Halv provisjon i Juli måned!

105 067
48 068
252 810
616 638

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 kr Auksjon
Minnemynter
B05072020ID330F1IGRGWWHLKAXM.JPG175 kr 1989. Speilglans. Noe oksidert i boksen. Boksen  Hotkr 428,00919.07.2020 20:34:00

kr 0,00012.07.2020 22:47:59
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B12052020ID102905F1ITOKCJSKSQLR.JPG 8 stk Norske Fugler 1980/1983kr 1,00014.07.2020 15:51:40
1 kr Auksjon
Særstempler
B29062020ID66369F1AMCVOEMRHTTV.JPG Arkitekturutstilling i Oslo rådhus 4. - 21. mars 1982kr 1,00013.07.2020 21:50:18
1 kr Auksjon
Afrika - Stemplet
B06072020ID104486F1LCUHONJCSFWZ.JPG Camerun i stemplet. 22 stk forskjellige.kr 1,00018.07.2020 18:42:00
1 kr Auksjon
DDR stemplet
B29062020ID104486F1UIYUPFTMTMYW.JPG DDR miniark i stemplet. Afa 1556kr 1,00011.07.2020 18:52:00
1 kr Auksjon
FN - New York
B29062020ID104486F1IQOMHHGSXHPW.JPG FN New York postkort sendt i 1973kr 1,00011.07.2020 18:04:00
1 kr Auksjon
Asia - Stemplet
B06072020ID104486F1OXPTDOBMFYWX.JPG Nord-Korea i stemplet. 25 stk forskjellige. kr 1,00118.07.2020 18:32:00
Møre og Romsdal
B25012020ID103218F1DGLRDJGBZERO.jpg Trollstigvegen. Normann Nr. 632 Nyekr 1,00015.07.2020 19:54:00
Mat og drikke
B05062016ID101317F1QNHEOGTDEKPT.JPG"Drinks & Cocktail"kr 1,00012.07.2020 10:53:01
1 kr Auksjon
Idrett
B04072020ID102898F1MWPBTHVHETKO.JPG"Hjallis" Harstad u/nr. Signert, antagelig ektekr 24,00413.07.2020 14:00:00
Asia - Postfrisk
B04062019ID106621F1CWBLJDLZQROI.JPG##AFGHANISTAN 1962 Postfriskt - FLORA## Kjøp nåkr 1,00015.07.2020 16:58:38
Afrika - Stemplet
B25062018ID106621F1FCDFWHVCJNFA.JPG##AFRIKA Stpl - 4 stk - Diverse##kr 1,00014.07.2020 21:06:13
Asia - Stemplet
B13112018ID106621F1TGWELXSDGTVI.JPG##AJMAN 1967 Stpl - OMNIBUS##kr 0,50016.07.2020 02:20:19
Asia - Stemplet
B13112018ID106621F1OIFKBCIAMOYC.JPG##AJMAN 1970 Stpl - BICENTENARY OF BEETHOVEN##kr 0,50016.07.2020 02:20:19
Afrika - Stemplet
B25062018ID106621F1CNJYHRSIXBFM.JPG##ALGERIE Stpl - 3 stk - Diverse##kr 1,00014.07.2020 21:06:12
Afrika - Stemplet
B25062018ID106621F1QBHOJCNXJULD.JPG##ALGERIE 1926-39 Stpl - 2 stk - Marabout of Sidi Y.##kr 1,00014.07.2020 21:06:12
Afrika - Postfrisk
B12072019ID106621F1YJEHYQTOIHXD.JPG##ALGERIE 1947 Postfriskt##kr 1,00011.07.2020 09:50:54
Sør/mellom-Amerika - Postfrisk
B16062018ID106621F1QKXHFNNARHVP.JPG##ARGENTINA 1959-70 Postfriskt - ZAPATA SLOPE##kr 1,00013.07.2020 01:51:46
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B21082018ID106621F1UYGMGRFKJSXZ.JPG##ARGENTINA 1966 Stpl - GEN. JOSE DE SAN MARTIN##kr 0,50015.07.2020 16:57:24
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B21082018ID106621F1DQBPKLIBLFKA.JPG##ARGENTINA 1966 Stpl - INCA BRIDGE, MENDOZA##kr 0,50015.07.2020 16:57:24
B16062018ID106621F1ONWMONCQBQNB.JPG##ARGENTINA 1977-81 Postfriskt - CITY HALL, SALTA##kr 1,00013.07.2020 01:51:46
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B19082018ID106621F1TIHCIMRLYSPE.JPG##ARGENTINA 70-tallet Stpl - GEN. JOSE DE SAN MARTIN##kr 0,50013.07.2020 12:22:05
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B19082018ID106621F1OBBCMOWNIQRF.JPG##BAHAMAS 1967 Stpl - PUBLIC SQUARE, NASSAU##kr 1,00013.07.2020 13:37:17
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05092018ID106621F1MSKLYOKMBCYV.JPG##BAHAMAS 1985 Stpl - QUEEN ELIZABETH##kr 0,50016.07.2020 12:35:56
