Mynter USA
B27012020ID103615F1JSQFEHENFRTK.JPGSILVER EAGLE 1996kr 150,00124.02.2020 15:06:11
Lykkebrev og oblater
B26092019ID103914F1NTWLSZDHUWBA.JPGNORGE-JULEMERKER- NKS (CTNO-80-1-(05)kr 60,00124.02.2020 12:50:33
Lykkebrev og oblater
B10022020ID103360F1JXJFVGIVOIQJ.jpg"FDC" Lykkebrevet; st. Oslo 26.6.1964 Hotkr 58,00524.02.2020 13:42:00
Nordland
B10022020ID61724F1TAGWQJKHJRGK.JPGPresten W Kaurin i Vaage. Med familie og tjenerskapkr 42,00424.02.2020 14:19:00
Lykkebrev og oblater
B26092019ID103914F1HOEPGFWSKTNB.JPGNORGE-JULEMERKER- NKS (CTNO-80-1-(02)kr 39,00124.02.2020 12:50:05
Oppland
B27012020ID61724F1NQRPMYFDCYGA.JPGSkjåk kyrkje. Gudbrandsdalen ( Mittet 1503/5)kr 30,00124.02.2020 12:56:42
Lykkebrev og oblater
B27012020ID103360F1UJQIKVQJMIJH.jpgBrevmerke Røde Kors, signert Andreas Bloch *kr 30,00124.02.2020 14:36:03
Lykkebrev og oblater
B27012020ID103360F1IMIKAMLTXFEK.jpgBrevmerke Polflyvning 1926 Amundsen/Ellsworth **kr 30,00124.02.2020 14:36:03
OL pins
B15022020ID102898F1VWCXWPVEVWPK.JPGDiskoskaster. OL-ringer. 1980kr 22,00324.02.2020 15:00:00
Diverse pins
B15022020ID102898F1MRTUOSCXIEWM.JPGNorges Bokseforbund. Norsk flaggkr 21,00424.02.2020 15:00:00
Oslo
B10022020ID61724F1BMTTXWSQGMUF.JPGFrognerdammen ( Kortforlaget 67)kr 20,00124.02.2020 14:15:00
OL pins
B15022020ID102898F1IPVICCGOXSXC.JPGJapansk flagg. OL-ringerkr 17,00224.02.2020 15:00:00
Diverse pins
B15022020ID102898F1HCZVFKFCMCBG.JPGNorges Bokseforbund. Sølvfargekr 17,00224.02.2020 15:00:00
Polen
B17072016ID100931F1RKRCWHQKHCNY.JPGPolen 1967 Malerier (Stemplet)kr 12,00124.02.2020 15:08:00
Lykkebrev og oblater
B26092019ID103914F1PRODPNXMEACP.JPGNORGE-JULEMERKER- NKS (CTNO-80-1-(09)kr 10,00124.02.2020 12:50:18
OL pins
B15022020ID102898F1OTSNTVKYCDBN.JPGDansk flagg. OL-ringerkr 10,00124.02.2020 15:00:00
Diverse pins
B15022020ID102898F1OPQJNYBEGOGO.JPGADBU med boksehanskerkr 10,00124.02.2020 15:00:00
Diverse pins
B15022020ID102898F1JQXDIJLUPKSG.JPGBoksemerke. Dommerkr 10,00224.02.2020 15:00:00
Lykkebrev og oblater
B26092019ID103914F1LLKBGKYLGDYM.JPGNORGE-JULEMERKER- NKS (CTNO-80-1-(14)kr 8,00124.02.2020 12:50:18
Lykkebrev og oblater
B26092019ID103914F1RVYGDHOZNIZF.JPGNORGE-JULEMERKER- NKS* (CTNO-80-1-(28)kr 8,00124.02.2020 12:50:18
Diverse pins
B15022020ID102898F1TEHMVZYGKTKP.JPGADBU. Dansk flaggkr 5,00124.02.2020 15:00:00
Diverse pins
B15022020ID102898F1JORKSNYIVPPG.JPGFinsk flaggkr 5,00124.02.2020 15:00:00
Diverse pins
B15022020ID102898F1FDMKKBKYGNIL.JPGAIK: S(tockholm)kr 5,00124.02.2020 15:00:00
Diverse pins
B15022020ID102898F1NJHTHQCOILYF.JPGNBF. (Getz, Drøbak)kr 5,00124.02.2020 15:00:00
Diverse pins
B15022020ID102898F1DZBOSBUSWUCM.JPGSäffle BKkr 5,00124.02.2020 15:00:00
Diverse postkort
