okv kategorier:

Massevare, samlinger & lotter
B28032020ID61327F1SXACQLWLTVUS.JPG100 forskjellige Norge stemplet (1). Se bildekr 5,00104.04.2020 22:41:00
Massevare, samlinger & lotter
B28032020ID61327F1VWKDUFWRILGS.JPG100 forskjellige Norge stemplet (2). Se bildekr 5,00104.04.2020 22:40:00
Massevare, samlinger & lotter
B28032020ID61327F1CYTFBAUXVDHF.JPG100 forskjellige Norge stemplet (3). Se bildekr 5,00104.04.2020 22:38:00
Massevare, samlinger & lotter
B28032020ID61327F1BNNUYHVBQIEI.JPG100 forskjellige Norge stemplet (4). Se bildekr 5,00104.04.2020 22:37:00
Massevare, samlinger & lotter
B28032020ID61327F1QMQLXWUYLAOS.JPG100 forskjellige Norge stemplet (5). Se bildekr 5,00104.04.2020 22:35:00
Hordaland
B27032020ID61327F1GWRNVJRNAODI.JPGPostkort Bergen (728) Ubrukt perfekt Reflexkortkr 5,00003.04.2020 19:39:00
Hordaland
B27032020ID61327F1MOKKLAJMKUDG.JPGPostkort Bergen (727) Ubrukt perfekt kortkr 3,00003.04.2020 19:36:00
Hordaland
B27032020ID61327F1IMKWKUCBKUME.JPGPostkort Bergen (726) Ubrukt perfekt kortkr 3,00003.04.2020 19:32:00
Hordaland
B27032020ID61327F1WUMQDQPPTQWY.JPGPostkort Bergen (725) Ubrukt perfekt kortkr 3,00003.04.2020 19:30:00
Hordaland
B27032020ID61327F1VTCLXNWUVHLV.JPGPostkort Bergen (724) Ubrukt perfekt kortkr 3,00003.04.2020 19:27:00
Hordaland
B27032020ID61327F1RAYUTIRXXVMT.JPGPostkort Bergen (723) Ubrukt perfekt kortkr 3,00003.04.2020 19:23:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27032020ID61327F1LQLDREHOLPDC.JPGNorge stemplet (722) 8 x par. Pent rundstemplet.kr 2,00103.04.2020 19:18:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27032020ID61327F1PDFJGREUIMDE.JPGNorge stemplet (721) 9 x par. Pent rundstemplet.kr 2,00103.04.2020 19:15:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27032020ID61327F1BJURBUCCGEHS.JPGNorge ** (719). Perfins hefte. NK 1316-17. SK=70++kr 25,00031.03.2020 19:13:44
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27032020ID61327F1BYYBFMQVUFGS.JPGNorge stemplet (716) 6 x 4-stripe. Pent rundstemplet.kr 2,00103.04.2020 18:51:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B27032020ID61327F1MKLBUZKNWRPD.JPGNorge stemplet (715) 15 merker. Prakt/lux stemplet.kr 8,00003.04.2020 18:47:00
Sverige stemplet
B27032020ID61327F1SLZPPCNAOYYS.JPGSverige stemplet (714) Lett blanding. Facit v = 67kr 3,00003.04.2020 18:42:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B26032020ID61327F1KENTXVYOSFXO.JPGNorge stemplet (713) 12 merker Prakt/lux stemplet.kr 10,00002.04.2020 20:00:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID61327F1YQPLJYFW.JPGNorge stemplet (712) 15 merker.kr 1,00002.04.2020 19:57:00
Sverige postfrisk & ustemplet
B26032020ID61327F1DADSVOKKNTKX.JPGSverige ** (711) 5 x parkombinasjoner.kr 3,00002.04.2020 19:51:00
Sverige postfrisk & ustemplet
B26032020ID61327F1YENUPGNQBLRW.JPGSverige ** (709) Eldre og nyere merker..kr 4,00002.04.2020 19:48:00
Sverige stemplet
B26032020ID61327F1RBSUYHGBDGFX.JPGSverige stemplet (708) Lett blanding. Facit v = 56kr 3,00002.04.2020 19:44:00
Sverige stemplet
B26032020ID61327F1YLSGNCHPOQQL.JPGSverige div. stemplet (707) Mest eldre. Facit v=92kr 5,00002.04.2020 19:40:00
Hordaland
B25032020ID61327F1GYJUEXKETKML.JPGPostkort Bøverdalen (705) Ubrukt kort.kr 5,00101.04.2020 22:17:00
Hordaland
