GiBud.no : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:14.12.2018 16:59:05 14.12.2018 16:59:06
 Profilerte auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 kr Auksjon
Island stemplet
B09122018ID104483F1IUJEWKYLEGMW.JPGFACIT 123 - FACITPRIS 600 KR !!! ( 162 ) Hotkr 21,00306.01.2019 23:00:00
1 kr Auksjon
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B09122018ID104483F1PKFOVBSCNSUW.JPGPOSTHORN 1909-UTGAVEN KOMPLETT ( 161 )  Hotkr 35,00306.01.2019 23:00:00
1 kr Auksjon
Sverige FDC og brev
B04122018ID104483F1CGYTBWSTPGXK.JPG CARLSSON " PÅ TAKET " ( 114 )  Hotkr 9,00416.12.2018 22:00:00
1 kr Auksjon
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B29112018ID58233F1CXVFRJYVWNPW.JPGNORGE - UTROP kr 1.- (1515) Hotkr 87,001329.12.2018 20:50:00
1 kr Auksjon
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B29112018ID58233F1CCWOWSCUDLTL.JPGNORGE - UTROP kr 1.- (1515) Hotkr 12,00429.12.2018 20:47:00
1 kr Auksjon
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B29112018ID58233F1LUKVKFPJBAHH.JPGNORGE - UTROP kr 1.- (1515) Hotkr 15,00729.12.2018 19:46:00