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05092018ID106621F1NELLTUASBOTL.JPG##BARBADOS 1965 Stpl - SEA URCHIN##kr 0,50016.07.2020 12:35:56
B21042019ID106621F1ECCGEFZHXKFI.JPG##BARBUDA 1969 Postfriskt - CHRISTMAS##kr 1,00013.07.2020 09:51:26
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1PIWQPVXSVDJS.JPG##BELGIA 1974 Stpl - KING ALBERT I##kr 0,50013.07.2020 07:20:20
Belgia postfrisk & ustemplet
B09092018ID106621F1VPVYSZWQQRQD.JPG##BELGIA 1977 P.friskt - HUMANISTIC SOCIETY EMBLEM##kr 0,50013.07.2020 06:50:23
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1SBMNUOTFNPGH.JPG##BELGIA 50-80-tallet Stpl - 7 stk - HERALDIC LION##kr 1,00013.07.2020 07:20:20
Belgia stemplet
B16092018ID106621F1GXNGJDQDCXMW.JPG##BELGIA Stpl - KING LEOPOLD III##kr 0,50013.07.2020 07:20:20
Afrika - Stemplet
B30062018ID106621F1EVQGVVSVYYHW.JPG##BENIN 1979 Stpl - ANTILOPE##kr 1,00013.07.2020 01:52:04
Afrika - Stemplet
B18032018ID106621F1DECRMCLIMOWT.JPG##BENIN 1995 Stpl. - LIONS## Kjøp nåkr 1,00013.07.2020 10:50:22
B09012019ID106621F1RGMJVAPYDWCP.JPG##BEQUIA 1982 Postfriske (2) - FOOTBALL##kr 1,00016.07.2020 12:51:27
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05092018ID106621F1YCDFALQYCDXJ.JPG##BERMUDA 1953-58 Stpl - EASTER LILIES##kr 1,00016.07.2020 12:35:56
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05092018ID106621F1JNNQVJLWHUHJ.JPG##BERMUDA 1987 Stpl - TRANSPORT RAILWAY##kr 1,00016.07.2020 12:35:57
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05092018ID106621F1TKWTQOHCHVZN.JPG##BERMUDA 1994 Stpl - CHRISTMAS##kr 1,00016.07.2020 12:35:57
Asia - Postfrisk
B30052019ID106621F1UEWVJOVSRCEO.JPG##BHUTAN 1974 Postfriskt - U.P.U.##kr 0,50016.07.2020 02:20:38
Asia - Postfrisk
B30052019ID106621F1QVEYBFUIMXYC.JPG##BHUTAN 1975 Postfriskt - ART##kr 0,50016.07.2020 02:20:57
Asia - Postfrisk
B30052019ID106621F1LCQCTQPMBWGV.JPG##BHUTAN 1976 Postfriske (2) - FLOWERS##kr 1,00016.07.2020 02:20:57
Asia - Postfrisk
B30052019ID106621F1JTNRIDTANHLY.JPG##BHUTAN 1976 Postfriskt - RHODODENTRON##kr 1,00016.07.2020 02:20:58
Asia - Postfrisk
B30052019ID106621F1YTWIFDYXIFPS.JPG##BHUTAN 1986 Postfriskt - KILKHOR MANDALAS, DEITIES##kr 1,00016.07.2020 02:20:58
B04042020ID106621F1PXELIIOMQIYM.JPG##BOLIVIA 1944 P.friske - HONOR, WORK, LAW##kr 1,00011.07.2020 18:51:31
B04042020ID106621F1DKLHQQRCYWMD.JPG##BOLIVIA 1946 P.friskt - 100 YEARS OF NATIONAL HYMN##kr 1,00011.07.2020 18:50:19
Øvrige Øst Europa
B18102018ID106621F1IPSBPGJLVNXY.JPG##BOSNIA H. 1999 Postfriskt - BOBOVAC CASTLE## Kjøp nåkr 1,00010.07.2020 21:22:07
Afrika - Stemplet
B09052019ID106621F1ABSWTUOBECQO.JPG##BOTSWANA 1974 (hengslet) - MINEARALS## Kjøp nåkr 0,50010.07.2020 21:24:58
B28042019ID106621F1ZRDUIYQHDJOM.JPG##BRASIL 1954-69 Postfriskt - PADRE BENTO## Kjøp nåkr 1,00013.07.2020 08:06:32
B28042019ID106621F1YDSDDMOBYCIJ.JPG##BRASIL 1954-69 Postfriskt - PADRE BENTO## Kjøp nåkr 1,00013.07.2020 09:52:00
B28042019ID106621F1YXVBKJNNRUUG.JPG##BRASIL 1954-69 Postfriskt - PADRE BENTO## Kjøp nåkr 1,00013.07.2020 09:52:00
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B03092018ID106621F1PYXNVPKCHYII.JPG##BRASIL 1976-78 Stpl - BANANA PLANTATION WORKER##kr 0,50014.07.2020 21:07:54

Generert: 10.07.2020 18:50:49