GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:19.06.2019 14:11:11 19.06.2019 14:11:11
 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1855 - 1908 Nk 1 - 95
B13062019ID330F1EAUQENYMCRTH.JPG52 II A t. 3 .*. Hengsletkr 500,00020.06.2019 10:02:08
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B13062019ID330F1FUPQVJQWOGHE.JPG51 II c t. 2 .*. Hengsletkr 400,00020.06.2019 10:02:08

 Auksjoner

1855 - 1908 Nk 1 - 95
B13062019ID330F1EYSMXFQXAYTU.JPG52 I t. 2 .*. Hengsletkr 300,00019.06.2019 19:56:32
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B13062019ID330F1DWTXUDMTLWHK.JPG51 III a t. 3 .*. Hengslet. Liten tynn flekkkr 150,00020.06.2019 10:02:08
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B13062019ID330F1FDNGWQRDRFIM.JPG51 IV t. 2 .*. Hengslet. Bøy på hjørne taggkr 150,00020.06.2019 10:02:08
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B13062019ID330F1XXOCTVLSGKAG.JPG51 IV Aa t. 2 .*. Hengsletkr 250,00020.06.2019 10:02:08
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B13062019ID330F1MNQFGUJHKGKL.JPG51 III a t. 3 .*. Hengsletkr 250,00020.06.2019 10:02:08
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B13062019ID330F1KFHYBHGVIZZJ.JPG51 IV Aa t. 2 .*. Hengsletkr 250,00020.06.2019 10:02:07
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B13062019ID330F1PBNERVIOJHSB.JPG50 b .*. Hengsletkr 20,00020.06.2019 10:02:07
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B13062019ID330F1VJKTAJDWDBKJ.JPG50 a .**/*. 4-blokk. Nedre 2 merker postfriskekr 100,00020.06.2019 10:02:07

Sist oppdatert: 19.06.2019 14:11:11