GiBud tester nå last-balansering. Det må påregnes at det i dette tidsrommet kan oppstå noen feil på sidene, og at en må logge inn på ny.
| | | | | | S Grønland: FDC & brev |
| Nyordningen, Grønland FDC AFA 326 (40267) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:13 | S Grønland: FDC & brev |
| Malerier, Grønland FDC AFA 330-31 (40264) | kr 10,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:17 | S Grønland: FDC & brev |
| Europa, Grønland FDC AFA 341 (40259) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:17 | S Norge FDC 1970-1979 |
| Norske Sparebanker, Norge FDC NK 682-83 (40208) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:19 | S Norge FDC 1990-1999 |
| Barnas Jul, Norge FDC (postens) NK 1106-07 (40284) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:20 | S Norge FDC 1960-1969 |
| Johanne Dybvad, Norge FDC NK 591-92 (40281) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:21 | S Grønland: FDC & brev |
| Malerier, Grønland FDC AFA 242-43 (40258) | kr 6,50 | 0 | 29.04.2024 08:56:21 | S Norge FDC 1970-1979 |
| INTERJUNEX 72, Norge FDC NK 695-96 (40319) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:26 | S Grønland: FDC & brev |
| Kvindeforeninger, Grønland FDC AFA 329 a (40255) | kr 8,50 | 0 | 29.04.2024 08:56:27 | S Norge FDC 1960-1969 |
| Norsk håndverk, Norge FDC NK 602-03 (40278) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:27 | S Norge FDC 1970-1979 |
| Hans Nielsen Hauge, Norge FDC NK 672-73 (40316) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:30 | S Norge FDC 1980-1989 |
| Nobels Fredspris, Norge FDC NK 897 (40241) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:31 | S Norge FDC 1980-1989 |
| Billedvev, Norge FDC NK 898-900 (40240) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:33 | S Norge FDC 1960-1969 |
| Norsk flyging, Norge FDC NK 40315) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:34 | S Norge FDC 1960-1969 |
| Indremisjonsselskapet, Norge FDC NK 608-09 (40275) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:35 | S Norge FDC 1990-1999 |
| Turistmerker, Norge FDC NK 1205-07 (40237) 3 | kr 5,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:35 | S Norge FDC 1970-1979 |
| Folkemusikkinstrumenter, Norge FDC NK 831-34 (38545) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:37 | S Norge FDC 1970-1979 |
| FN 25 år, Norge FDC NK 658-59 (38693) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:38 | S Norge FDC 2000-2009 |
| Norges Mållag, Norge FDC NK 1598 (33046) | kr 1,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:38 | S Norge FDC 1980-1989 |
| Hunderaser, Norge FDC NK 926-28 (38698) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:39 | S 1909 - 1945 Nk 96 - 344 |
| Postfrisk, Norge (40223) | kr 10,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:45 | S Norge FDC 1980-1989 |
| Malerkunst, Norge FDC NK 895-96 (38697) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:49 | S Norge FDC 1970-1979 |
| Svalbard, FDC Norge NK 757-59 (38695) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:49 | S Norge FDC 1970-1979 |
| Malerkunst, FDC Norge NK 729-30 (38694) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:50 | S Øvrig Tyskland |
| Bygningsserie, Tyskland kuponklip (22685) | kr 1,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:50 | S Norge FDC 1980-1989 |
| Ornamenter, Norge FDC NK 990-91 (33331) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:51 | S Norge FDC 2000-2009 |
| H. M. kongens Garde, Norge FDC NK 1626-27 (37697) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:54 | S 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 |
| Postfrisk, Norge (40234) | kr 5,00 | 0 | 29.04.2024 08:56:54 | S Norge FDC 1990-1999 |
| EXPO 92, Norge FDC NK 1143-44 (23856) | kr 1,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:03 | S Norge FDC 2000-2009 |
| Marint liv, Norge FDC NK 1624-25 (37698) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:05 | S Norge FDC 2000-2009 |
| Julefrimerker 2006, Norge FDC NK 1631-32 (37693) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:06 | S Norge FDC 1990-1999 |
| POSTEN, Norge FDC NK 1277-78 (39322) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:06 | S Ungarn |
| Frimærkets Dag, Ungarn AFA 1420 (24750) | kr 1,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:07 | S Etter 1999 Nk 1382 - |
| Fotballforbund, Norge postfrisk BL 22 (39029) | kr 20,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:10 | S Norge FDC 1960-1969 |
| Nobels Fredspris 1968, Norge FDC NK 615-16 (38997) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:10 | S Norge FDC 1960-1969 |
| Birkeland og Eyde, Norge FDC NK 583-84 (38996) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:11 | S Finland FDC og brev |
| Bruksmerke, Finland FDC AFA 825 (32684) | kr 1,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:26 | S 1909 - 1945 Nk 96 - 344 |
| Postfrisk, Norge (40220) | kr 6,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:30 | S Norge FDC 1960-1969 |
| Bruksmerker 1963, Norge FDC NK 520+24 (38995) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:30 | S Grønland: FDC & brev |
| Europa, Grønland FDC AFA 327-28 (40266) | kr 4,50 | 0 | 29.04.2024 08:57:38 | S Grønland: FDC & brev |
| Søfart, Grønland FDC AFA 332-33 (40263) | kr 4,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:39 | S Grønland: FDC & brev |
| Julefrimærker, Grønland FDC AFA 334-35 (40262) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:43 | S Norge FDC 1970-1979 |
| Malerkunst, Norge FDC NK 780-81 (40211) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:48 | S Norge FDC 1970-1979 |
| Antarktiskontrakten, Norge FDC NK 676 (40210) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:49 | S Norge FDC 1970-1979 |
| Posthorn-motivet, Norge FDC NK 884-85 (40207) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:57:49 | S Grønland: FDC & brev |
| Arktiske vikinger, Grønland FDC AFA 344-47 (40257) | kr 7,50 | 0 | 29.04.2024 08:57:58 | S Norge FDC 1970-1979 |
| Eventyr, Norge FDC NK 677-79 (40205) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:58:03 | S Norge FDC 1960-1969 |
| Bruksmerker, Norge FDC NK 595-98 (40280) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:58:04 | S Norge FDC 1980-1989 |
| Funkxsjonshemmede, Norge FDC NK 893-94 (40243) | kr 3,00 | 0 | 29.04.2024 08:58:05 | S Grønland: FDC & brev |
| Nationalmuseum, Grønland FDC AFA 340 a (40254) | kr 7,00 | 0 | 29.04.2024 08:58:05 |