMBRKECXW.JPGMS Bastø II (h-960)kr 45,00028.01.2020 23:38:17
Skip & maritimt
B19032018ID47079F1CXBYCDXJCXOK.JPGMS Bastø I + II (h-961)kr 45,00028.01.2020 23:38:17
Troms prakt & lux
B19032018ID100496F1GDLXPIFSKNQJ.JPGNk 1132 1991 Jul: Fjordgard Tromskr 10,00028.01.2020 23:38:17
Skip & maritimt
B19032018ID47079F1XNQYOEJFIVRM.JPGMS Sagafjord NAL kort (h-962)kr 50,00028.01.2020 23:38:17
Troms prakt & lux
B19032018ID100496F1RBWBBLHDGUNS.JPGNk 1161 1992 Jul: Meistervik Tromskr 10,00028.01.2020 23:38:17
Skip & maritimt
B19032018ID47079F1VQXNYTDFISQW.JPGMS Oslofjord NAL kort (h-963)kr 50,00028.01.2020 23:38:17
Troms prakt & lux
B19032018ID100496F1TADSWMQRQJPH.JPGNk 1088 1990 orkide: Tennevoll Tromskr 5,00028.01.2020 23:38:17
Troms prakt & lux
B19032018ID100496F1BPFDRXOAFFWD.JPGNk 1115 1991 Redn.selsk..: Bergseng Tromskr 5,00028.01.2020 23:38:17
Afrika - Postfrisk
B21012020ID106621F1STVKCAPFVLIA.JPG##ST. THOMAS & PR. 2016 P.f. Sett + M/A - BUTTERFLIES##kr 29,00028.01.2020 23:41:00
Afrika - Postfrisk
B21012020ID106621F1OKUFCCDFEPSL.JPG##BURUNDI 2012 P.fr. Miniark - MUHAMMAD ALI##kr 12,00028.01.2020 23:45:00
Øvrige Vest Europa
B21012020ID106621F1BFRQKDEYJSET.JPG##GIBRALTAR 2012 Postfriskt Sett - ANIMALS##kr 18,00028.01.2020 23:49:00
Møre og Romsdal
B14012020ID103327F1DOTYOHRYLBHY.JPGÅlesundkr 10,00028.01.2020 23:50:18

Forrige   1  2  3  4    Neste

Sist oppdatert: 28.01.2020 23:00:57