2

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

S
Samlinger & lotter
B26112023ID62315F1RIGJYFLGXNDT.JPGKomplett Samling postfrisk 1935-2004. HK = 29.100kr 5 500,00026.04.2024 20:03:09
S
Samlinger & lotter
B12042024ID112277F2JGHQWHWCXDQC.JPGLot ca 100 stk ** 1925 - 1979 inkl Legion m.m. SK: 5500,-++kr 250,00012.05.2024 11:30:00
S
Samlinger & lotter
B04042024ID112277F1EUZNDSCVVTOV.JPGLot rundt 25 Postfriske merker fra 1950 - 1970 SK: 800,- ++
NY!
kr 10,00012.05.2024 10:26:00

B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/315000/315145a.jpg 101-1008. **. Samling postfriske merker/serier 1909-86 i et kr 4 500,000
B
Samlinger & lotter
B17022023ID330F1FRFAGOTFPXNP.JPGPosten Presentasjonspakkee 2000-2015 (+ noen 2016). Innkr 3 750,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/219000/219209a.jpg Samling I LT album til 1987. Ser komplett postfrisk ut (ingekr 3 750,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/314000/314309a.jpg 96/856. **/*. Samling ustemplet 1909-79 i et flott Leuchtturkr 3 250,000
B
Samlinger & lotter
B06052023ID330F1LNBOKRSJXNAF.JPG16-856. **/*. Fyldig startsamling 1872-1979 i et eksklukr 2 750,000
S
Samlinger & lotter
B16102017ID42828F1VVJRVXHSRWGQ.JPG(B) NK 549 - 921** i 4.-blokker kpl. i Leuchtturm albumkr 2 500,00019.04.2024 17:17:33
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/311000/311521a.jpg Postfrisk samling 1950-85 i SAFE album (blader fra 1855). Sekr 1 750,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/136000/136912a.jpg 370-611. **. Samling 100 forskjellige prima fireblokker 1947kr 1 700,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/313000/313131a.jpg Postfrisk samling 1910-1969 inkl flere mellomgode serier/merkr 1 500,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/311000/311518a.jpg Komplett ** samling 1945-60 i Norsk Verdi album. HK 2023 = 6kr 1 250,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/313000/313320a.jpg Postfrisk komplett (??) samling 1945-77 i Lindner album. En kr 950,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/302000/302896.jpg 16/55. */**. Lot 11 forskjellige ustp posthorn stolpe. Stortkr 750,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/212000/212181.jpg 114-260. **. Lot postfriske merker. 8 Ibsenmrk, Grunnlov, Lekr 750,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/133000/133371.jpg **. Komplett samling Miniatyrark 1-38 (1972-2010). Uvanlig tkr 700,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/132000/132542.jpg Bra samling prima merker med bl.a. Haakon 1937, Blomster, Flkr 600,000
B
Samlinger & lotter
B06062023ID330F1KEMFUULVMYPV.JPG16s i-bok med **/*/(*) merker. Rimelig rotet, men høy kkr 600,000
B
Samlinger & lotter
B02082023ID330F1UBOTNEPQBKBK.JPG136/430. **. Stor plansje med postfriske merker/serier.kr 600,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/132000/132854.jpg Bra samling prima merker med bl.a. Haakon 1937, Blomster, Flkr 600,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/132000/132856.jpg Bra samling prima merker med bl.a. Haakon 1937, Blomster, Flkr 600,000
B
Samlinger & lotter
B24032023ID330F1HWDULNLQTZVD.JPG212-469 .*. Lote laget henglete merker inkl Universitetkr 600,000
B
Samlinger & lotter
B02082023ID330F1UAALKQTNPDQE.JPG99/435. **. Stor plansje med primært postfriske merker.kr 500,000
B
Samlinger & lotter
