Gjeldende auksjonstid er:10.12.2019 08:59:07 10.12.2019 08:59:07
 Alle

 Shop

1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09122017ID103536F1HVNVIMMOWBLD.JPGNK 729kr 0,50010.12.2019 09:01:44
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B09122017ID103536F1JRWDTUATYUBP.JPGNK 1306kr 0,50010.12.2019 09:01:44
Texas
2015B85943F1DRZLSVRDQQCR.JPGTEXAS NR 2 - 1979 Kjøp nåkr 30,00010.12.2019 09:05:17
Julekort
B26012016ID103360F1GFQTWDVTOGDK.jpgJulekort (Oppi 7254/9) stempla Tromsø 1967kr 20,00010.12.2019 09:05:17
Julekort
B13042016ID103360F1FRGTMPKUBDNY.jpgNissekort (H Abel 842. Julebesøg) st. Porsgrunn 1908kr 20,00010.12.2019 09:05:17
Fly & luftfart
B13042016ID103360F1HARJWRIUAGXE.jpgEthiopian Airlines Boeing 767kr 20,00010.12.2019 09:05:17
Fly & luftfart
B13042016ID103360F1LGSYUSXRCUCN.jpgThai Airlines A300 B4kr 20,00010.12.2019 09:05:18
Fly & luftfart FDC & brev
B30042016ID103360F1KKWNFKIEKMFO.jpgBrev Spania st. Oviedo 7.12.1954 med luftpostmerkerkr 20,00010.12.2019 09:05:18
Danmark FDC og brev
B30042016ID103360F1GYHESOPACWNB.jpgFragtbrev datert mai 1968, m. Postfærgemerker 40 øre x4kr 20,00010.12.2019 09:05:18
Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B30042016ID103360F1FMPSLAKJSVYR.jpgBrev st. NEDRE EGGEDAL 22.7.1949kr 20,00010.12.2019 09:05:18
England FDC & brev
B30042016ID103360F1CYXRCRPEJCXP.jpgBrevkort England st. London 19.7.1899?kr 20,00010.12.2019 09:05:18
Vestfold Brev & Hjemstedsfilateli
B30042016ID103360F1RYDZCUWOGTUO.jpgBrevstykke st.Larvik 16.11.1950 m T-stemplerkr 20,00010.12.2019 09:05:18
DDR postfrisk & ustemplet
B01052016ID103360F1EEMFXYFSFOIE.jpgØstsone/DDR 1948/49; lot 1 **kr 20,00010.12.2019 09:05:18
DDR postfrisk & ustemplet
B01052016ID103360F1FUHMVAWMRXAV.jpgØstsone/DDR 1949; lot 4 **kr 30,00010.12.2019 09:05:19
Øvrig Tyskland
B01052016ID103360F1FDRHMSNZUVPZ.jpgProvinz Sachsen 1945, lot **kr 20,00010.12.2019 09:05:19
Tyskland
B23052016ID103360F1TRJJXKQNQZXS.jpgReich; 'Abiturkort' Gymnasium Fulda 1939kr 20,00010.12.2019 09:05:19
Krigspost & Feltpost
B23052016ID103360F1ZLPCITYBNXQY.jpgHeistadmoen Feltpoståpneri 2.11.1953, på klippkr 20,00010.12.2019 09:05:19
Øvrige Øst Europa
B23052016ID103360F1HVIXXNBBXMMX.jpgMiniark Romania 1963; Romfartkr 20,00010.12.2019 09:05:19
Øvrige Norske kunstnerkort
B24052016ID103360F1FFIYTBLURFJJ.jpgJulekort Paul Lillo-Stenberg? (No.Arbeide 211)kr 30,00010.12.2019 09:05:19
Fugl & Fisk
B13062016ID103777F1YXWBYXYOIKLW.JPGFisk - Seychellene SG 216kr 3,00010.12.2019 09:05:19
Øvrige Øst Europa
B13062016ID103777F1TSEFPXLVHBPX.JPGSerbisk okkupasjon av Ungarn, Baranya - SG 31 * signertkr 1,00010.12.2019 09:05:19
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1ZOWMSPCUWVLS.JPGMonnyputt Norge Postfriskt HEFTE FH 52a Kjøp nåkr 25,00010.12.2019 09:05:20
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1DTKITXBEEEEO.JPGMonnyputt Norge Postfriskt Par FH 53 Kjøp nåkr 8,00010.12.2019 09:05:21
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1PVVEAWEFZQVB.JPGMonnyputt Norge Postfriskt HEFTE FH 53b Kjøp nåkr 18,00010.12.2019 09:05:21
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1YSFZMNGYTIWX.JPGMonnyputt Norge Postfriskt HEFTE FH 53a Kjøp nåkr 18,00010.12.2019 09:05:21
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1XPICUSWYVTKX.JPGMonnyputt Norge Postfriskt HEFTE FH 54 Ib Kjøp nåkr 18,00010.12.2019 09:05:21