B25032020ID61327F1BMSRNUSHKKMN.JPGPostkort Bergen (704) Brukt eldre kort med julehilsenkr 10,00101.04.2020 22:09:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B25032020ID61327F1EQSMVXHWVRDJ.JPGFrimerkets dag 1984 (785) Ukepressen 150 årkr 3,00001.04.2020 19:16:00
Åland stemplet
B25032020ID61327F1BUYQRLRUPQLU.JPGMinneark Åland nummerert (784) I anl. Åland Nr. 1kr 3,00001.04.2020 19:11:00
Norge FDC før 1970
B25032020ID61327F1MJXZCUASBQNE.JPGNorge FDC 1942 (783) Johan Hermann Wesselkr 3,00101.04.2020 19:07:00
Julekort
B25032020ID61327F1OBBCOIPKTLIF.JPG2 x Svenske julekort (782) Sign. Jenny Nystrøm og LCkr 4,00001.04.2020 19:01:00
Øvrige postkort
B25032020ID61327F1EBIBYYYDXVNN.JPG9 x SAS sponsorkort (781) I anl. VM på ski 1997. kr 10,00001.04.2020 18:55:00
Påskekort
B25032020ID61327F1TXQIOVJGCBWR.JPG2 x Svenske påskekort (780) Sign. Jenny Nystrøm. kr 4,00101.04.2020 18:52:00
Påskekort
B25032020ID61327F1CBFZIKHOPYJB.JPG2 x Svenske påskekort (778) Sign. Jenny Nystrøm. kr 4,00101.04.2020 18:50:00
Påskekort
B25032020ID61327F1IFYYASDSBOWR.JPG2 x Svenske påskekort (777) Sign. Jenny Nystrøm. kr 4,00101.04.2020 18:45:00
Julekort
B25032020ID61327F1PHXHCETWMQID.JPG2 x Julekort (661) Sign. Jenny Nystrøm. Brukte.kr 5,00101.04.2020 18:39:00
Buskerud Brev & Hjemstedsfilateli
B25032020ID61327F1DHPSSMDWCUYB.JPGNorsk brev (773) Sendt fra Kongsberg til Halden.kr 1,00101.04.2020 18:27:00
Norge FDC før 1970
B25032020ID61327F1KWFRMEYQBMIU.JPGNorge brev privat FDC (772) NK 496-97 25.05.1961kr 5,00001.04.2020 17:34:00
FN - New York
B25032020ID61327F1TIITRBTSGLXN.JPGDiverse UN merker ** (771) Ikke sjekket. Se bilde.kr 1,00101.04.2020 17:22:00
Diverse brev
B25032020ID61327F1LCQVJIDEKRXO.JPGNorge 4 x postbrev (770) ubrukte med porto 1,25kr 4,00001.04.2020 17:09:00
Telemark
B25022020ID61327F1VLVOFYXPMDUF.JPGPostkort Skien (694) Ubrukt perfekt kortkr 2,00007.04.2020 11:36:43
Hordaland
B24022020ID61327F1RVZBDBCZSEZO.JPGPostkort Bergen (691) Ubrukt eldre Edvard Grieg kortkr 3,00007.04.2020 00:50:23
Hedmark
B24022020ID61327F1TYRXQDDCWNNK.JPGPostkort Trysil (689) Ubrukt perfekt Normann kortkr 2,00007.04.2020 00:50:23
Oslo
B24022020ID61327F1RLHTEPOFELHJ.JPGPostkort Oslo (686) Havnen og Akershuskr 2,00007.04.2020 00:05:23
Hordaland
B22022020ID61327F1SETNIRRTTBRT.JPGJulekort (661) Ubrukt kort med engelsk tekst.kr 1,00004.04.2020 21:08:16
Påskekort
B22022020ID61327F1YDURUCNVVYHT.JPGNorsk påskekort (664) Sendt fra Sarpsborg 8.4.68.kr 3,00004.04.2020 21:08:16
Finnmark
B22022020ID61327F1VZPCHTKMCVAJ.JPGPostkort Nord-norge (665) The midnight sun.kr 2,00004.04.2020 20:36:41
Sogn og Fjordane
B22022020ID61327F1YLVMNMPUHLHG.JPGPostkort Loen (666) Loen, Loenvatn, Kjenndalenkr 2,00004.04.2020 20:36:41
Sverige postfrisk & ustemplet
B22022020ID61327F1WNFUQYTPXIGR.JPGSverige postfrisk (670) Drottningholms teateret.kr 2,00004.04.2020 20:23:11
Færøyene: FDC og brev
B22022020ID61327F1QBDNDQMEFUUY.JPGFærøyene FDC (671) AFA 84-86 - verdi 110.kr 6,00004.04.2020 20:23:11
Sverige stemplet
B22022020ID61327F1LNAYKFQKNVAM.JPGSverige Postkort (672) Stemplet, adressert.kr 2,00004.04.2020 20:23:11
Sverige stemplet
B22022020ID61327F1DBYMTJJIKECD.JPGSverige Postkort (673) Stemplet, uadressert.kr 1,00004.04.2020 20:23:11

Forrige   1  2  3    Neste

Sist oppdatert: 31.03.2020 14:15:00