Gjeldende auksjonstid er:23.10.2019 18:40:29 23.10.2019 18:40:31
 Alle

 Shop

Danmark stemplet
B29032018ID105150F1HBLJZWDCVWYI.JPGAFA 438 - -erød - 3-11-1966kr 1,00023.10.2019 18:50:58
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1PQDIIELWKEYS.JPGAFA 438 - 28-3-1966kr 1,00023.10.2019 18:50:58
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1FHOPRYTTDCDK.JPGAFA 438 - Kolding - 21 feb 1966kr 1,00023.10.2019 18:50:58
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1ORWELCUELQAG.JPGAFA 438 - Helsin- - 20 dec 196?kr 1,00023.10.2019 18:50:58
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1QYUJBSRMOQRE.JPGAFA 438 - København - 22 dec 1965kr 1,00023.10.2019 18:50:58
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1LPNCWDWODOCL.JPGAFA 438 - København - 1 jul 1967kr 1,00023.10.2019 18:50:58
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1MJQRNANNPYGW.JPGAFA 443 - Tekst-stempletkr 1,00023.10.2019 18:50:58
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1BRSXZVMLKBQU.JPGAFA 444 - Helsingør - 6 jul 1966kr 1,00023.10.2019 18:50:58
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1HQQYQPWBKWXP.JPGAFA 444 - Horsens - 13 apr 196?kr 1,00023.10.2019 18:50:58
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1WLLYQTDFIQWE.JPGAFA 444 - Slagelse - kr 1,00023.10.2019 18:50:58
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1MRVHXBSGUSFG.JPGAFA 444 - København - 5-5-66kr 1,00023.10.2019 18:50:58
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1MXHMSLEWSEDZ.JPGAFA 444 - København - 24 maj 1967kr 1,00023.10.2019 18:50:59
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1ZFYXDKCWPXTB.JPGAFA 445 - København - 29-12-66kr 1,00023.10.2019 18:50:59
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1DUJIFJPCNONW.JPGAFA 445 - Tekst-stempletkr 1,00023.10.2019 18:50:59
Tyskland
B03122017ID93258F1CJKFSEVHDFJH.JPGOstseebad Boltenhagen - Blindenkurheimkr 1,00023.10.2019 19:00:00
Sverige Sør
B03122017ID93258F1MCGKLSXRDSIU.JPGStockholm. Stadshuset. Gyllene Salen - Ubruktkr 1,00023.10.2019 19:02:00
Julekort
B07082019ID102877F1HGCRHHFDXTNW.JPGJulekort Stemplet " Levanger " 16.12.1998kr 1,00023.10.2019 19:05:28
Julekort
B07082019ID102877F1ZPORHMXBVBVV.JPGJulekort Stemplet " Hammersborg " 22.12.1992kr 1,00023.10.2019 19:05:28
Julekort
B07082019ID102877F1LOBMEEDTXBAO.JPGJulekort Stemplet " Tjensvoll Stavanger " 16.12.1986kr 1,00123.10.2019 19:05:29
Julekort
B07082019ID102877F1MNPHCHYOPRCL.JPGJulekort Stemplet " Båtsfjord " 10.12.1986kr 1,00023.10.2019 19:05:29
Julekort
B07082019ID102877F1NGWWXWWLVIFB.JPGJulekort Stemplet " Levanger " kr 1,00023.10.2019 19:05:29
Julekort
B07082019ID102877F1YEMKQYWRKXRU.JPGJulekort Stemplet " Levanger "kr 1,00023.10.2019 19:05:29
Julekort
B07082019ID102877F1KMTSZSFFNQGV.JPGJulekort Stemplet " Stjørdal " 10.12.1992 m/Julemerkekr 1,00023.10.2019 19:05:29
Julekort
B07082019ID102877F1LIEOOBGCVREC.JPGJulekort " Tanum Kirke " m/Julemerkekr 1,00023.10.2019 19:05:29
Julekort
B07082019ID102877F1SUSEZVOESVAG.JPGJulekort Stemplet Stavanger 18.12.1990kr 1,00023.10.2019 19:05:29
Julekort
B07082019ID102877F1FXCZREFEXTBC.JPGJulekort Stemplet Levangerkr 1,00023.10.2019 19:05:29
Julekort
B07082019ID102877F1HDQLRZGMPTTP.JPGJulekort Stemplet " Manglerud " m/julemerkekr 1,00023.10.2019 19:05:29
Øvrige samleobjekter
B20092018ID105150F1CDUVCDYEBRDK.JPGIDDIS nr. 15 Kjøp nåkr 1,00023.10.2019 19:05:31
Sovjetunionen stemplet
2015B100931F1SEQEPHFARIRZ.JPGSovjetunionen 1964 Forfatter M. Kosjubinski (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00023.10.2019 19:05:43
Sovjetunionen stemplet
B31102018ID100931F1LNZBEWMUHMAM.JPGSovjetunionen 1964 Nikolai Ostrovski 60 år (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00023.10.2019 19:05:43
Sovjetunionen stemplet
B31102018ID100931F1FFFJDFFWFDBY.JPGSovjetunionen 1964 Brevuke (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00023.10.2019 19:05:43
Sovjetunionen stemplet
B31102018ID100931F1KQTGTHTVSRCK.JPGSovjetunionen 1964 DDR 15 år (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00023.10.2019 19:05:43
Sovjetunionen stemplet
B31102018ID100931F1BQCJJSAIMUOK.JPGSovjetunionen 1964 Befrielsen av Ukraina (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00023.10.2019 19:05:43
1 kr Auksjon
Europa CEPT & Europautgaver
B31102018ID100931F1MGJJWWHFARLD.JPGPortugal 1960 Europa Cept (Postfrisk)kr 1,00023.10.2019 19:05:43
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1FGYSIQRCAUSK.JPGAFA 445 - København - 23-7-68kr 1,00023.10.2019 19:05:53
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1PRJCKVQOLUCK.JPGAFA 445 - København - 2 sep 1966kr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1IPWAJWQATROL.JPGAFA 445 - Tekst-stemplet 16 feb 1967kr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1QOENMOTAMNHS.JPGAFA 445 - Horsens - 21 majkr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1LGTWBACHIDBN.JPGAFA 445 - Esbjerg - 9 apr 1967kr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1UDCXXIEYGILJ.JPGAFA 446 - kr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1IKWPTDYDEJCO.JPGAFA 446 - Bølge-stempletkr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1XNNPTBEOVJAR.JPGAFA 446 - -rup - 1966kr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1JCESKIVSQJVT.JPGAFA 447 - kr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1DNWUOMKFNIXR.JPGAFA 451 - kr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1VZSJSPHPDCAM.JPGAFA 451 - kr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1KBDMKIRTTYVH.JPGAFA 452 - København - 30-9-67kr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1SZTBXEEMJAEW.JPGAFA 452 - København - 24 jan 1967kr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1YVPJQYQHCLIF.JPGAFA 452 - Tekst-stemplet - Esbjergkr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1NMUPMTHDEOBW.JPGAFA 452 - Helsingør - 26 apr 1967kr 1,00023.10.2019 19:05:54
Danmark stemplet
B29032018ID105150F1LLQQPWMXPJXJ.JPGAFA 452 - -dborg - kr 1,00023.10.2019 19:05:54

Sist oppdatert: 23.10.2019 18:40:29