Gjeldende auksjonstid er:25.08.2019 03:55:29 25.08.2019 03:55:29
 Alle

 Shop

1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082016ID102877F1MDELEBQUBYQL.JPGPostfrisk ** NK 935-936 Kommunikasjon 1983 endekr 5,00025.08.2019 04:05:17
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082016ID102877F1VIQWZEMLNJAV.JPGPostfrisk ** 2-Blokk NK952-953 Europa XVI 1984 endekr 10,00025.08.2019 04:05:17
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082016ID102877F1SBKTCRJKWPGG.JPGPostfrisk ** NK1015 Form.skapslov 1987 endemerkekr 10,00025.08.2019 04:05:17
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082016ID102877F1FDPYFLCONEYW.JPGPostfrisk ** 2-Blokk NK 1040-1042 Millitærjub. 1988kr 16,00025.08.2019 04:05:18
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B03082016ID102877F1DLMVURFTFEVV.JPGPostfrisk ** NK1044-1045 Europa XX 1988 endemerkerkr 6,00025.08.2019 04:05:18
Telemark prakt & lux
B05122015ID100496F1LBSSISDNCEWG.JPGNK 729 Malerk. I Seljord Telemarkkr 5,00025.08.2019 04:05:19
Nobelprisvinnere
B100931F1CUPSLBGV.JPGRuanda 1982 Robert Koch (Nobelprisvinner) (Postfrisk) Kjøp nåkr 14,00025.08.2019 04:05:19
Færøyene
B19012016ID76234F1IDJIEMFHYGMY.JPGFDC miniark 29 afa kr. 115.-kr 18,00025.08.2019 04:05:19
Åland postfrisk & ustemplet
B08072019ID76234F1QGVHBQICAQRH.JPGHefte afa 82-85 xx Dkk 80.-kr 8,00025.08.2019 04:05:19
Sogn og Fjordane
B05082018ID106462F1MUDORXRLUURZ.JPGGaularfjellet Sogn,Normann(N 20-20)kr 35,00025.08.2019 04:05:21
Mynter fra Russland
B27042019ID107035F1XSSSKNTQUCEM.JPG**RUSSLAND 10 rubler 2018 UNC Bimet. - GOROKHOVETS** Kjøp nåkr 17,00025.08.2019 04:05:21
Mynter fra Russland
B27042019ID107035F1XGNLYKLRKTJX.JPG**RUSSLAND 25 rubler 2018 UNC FIFA WORLD CUP** Kjøp nåkr 25,00025.08.2019 04:05:21
Sør/mellom-Amerika - Postfrisk
B27042019ID106621F1RHJBXJZQVVCV.JPG##CUBA 2005 Postfriskt Sett + Miniark - PARROTS## Kjøp nåkr 27,00025.08.2019 04:05:21
LP Rock
B17102018ID108228F1FQKHVONMYIVB.JPGVA - 20 original hits of the 70's (Lp)kr 5,00025.08.2019 04:05:24
Mynter Asia
B17032017ID107035F1DHNYAPSDLUZA.JPG**JAMAICA 25 cents 1996 ca UNC** Kjøp nåkr 5,00025.08.2019 04:05:26
P. Lillo-Stenberg
B31122016ID103360F1XRRDIGYUYPMT.jpgJulekort Paul Lillo-Stenberg? (Oppi 7261/6) st.1968kr 20,00025.08.2019 04:05:50
P. Lillo-Stenberg
B31122016ID103360F1MNLCVPMTRNLP.jpgJulekort Paul Lillo-Stenberg? (Mittet 8601) st.1983kr 20,00025.08.2019 04:05:50
P. Lillo-Stenberg
B31122016ID103360F1NKBSQDBLJKZJ.jpgJulekort Paul Lillo-Stenberg? (Aune 102/3) st.1974kr 20,00025.08.2019 04:05:50
Danmark stemplet
B24032018ID105150F1JWRRDJDWGHXY.JPGAFA 348 - 5-6-61kr 1,00025.08.2019 04:05:51
Danmark stemplet
B24032018ID105150F1UBYQUOBQIXID.JPGAFA 349 - Skive - 19 jan 1960kr 1,00025.08.2019 04:05:51
Danmark stemplet
B24032018ID105150F1OADPIRHBBCYP.JPGAFA 349 - Gentofte - 21-6-53kr 1,00025.08.2019 04:05:51
Danmark stemplet
B24032018ID105150F1ARXWVFMWSAYH.JPGAFA 349 - København - 14 jan 1959kr 1,00025.08.2019 04:05:51
Danmark stemplet
