Gjeldende auksjonstid er:24.10.2019 05:07:54 24.10.2019 05:07:54
 Alle

 Shop

Etter 1999 Nk 1382 -
B04092019ID25375F1DSYOJBDUPTTR.JPGNK 1743 LEMEN. SE SCANkr 2,00024.10.2019 23:21:01
Etter 1999 Nk 1382 -
B29082019ID25375F1EOEMYFLJEBSK.JPGNK 1888. A innland: Alf Prøysen og Kurérradiokr 2,00024.10.2019 23:36:11
Etter 1999 Nk 1382 -
B29082019ID25375F1BNRVCGLDYTMM.JPGNK 1822. A innland: Medfjordbåen fyrkr 2,00024.10.2019 23:36:11
Etter 1999 Nk 1382 -
B13082019ID25375F1RJTURXTBJWFB.JPGNK 1808 DRONNING SONJAkr 2,00024.10.2019 22:51:06
Etter 1999 Nk 1382 -
B30072019ID25375F1GNROPNWSASDW.JPGNK 1916. HØGSTERETT 200 ÅR. SE SCAN.kr 2,00003.11.2019 23:05:18
Etter 1999 Nk 1382 -
B30072019ID25375F1AVYHYVWZOELW.JPGNK 1954. DRONNING SONJA. SE SCAN.kr 3,00030.10.2019 02:36:07
Etter 1999 Nk 1382 -
B06032019ID25375F1YGZKVJOGZETD.JPGNK 1486. FINT STEMPLET OSLO. SE SCAN.kr 2,00031.10.2019 19:27:24

Sist oppdatert: 24.10.2019 05:07:54