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1NYLDLHQIWMXF.JPGMonnyputt Norge Postfriskt Par FH 54 Kjøp nåkr 6,00010.12.2019 09:05:21
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1BITFGCWVLFQQ.JPGMonnyputt Norge Postfriskt Par FH 55 Kjøp nåkr 6,00010.12.2019 09:05:21
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1UBTQNCBVEXRX.JPGMonnyputt Norge Postfriskt Par FH 56 Kjøp nåkr 8,00010.12.2019 09:05:21
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1FMJBUYHGIDZD.JPGMonnyputt Norge Postfriskt HEFTE FH 56a Kjøp nåkr 20,00010.12.2019 09:05:21
Berømte personer
B01032018ID106462F1PSKVQWIEVYCU.JPGEDITH SØDERGRAN---Store Forfatter--A.H.Sigtunas Forlagkr 20,00010.12.2019 09:05:21
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1HIRRGTSMZEPW.JPGMonnyputt Norge Postfriskt HEFTE FH 56b Kjøp nåkr 20,00010.12.2019 09:05:22
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1YDVHWJIQRLYM.JPGMonnyputt Norge Postfriskt HEFTE FH 56b med nr Kjøp nåkr 22,00010.12.2019 09:05:22
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1GBREIVKSPNHV.JPGMonnyputt Norge Postfriskt HEFTE FH 57b Kjøp nåkr 25,00010.12.2019 09:05:22
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1YBKTYNPNDZNX.JPGMonnyputt Norge Postfriskt Par FH 58 Kjøp nåkr 10,00010.12.2019 09:05:22
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1EKFTRFEXKRWV.JPGMonnyputt Norge Postfriskt Par FH 59 I Kjøp nåkr 10,00010.12.2019 09:05:22
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1PVRUEYGSCKOH.JPGMonnyputt Norge Postfriskt Par FH 60 Kjøp nåkr 10,00010.12.2019 09:05:22
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1BDCYQQYJREKB.JPGMonnyputt Norge Postfriskt HEFTE FH 60b Kjøp nåkr 28,00010.12.2019 09:05:22
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1TJHODGVRUSGG.JPGMonnyputt Norge Postfriskt Par FH 61 Kjøp nåkr 10,00010.12.2019 09:05:23
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1YLUVEXMMBSYV.JPGMonnyputt Norge Postfriskt HEFTE FH 61a Kjøp nåkr 28,00010.12.2019 09:05:23
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1HEKQWFGQPIMK.JPGMonnyputt Norge Postfriskt HEFTE FH 61b Kjøp nåkr 28,00010.12.2019 09:05:23
Multiobjekt Auksjon
Frimerke- og Automathefter
2015B103331F1CXWEISDTXWXO.JPGMonnyputt Norge Postfriskt Par FH 62 Kjøp nåkr 15,00010.12.2019 09:05:23
Øvrige Norske kunstnerkort
B23022016ID103360F1XPBVARHEFTCQ.jpgJulekort Alfr.Johanssen/Vingar (Oppi 164)kr 20,00010.12.2019 09:05:23
Fastpris
Åland postfrisk & ustemplet
B22122017ID103331F1LXPOLMPUEFTQ.JPGMONNYPUTT Åland postfriske Hefte H 31kr 45,00010.12.2019 09:05:24
Fastpris
Åland postfrisk & ustemplet
B22122017ID103331F1YCXJVATBECYU.JPGMONNYPUTT Åland postfriske Hefte H 15kr 45,00010.12.2019 09:05:24
Fastpris
Finland postfrisk & ustemplet
B07012018ID103331F1KINMQWGIIQDT.JPGMonnyputt Finland Frama postfrisk 2000kr 20,00010.12.2019 09:05:24
Øvrige Vest Europa
B08012018ID102904F1BJRFDWZSEZIH.JPGVATIKANET: AFA 817 - PENT STEMPLETkr 3,00010.12.2019 09:05:24
Øvrige Vest Europa
B08012018ID102904F1JGLSWLTHVUHG.JPGVATIKANET: AFA 1496 - PENT STEMPLETkr 3,00010.12.2019 09:05:24
Øvrige Vest Europa
B08012018ID102904F1HBJCPUYUELQF.JPGVATIKANET: AFA 1012 - PENT STEMPLETkr 3,00010.12.2019 09:05:24
Øvrige Vest Europa
B08012018ID102904F1MMXVDDPZBIJA.JPGVATIKANET: AFA 1084 - PENT STEMPLETkr 3,00010.12.2019 09:05:24

Forrige   1  2  3  4    Neste

Sist oppdatert: 10.12.2019 08:59:07