134 357
89 573
24 612
79 859

B
V merker uten vannmerke (NK 274-293)
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/225000/225925.jpg 274-92. Kpl serie V-merker uten vm, bortsett fra 5 kr.kr 400,000
B
B10012023ID107279F1AKMVRKQFPDJV.JPGNK 287 50 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 23,000
B
B10012023ID107279F1QVKMPFTNRSGZ.JPGNK 285 35 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 7,000
B
B10012023ID107279F1YNGJZZNTFJSK.JPGNK 278 7 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 55,000
B
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/301000/301079.jpg 289-92. Krone V-merker. Kpl sett med godkjent rundstp i 1941kr 600,000
B
B12092022ID107279F1MRTUOSCXIEWM.JPGNK 277 5 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 3,000
B
B12092022ID107279F1KWHBSSSFXJIX.JPGNK 274 1 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 30,000
B
B19052022ID107279F1MSQDNUURBBGK.JPGNK 276 3 øre V-merke u/ vm signert FCMkr 50,000
B
B02052022ID107279F1LHNTYLAU.JPG NK 289 1.00 kr V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 3,000
B
B02052022ID107279F1TVBSQVSWPXUY.JPGNK 286 40 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 5,000
B
B02052022ID107279F1MAUVDVEFSGOO.JPGNK 283 25 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 2,000
B
B02052022ID107279F1WBWXTNQNXNMS.JPGNK 279 10 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 1,000
B
B24032022ID107279F1BQXLMIBVEVHW.JPGNK 293 10 øre Hvit V stemplet rett tidkr 100,000
B
B24032022ID107279F1UMDMGKTPCQDO.JPGNK 292 5.00 kr V-merke u/ vm signert Engerkr 750,000
B
B24032022ID107279F1EGDSCHYQXZKW.JPGNK 291 2.00 kr V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 300,000
B
B24032022ID107279F1PFQWCSFCLDWS.JPGNK 290 1.50 kr V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 95,000
B
B24032022ID107279F1NNCHUSQKKNEP.JPGNK 288 60 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 10,000
B
B24032022ID107279F1QOXZZIOQRMRU.JPGNK 284 30 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 35,000
B
B24032022ID107279F1VNNBNTCHZCFY.JPGNK 282 20 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 1,000
B
B24032022ID107279F1HUSATSJCQSLX.JPGNK 281 15 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 120,000
B
B24032022ID107279F1OOMMZVJFIWPS.JPGNK 280 12 øre V-merke u/ vm stemplet rett tidkr 130,000