146 024
46 286
250 253
603 675

riegddo kategorier:

Samlinger & lotter
B28032019ID99908F1KHWBICCRUQSA.JPGPostens årssett 1983kr 100,00028.05.2020 09:59:00
Åland postfrisk & ustemplet
B16042020ID99908F1VQXJWTXIDUYF.JPGÅrsett 2006kr 60,00028.05.2020 16:05:17
Åland postfrisk & ustemplet
B16042020ID99908F1LOVRVEVDEKSA.JPGÅrsett 2007kr 50,00028.05.2020 16:05:17
Norge FDC 1980-1989
B16042020ID99908F1NGXACRTFLBNR.JPGAlbum med FDC fra 5/10-79 til 10/4-84kr 175,00028.05.2020 16:05:17
Norge FDC 1980-1989
B16042020ID99908F1IXXUFBKWPYGX.JPGAlbum med FDC fra 18/4-85 til 15/11-88kr 200,00028.05.2020 16:05:17
Norge FDC 1980-1989
B16042020ID99908F1EFRVCFPQKMHB.JPGAlbum med FDC fra 16/1-82 til 15/11-84kr 200,00028.05.2020 16:05:16
Norge FDC 1970-1979
B16042020ID99908F1BMVGGLQBHHLX.JPGAlbum med FDC fra 19/9-60 til 13/6-79kr 275,00028.05.2020 15:50:20
Norge FDC før 1970
B15042020ID99908F1NHPIWBFBKRXL.JPG2 stk FDC, Frontkjemper og Landshjelpen 1943kr 100,00027.05.2020 17:06:00
Diverse
B14042020ID99908F1PITCXFZXYHJI.JPGDe XVII Olympiske Vinterleker Lillehammer 1994kr 200,00026.05.2020 21:12:37
Diverse
B14042020ID99908F1RUHRMECWPCXU.JPGPosten 350 år 1647-1997kr 200,00026.05.2020 21:12:37
Diverse
B14042020ID99908F1QYJQGZGMLRTL.JPGNorge 2000 Postens Millennium programkr 100,00026.05.2020 21:12:37
Diverse
B14042020ID99908F1GDHCMQCRWGJV.JPGNorges historie utgitt av postens frimerketjenestekr 150,00026.05.2020 21:12:37
Diverse
B14042020ID99908F1ALHTDRIXBWBA.JPGFolkets bilder utgitt av posten.kr 100,00026.05.2020 21:12:00
Grønland
B14042020ID99908F1ICRPKJOHVCTX.JPGGrønland 3 stk miniarkkr 75,00026.05.2020 21:12:00
Grønland
B14042020ID99908F1TMJGQESDGBCC.JPGGrønland 1 stk miniark og 8 stk frimerkekr 100,00026.05.2020 21:12:00
Åland postfrisk & ustemplet
B14042020ID99908F1PJMFRJYTDUTL.JPGÅrsett Åland 2003kr 75,00026.05.2020 21:12:00
Romania
B14042020ID99908F1XSPLIISOQMVR.JPGBrev fra Romania til Mexikokr 75,00026.05.2020 21:12:37
Norge FDC 1980-1989
B14042020ID99908F1WPQLUICJNGRW.JPG4 stk FDC av Kong Olav V frimerkerkr 50,00026.05.2020 21:12:36
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
B14042020ID99908F1LRGEHFVCMBEX.JPGFærøyene miniark og 2 stk frimerkekr 75,00026.05.2020 21:12:36
Resten av verden - Postfrisk
B14042020ID99908F1JUCTYOLXXOVY.JPGNato 13 stk postfriskekr 20,00026.05.2020 21:12:36
Øvrige Vest Europa
B14042020ID99908F1KNMEYWNUCAYH.JPGSpania 17 stk stemplakr 15,00026.05.2020 21:12:36
Island stemplet
B14042020ID99908F1NQTKBHEEXKWB.JPGIsland 13 stk stempla og postfriskkr 60,00026.05.2020 21:12:36
Danmark stemplet
B14042020ID99908F1TIHXGMMOTUXN.JPGDanmark 5 stk stemplakr 40,00026.05.2020 21:12:36
Norge FDC 1980-1989
B14042020ID99908F1MRPTKBTAOXXI.JPGFDC fra 27/5-86 og 17/10-86kr 50,00026.05.2020 21:12:36
Norge FDC 1980-1989
B14042020ID99908F1FVEAUJCHEYJK.JPGFDC fra 4/10-85kr 40,00026.05.2020 21:12:36