https://www.gibud.no/Auction/Pro/108552/812483118.jpg Norge ustemplet: 163/196. ** Lott 20 forskjellige merkerkr 500,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/72000/72926.jpg 2 i-kort med ** merker inkl. flere mellomgodekr 500,000
B
Samlinger & lotter
B02082023ID330F1UQCKYRNKLGHJ.JPG16/834. **. Stor plansje med postfriske merker/serier. kr 475,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/309000/309309a.jpg Lot 4 plansjer med ** merker. HK = 3.000,-++kr 450,000
B
Samlinger & lotter
https://www.gibud.no/Auction/Pro/108552/827032758.jpg 254-60, 294-99. ** Årssett jubileumsmerker 1941 inkl. Legionkr 450,000
B
Samlinger & lotter
B02082023ID330F1IIJTPSMLTBQW.JPG163/222. **. Stor plansje med primært postfriske merkerkr 400,000
S
Samlinger & lotter
B21032024ID107379F1JZDCUQGKTGJW.jpgNK 130/36 xx Tre kompl Polseriar. Krakelert lim.kr 350,00028.04.2024 20:16:00
B
Samlinger & lotter
https://www.gibud.no/Auction/Pro/108552/827297956.jpg ** Lott postfriske merker, mest 1963-70. (SK 2000)kr 325,000
B
Samlinger & lotter
https://www.gibud.no/Auction/Pro/108552/824263160.jpg Norge ustemplet: 048/152. ** Lott 18 forskjellige merker.kr 300,000
S
Samlinger & lotter
B29012022ID62315F1BCKPZTYGNCJH.JPGGavesett fra den norske postdirektøren. Meget uvanlig!kr 300,00022.04.2024 13:46:36
S
Samlinger & lotter
B29012022ID62315F1TTRUKQYNXJJU.JPGGavesett fra den norske postdirektøren. Meget uvanlig!kr 300,00022.04.2024 13:46:35
B
Samlinger & lotter
https://www.gibud.no/Auction/Pro/108552/822353406.jpg **/*/(*) 49-51. Lott 9 merker. Bl.a. 3 stk 1 øre inkl. denkr 300,000
S
Samlinger & lotter
B29012022ID62315F1POLURBYTMXXI.JPGGeneraldirektørens gavebok med merker fra 1974-1977kr 300,00022.04.2024 13:46:35
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/310000/310369.jpg Plansje med ** merker. HK 2023 = 1.500,-++kr 300,000
B
Samlinger & lotter
B03042023ID330F1BQCJLMSEWPGK.JPGLite oppsett ** i innstikksbokkr 250,000
B
Samlinger & lotter
https://www.gibud.no/Auction/Pro/108552/824770806.jpg 131/259. * Lott 36 merker, mest mellomkrig. (SK 1117)kr 225,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/212000/212199.jpg Postfrisk rotelot ca 1909-40.kr 200,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/316000/316678a.jpg Dobbel plansje med 65 forskjellige ** 4-blokkerkr 200,000
B
Samlinger & lotter
B03042023ID330F1PPGTNJQVSRYE.JPGInnstikksbok med **/*/(*) merker.kr 200,000
S
Samlinger & lotter
B04022024ID103009F1FQPEZBJKXKUP.JPGNORGE-DOBBELPLANSJER-MERKER MELLOM NK 247-304.kr 200,00007.05.2024 20:02:00
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/316000/316676.jpg Stort innstikkskort med ** merker. HK 2024 = 1.000,-kr 199,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/316000/316673.jpg Stort innstikkskort med ** merker. HK 2024 = 1.000,-kr 199,000
S
Samlinger & lotter
B05042024ID102877F1EUSBMYKTGEPX.JPGPostfrisk ** LOT 1942-2024 nominal over Kr.400kr 199,00023.04.2024 19:45:00
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/316000/316671.jpg Stort innstikkskort med ** merker. HK 2024 = 1.000,-kr 199,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/316000/316674.jpg Stort innstikkskort med ** merker. HK 2024 = 1.000,-kr 199,000
B
Samlinger & lotter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/316000/316672.jpg Stort innstikkskort med ** merker. HK 2024 = 1.000,-kr 199,000

Forrige   1  2    Neste