B10022020ID61724F1PBOUPORRJFCT.JPGVinteraften. Gård ( John Fredrikson)kr 5,00124.02.2020 14:12:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17022020ID109022F1RNVXCIOPBAIZ.JPGNK 861 - 862 stemplet RISØYkr 2,00124.02.2020 13:42:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17022020ID109022F1VEQJFPXUHIEH.JPGKlipp stemplet VIK I SOGNkr 2,00124.02.2020 14:40:00
Diverse pins
B15022020ID102898F1OQKKDYPQGAHK.JPGTre blomster?kr 2,00124.02.2020 15:00:00
Diverse pins
B15022020ID102898F1NIMWTQRYMYPA.JPGTre Boksehansker? Gullfargetkr 2,00124.02.2020 15:00:00
Diverse pins
B15022020ID102898F1NBMLFARQMNXQ.JPGBoksers arm hevetkr 2,00124.02.2020 15:00:00
Polen
B17072016ID100931F1OHORYIVXKTOS.JPGPolen 1967 Oktoberrevolusjonen 50 år (Stemplet)kr 1,00124.02.2020 15:08:00
Andre album
B10022020ID104667F1HIQSEABPPKXW.JPGJOHN DIFOOLS EVENTYR: KOMPLETT 6 Album 1 - 5bkr 850,00024.02.2020 13:03:00
Donald Duck 1948-1965
B11022020ID104667F1EGDMGOXJYKSH.JPGDONALD DUCK 1956 : KOMPLETT 1-13 Innbundetkr 750,00024.02.2020 14:03:00
Andre album
B06022020ID104667F1VEMCFFPPOMNN.JPGALAN MOORE: FROM HELL - Limitert og signert!kr 750,00024.02.2020 14:50:16
Danske tegneserier
B06122019ID104667F1TVDEGLNTHVDS.JPGCyanns saga: nr. 2 - SJELDEN! kr 750,00024.02.2020 14:50:18
LP Punk & Trash
B10022020ID104667F1UYYCHWRVDBHB.JPGTHE DOGS: Crossmaker-Signert med tegneseriekr 650,00024.02.2020 13:24:00
Øvrig Tyskland
2014B103777F1NSGVFKBW.JPGLaibach MI 45-60 * komplett seriekr 650,00024.02.2020 15:06:59
Berlin stemplet
B14092019ID107318F1XJNCCGHUBCVE.JPGBerlin - afa nr. 20 -stemplet (v491/19-59)kr 650,00024.02.2020 14:55:29
Danske tegneserier
B06122019ID104667F1VFMAWWHEEFWV.JPGHemmelighedsfulde byer: nr. 3 - 1987kr 600,00024.02.2020 14:50:17
Tyske stater
B16062018ID107318F1BISETGEQFJQY.JPGBaden - afa nr. 22 - stemplet (v443/1-24)kr 500,00024.02.2020 14:53:48
Danske tegneserier
B06122019ID104667F1COGDIHSYGOFT.JPGHemmelighedsfulde byer: nr .4 - 1988kr 500,00024.02.2020 14:50:17
Danske tegneserier
B06122019ID104667F1UWWQPRVRQHEU.JPGHemmelighedsfulde byer: nr.7 - 1996 - Hardcoverkr 500,00024.02.2020 14:50:17
Danske tegneserier
B06122019ID104667F1XMZKZVOXUJHC.JPGHemmelighedsfulde byer: nr. .2 - 1987 kr 500,00024.02.2020 14:50:17
Danske tegneserier
B06122019ID104667F1IYHEWPVMDRQB.JPGNofret: 2011 - Nr. 12 - MEGET VANSKELIG!kr 500,00024.02.2020 14:50:18
Deutsches Reich stemplet
B03122017ID107318F1QBBZWVHPOTUF.JPGTyske Rige - afa nr. 27 - stemplet (v417/1-15)kr 450,00024.02.2020 13:08:30
Danske tegneserier
B06122019ID104667F1JWOFELBNDCYN.JPGDet kronede hjerte: Bind 1 og 2kr 450,00024.02.2020 14:50:18
Berlin stemplet
B14092019ID107318F1AUCSDBDXWSKH.JPGBerlin - afa nr. 18 -stemplet (v491/19-59)kr 450,00024.02.2020 14:54:58
1 kr etter 1923
B24012020ID55202F1RVCPVQBTPBYY.JPG1 krone 1968 kv 0 (gradert av mynthandler)kr 425,00024.02.2020 15:01:28
LP Punk & Trash
B10022020ID104667F1APJTHNNVSNFI.JPGKJØTT: Kjøtt - NY OG FORSEGLET kr 400,00024.02.2020 13:15:00

Forrige   1  2  3  4    Neste

Sist oppdatert: 24.02.2020 12:23:41