Norge FDC før 1970
B14042020ID99908F1RBPLGWSIBNFD.JPGFDC fra 14/6-66 Norgesbank og fra 16/1-67 Eftakr 15,00026.05.2020 21:12:36
Danmark stemplet
B06042020ID99908F1KNEVVNPNATZI.JPGÅrsett 2003, miniark og frimerkekr 40,00001.06.2020 18:37:59
Danmark stemplet
B06042020ID99908F1WLMSTBCXJBFN.JPGÅrsett 2002, miniark og frimerkekr 40,00001.06.2020 18:37:59
Danmark stemplet
B06042020ID99908F1YDSXCGDBFYIS.JPGÅrsett 2001 miniark og frimerkekr 40,00001.06.2020 18:37:20
Danmark stemplet
B06042020ID99908F1RGPRQEUPQJSK.JPGÅrsett 2000, miniark og frimerkekr 50,00001.06.2020 18:37:20
Oslo
B06042020ID99908F1LTWQPZBSZAOQ.JPGTo kort fra Oslokr 15,00001.06.2020 18:37:20
Oppland
B06042020ID99908F1XKONYTFWGWEG.JPGG.B. 1004 Interiør Venabygd kirke kr 40,00001.06.2020 18:37:20
Sogn og Fjordane
B06042020ID99908F1OUKZRGARGSDX.JPGN.K. no. 456 Fra veien til Brigsdalsbræ - Oldenkr 50,00001.06.2020 18:37:20
Møre og Romsdal
B06042020ID99908F1WGQNMSPRCQAL.JPGN.K. 356 Moldekr 30,00001.06.2020 18:21:11
Møre og Romsdal
B06042020ID99908F1BHCJGKQGHNXY.JPGN.'K. 806 Kjør vader over Rauma, Romsdalenkr 40,00001.06.2020 18:21:10
Sogn og Fjordane
B06042020ID99908F1OJXWNCKUHTRE.JPGN.K. no. 321 Fra Jølster - Sognefjordkr 65,00001.06.2020 18:21:10
Sogn og Fjordane
B06042020ID99908F1LIZQODUXRENO.JPGN.K. no. 311 Borgund Kirke kr 65,00001.06.2020 18:21:10
Hordaland
B06042020ID99908F1AVZBCDVRPPTG.JPGN.K. 2111 Bergen. Fjøistuenkr 40,00001.06.2020 18:21:10
Hordaland
B06042020ID99908F1TLMQVIYBOPBN.JPGN.K. 1380 Fra Bergensbanen paa Høifjeldetkr 30,00001.06.2020 18:21:10
Hordaland
B06042020ID99908F1OXNZMLJOYTOW.JPGN.K. 1942 Fra Vosskr 50,00001.06.2020 18:21:10
Sogn og Fjordane
B06042020ID99908F1ATRWBEBBYKQL.JPGN.K. no 387 Fra Fjærland - Sognkr 50,00001.06.2020 18:21:10
Sogn og Fjordane
B06042020ID99908F1FDKXBSTQUXZS.JPGN.K. 389 Loenvandet - Nordfjordkr 50,00001.06.2020 18:21:10
Skip & maritimt
B06042020ID99908F1BJRDJFDIJIII.JPGN.K. 2419 Motorferjen "Peter Wessel"kr 10,00001.06.2020 18:21:09
Sogn og Fjordane
B06042020ID99908F1GDCYAQMHSTSB.JPGN.K. no. 379 Hotel Stryn og Hotel Walhalla - Strynkr 15,00001.06.2020 18:21:09
Hordaland
B06042020ID99908F1ZXTVHUYVAVMT.JPGN.K. no. 310 Stalheimskleivenkr 40,00001.06.2020 18:05:55
Møre og Romsdal
B06042020ID99908F1QZIOXRYZAKCU.JPGN.K. no. 350 Moldekr 20,00001.06.2020 18:05:55
Sogn og Fjordane
B06042020ID99908F1XOKDVEBFSEBH.JPGN.K. no. 331 Fra Opstryn - Nordfjordkr 50,00001.06.2020 18:05:54
Møre og Romsdal
B06042020ID99908F1WJYNOLYIYQDO.JPGN.K. no. 805 Troldtinderne -Romsdalenkr 40,00001.06.2020 18:05:54
Finland stemplet
B06042020ID99908F1XXFYPYGPONKX.JPGStempla Miniarkkr 30,00001.06.2020 19:20:30
FN - Geneve
B06042020ID99908F1WUFZKVTQYDGK.JPG8 stk postfriske frimerkerkr 30,00001.06.2020 18:37:59

Forrige   1  2  3    Neste

Generert: 26.05.2020 05:17:14