 Auksjoner

Militær & kongelige
B18102017ID105844F1YTBNWGZRQSPV.JPGMONACOs KONGEFAMILIE 1985 Nyekr 1,00021.12.2018 16:43:00
Militær & kongelige
B17102017ID105844F1VTCHVNSXQJTF.JPGQUEEN ELISABETH II, FARGEKORT SMÅFORMAT 1954. UK Nyekr 1,00021.12.2018 16:42:00
Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B05082017ID105844F1DZFMQFNBPNBY.JPGHVITTINGFOSS 22II38 BREV NK145 Buskerud 5PUNKT Nyekr 1,00021.12.2018 16:39:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B24112016ID105844F1RUBBTJGXTOIG.JPGOSLO 18.9.58 RØDE KORS UKEN HJELP OSS NK435 TIL ITALIA Nyekr 1,00021.12.2018 16:37:00
1 kr Auksjon
Sverige FDC og brev
B24112018ID104483F1ZMLUSTFUEMJN.JPGFDC -FREDRIKA BREMER FÖRBUNDET 100 ÅR (269)  Nyekr 1,00006.01.2019 23:00:00
1 kr Auksjon
Sverige FDC og brev
B24112018ID104483F1MDVLIMTETISU.JPGFDC -NORDEN 86 - STOCKHOLM 27.5 1986 ( 268)  Nyekr 1,00006.01.2019 22:55:00
1 kr Auksjon
Sverige FDC og brev
B24112018ID104483F1LNGNUREWXCYK.JPGFDC -KONUNG CARL XVI GUSTAF & DROTTNING SILVIA -84 (267) Nyekr 1,00006.01.2019 22:50:00
1 kr Auksjon
Sverige FDC og brev
B24112018ID104483F1UQXFSZBPNCQO.JPGFDC -STOCKHOLM 20.2 1986 UTGIVNINGSDAGEN (266)  Nyekr 1,00006.01.2019 22:45:00
1 kr Auksjon
Romfart
B24112018ID104483F1CZJOOPRJDLAD.JPGFDC -SATELLITPROJEKTET VIKING - KIRUNA 13.10 1984 (265) Nyekr 1,00006.01.2019 22:40:00
1 kr Auksjon
Sverige FDC og brev
B24112018ID104483F1KPFEPGQWQUZT.JPGFDC -POSTSPARANDET 100 ÅR - STOCKHOLM 9/2 1984 (264 ) Nyekr 1,00006.01.2019 22:35:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1JUBDDPURIKFG.JPGJulekort signert julius. Pobra 6852 Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1CPRDLJHVYAYH.JPGUsignert julekort. Pictura 088-14460 Nyekr 1,00021.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1KHTILRGEICKY.JPGUsignert julekort. Papirkompaniet 1401-33 Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1NKFTSBQMRVIN.JPGUsignert julekort. AE uten/nr Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1RGNKGCQIYXKH.JPGUsignert julekort. Uten utg/nr Nyekr 1,00021.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1VJPVBNABBSBN.JPGUsignert julekort. Uten utg. 1 26804. Foldekort Nyekr 1,00021.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1SOIRLMTCFQCV.JPGUsignert julekort. Uten utg. 1 21501. Foldekort Nyekr 1,00021.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1OIELYIQECUIC.JPGUsignert julekort. Uten utg. 400 156 - 1 18502 Nyekr 1,00021.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1TVJCSFQEQFTX.JPGUsignert julekort. Uten utg. 1 17201 Nyekr 1,00021.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1XHYFHNQFOKDU.JPGUsignert julekort. Uten utg. 1 16503 Nyekr 1,00021.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1UOMSUEILYQFA.JPGUsignert julekort. Uten utg. 1 11402 Nyekr 1,00021.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1TOWBYBQNMXUT.JPGUsignert julekort. Saga u/nr Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1FLWNIODBECXW.JPGUsignert julekort. Oppi 7253/13 Nyekr 1,00021.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1QZPBOLPCPABS.JPGUsignert julekort. Oppi 7249/10 Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1BBNZRDLZQTIB.JPGUsignert julekort. Oppi 610/3 Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1QURKSHBVCLFV.JPGUsignert julekort. Oppi 54/10 Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1VOIPVTEDLTGV.JPGUsignert julekort. Oppi 54/9 Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1ICSOOWZZQQCY.JPGUsignert julekort. Norges Vanførelag u/nr (2) Nyekr 1,00021.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1GBYOFXFKLLGU.JPGUsignert julekort. Norges Vanførelag u/nr Nyekr 1,00021.12.2018 15:00:00
Møre og Romsdal
B29042018ID105844F1OFUXRVBXOTFF.JPGTROLLSTEGEN ROMSDALSHORN MR (HARSTAD 80T29) SVHV STORF Nyekr 1,00029.12.2018 12:13:00
Østfold
B03042018ID105844F1MKKMQYWUQLHK.JPGHALDEN FREDRIKISTEN FESTNING 1955 MITTET S36 ØSTFOLD Nyekr 1,00129.12.2018 11:05:00
Oppland
B01052018ID105844F1IHMCMQJXQHYQ.JPGDovregubbens hall Dovrefjell (HARSTAD ) Oppland STORF Nyekr 1,00021.12.2018 10:40:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B18092018ID105844F1JCJNQOKMZFMH.JPGDRØBAK 22 10 53 NK382 AKERSHUS Nyekr 1,00021.12.2018 10:31:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B11072017ID105844F1AMIODKWXGSBJ.JPGTHAMSHAMN 30V39 NK147 Sør-trøndelag 4PUNKT Nyekr 1,00021.12.2018 10:16:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1LTNOHPLWNOPI.JPGUsignert julekort. Norsk arbeide 41 Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1GRCXUZICIVOD.JPGUsignert julekort. Norsk arbeide 39 Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1EVPGJBZQSDHF.JPGUsignert julekort. Norsk arbeide 38 Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1TEIDTSIJKRTI.JPGUsignert julekort. Muva u/nr Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1BDDVBLNRSCSB.JPGUsignert julekort. Muva VH-514 Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1DAEQEPGVEWBY.JPGUsignert julekort. Mittet M134445 Eliasson Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1SMUQFCCNPKAN.JPGUsignert julekort. Mittet 134/530 S (2) Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1FOEQCFQGJZJB.JPGUsignert julekort. Mittet 134/530 S (1) Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1UJAKRMOIOYQP.JPGUsignert julekort. Mittet 134/123 Nyekr 1,00021.12.2018 15:00:00
1 kr Auksjon
Julekort
B14122018ID102898F1TPOXTEMKUBFM.JPGUsignert julekort. Mittet 8111 Nyekr 1,00121.12.2018 15:00:00

Sist oppdatert: 14.12.2018 16:59:05