B24032018ID105150F1GVYISXKGLUCN.JPGAFA 349 - København - 14 aug 1958kr 1,00025.08.2019 04:05:51
Øvrige Norske kunstnerkort
B05052018ID103360F1FNESISGVKMJR.jpgJulekort G Schumann (Børrehaug&Remen H 5181/51)kr 20,00025.08.2019 04:05:51
Etter 1999 Nk 1382 -
B05052018ID102877F1WFUXRXUQKEYW.JPGPostfrisk ** NK1506-1508 ( BL23 ) Kong Olav 2003kr 24,00025.08.2019 04:05:52
Oppland
B29082018ID47079F1BKGHHXDRGWJX.JPGIsumanlegget (K-961)kr 30,00025.08.2019 04:20:20
Skip & maritimt
B29082018ID47079F1UGTCCDZWJMNV.JPGMS Polarlys (K-962)kr 50,00025.08.2019 04:20:20
B12062019ID106621F1JLDAGPOFJMNU.JPG##ST. VINCENT & GREN. 1994 P.fr. Miniark - WORLD CUP## Kjøp nåkr 14,00025.08.2019 04:20:20
Nordland
B22032018ID47079F1KUTRIHSWXHWI.JPGRaftsundet (K-131)kr 25,00025.08.2019 04:20:21
Hordaland
B22032018ID47079F1ZPSWMKRYKKUQ.JPGBergen (K-133)kr 25,00025.08.2019 04:20:21
Sogn og Fjordane
B22032018ID47079F1FSBXGKWARGWL.JPGOlden Nordfjord (K-134)kr 25,00025.08.2019 04:20:21
Sør-Trøndelag
B22032018ID47079F1HCHEVXJDHNAN.JPGTrondhjem (K-135)kr 25,00025.08.2019 04:20:21
Kirker & kirkemotiver
B22032018ID47079F1HBILQIWUSSQM.JPGFantoft Stavkirke (K-136)kr 25,00025.08.2019 04:20:21
Oslo
B22032018ID47079F1HBLSCDTYUYQP.JPGOslo (K-137)kr 25,00025.08.2019 04:20:21
Finnmark
B22032018ID47079F1OOXAUIHFRRNU.JPGHammerfest (K-138)kr 25,00025.08.2019 04:20:21
Vest-Agder
B22032018ID47079F1BBHKJKQJQIBE.JPGKleven ved Mandal (K-139)kr 25,00025.08.2019 04:20:21
Hordaland
B22032018ID47079F1EDAOTPWZQQWY.JPGFossli Hotel Måbødalen(K-143)kr 15,00025.08.2019 04:20:21
Hordaland
B22032018ID47079F1AECPBOPHMHTC.JPGKjeaasen Eidfjord (K-144)kr 30,00025.08.2019 04:20:21
Sogn og Fjordane
B22032018ID47079F1NGZPTHSYIWNC.JPGStalheim Hotel Nærøydalen (K-145)kr 25,00025.08.2019 04:20:21
Sogn og Fjordane
B22032018ID47079F1SJJCLTUCVNXY.JPGStalheim Hotel Nærøydalen (K-146)kr 25,00025.08.2019 04:20:21
Hordaland
B22032018ID47079F1IIGFVJUUMKZM.JPGHotell Vøringsfoss (K-147)kr 30,00025.08.2019 04:20:21
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B16122017ID103360F1EETMQHDRLTYL.jpgBrev st. Oslo 24.9.1964 tekststpl. 'Røde Kors uken'kr 20,00025.08.2019 04:20:48
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B16122017ID103360F1DABHISIJGPSE.jpgBrev st.Oslo 25.1.1980 tekststpl. ENØKkr 20,00025.08.2019 04:20:48
Finland stemplet
B13012018ID103169F1EVQENOKKORQF.JPGFinland Afa1146-47kr 3,00025.08.2019 04:20:48
Finland stemplet
B13012018ID103169F1WFFSGJCCITXO.JPGFinland Afa1145kr 1,00025.08.2019 04:20:48
Finland stemplet
B13012018ID103169F1RGQMSRCLGAJT.JPGFinland Afa1135kr 1,00025.08.2019 04:20:48
Finland stemplet
B13012018ID103169F1DWPVUYQONFQH.JPGFinland Afa1133kr 1,00025.08.2019 04:20:48
Finland stemplet
B13012018ID103169F1HYZAECOUMJFK.JPGFinland Afa1131kr 1,00025.08.2019 04:20:48
Finland stemplet
B13012018ID103169F1SOHCLYRCTXCD.JPGFinland Afa1130kr 1,00025.08.2019 04:20:49
Finland stemplet
B13012018ID103169F1WBYGBUCXEEDV.JPGFinland Afa1123kr 1,00025.08.2019 04:20:49

Forrige   1  2  3  4    Neste

Sist oppdatert: 25.08.2019 03:55:29