Bubblegum kategorier:

Oslo
B31032020ID107064F1HANMUAETMYQQ.JPGPostkort Postens Dag Norsk Folkemuseum OSLO  Nyekr 1,00014.04.2020 17:21:00
Øvrige motiver
B31032020ID107064F1VAKYTTUCXJKO.JPGUbrukt Brevkort Nyekr 1,00014.04.2020 17:19:00
Telemark
B31032020ID107064F1TTRMGPPTNMAN.JPGPostsparebanken SKIEN 21 August 1965 Nyekr 2,00214.04.2020 17:17:00
Østfold
B31032020ID107064F1UPOVCGIVLEWM.JPGPostsparebanken Fredrikstad 12 September 1967 Nyekr 1,00114.04.2020 17:15:00
Idrett
B31032020ID107064F1HTBIVCHJRZJW.JPGPostbanken 1996/1998 ubrukt Nyekr 3,00014.04.2020 17:12:00
Idrett
B31032020ID107064F1AYJXOPURMMFK.JPG2 x Postkort Sydney 2000 ubrukt/ frankert porto betalt Nyekr 5,00014.04.2020 17:08:00
Idrett
B31032020ID107064F1QBBXOOYDENEO.JPG5 x Postkort Vintersport ubrukt/brukt Nyekr 5,00014.04.2020 17:06:00
Idrett
B31032020ID107064F1RSSSNRONNRWU.JPGPostgiro Langrennskort brukt Nyekr 3,00014.04.2020 17:02:00
Idrett
B31032020ID107064F1FWDYINJCYDJT.JPGFotballag kort med Solskjær, Myggen, Flo osv. ubrukt Nyekr 5,00014.04.2020 17:59:00
Diverse brev
B31032020ID107064F1YLUXKMCDBFYM.JPGFrefil 03 " Fredrikstad " 22.11.2003 Per Ravn Omdal Nyekr 5,00014.04.2020 17:55:00
Sogn og Fjordane prakt & lux
B31032020ID107064F1WJFFFLCLJKCD.JPGSognahallen SOGNDAL 26.09.1998 Signert Nyekr 3,00014.04.2020 17:51:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1DEEHDYRGYQFE.JPGStemplet NK 814-816 Byggverk II fargeforskjellkr 2,00012.04.2020 16:13:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1YVNSFQVDLXJU.JPGStemplet NK 913-914 Europa XIV 1982kr 1,00012.04.2020 16:12:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1DVGRAXXDKWNU.JPGStemplet NK 924-925 Byggverk 1983kr 1,00012.04.2020 16:12:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1NIMUAXVOSHPB.JPGNK 990-991 Stemplet Ørje/Sarpsborg Ornamenter 1986kr 1,00012.04.2020 16:12:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1MWNKHYBDNGLE.JPGNK 924-925 Stemplet Degernes 1983 Byggverkkr 3,00012.04.2020 16:11:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1PGBYDCADTTZF.JPGStemplet NK 1021-1022 Fartein Valen 1987kr 1,00012.04.2020 16:11:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1MTEOIHVJVEZR.JPGStemplet NK 1040-1042 Militærjubileer 1988kr 1,00012.04.2020 16:10:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1MNVXGMIMTPBI.JPGStemplet NK 1049 Olav V 85 år 1988kr 1,00012.04.2020 16:10:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1QSCMONKWUSEV.JPGStemplet NK 1064-1065 Vardø/Hammerfest 1989kr 1,00012.04.2020 16:09:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1XMCRJWTFMUPF.JPGStemplet NK 976-977 El-forsyning 1985kr 1,00012.04.2020 16:09:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1YYRRCQWVOSMT.JPGNK 1017-1018 Stemplet Rakkestad 1987 Matsopperkr 2,00012.04.2020 16:08:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1KJKYVNPSAZLI.JPGStemplet NK 787-789 Byggverk I 1977 variasjonerkr 3,00012.04.2020 16:08:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1ZVFWIIKMYLKT.JPGStemplet NK 1002-1005 Personjubileer 1986kr 2,00012.04.2020 16:07:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B28032020ID107064F1BTCGIHXSCSTF.JPGStemplet NK 1027-1028 Malerkunst 1987kr 1,00012.04.2020 16:07:00
Lykkebrev og oblater
B28032020ID107064F1OSVYWGXCZWJX.JPGLandsforeningen mot kreft ELGkr 1,00112.04.2020 16:06:00
Lykkebrev og oblater
B28032020ID107064F1HFGBQZVUCVVI.JPGLandsforeningen mot kreft KON-TIKIkr 1,00112.04.2020 16:06:00
Lykkebrev og oblater
B28032020ID107064F1NKBVUWYEYDIA.JPGLandsforeningen mot kreft Fiskeskøytekr 1,00112.04.2020 16:05:00
Lykkebrev og oblater
B28032020ID107064F1GIAUIWFSHHOF.JPGLandsforeningen mot kreft Jegerkr 1,00112.04.2020 16:05:00
Lykkebrev og oblater
B28032020ID107064F1CBCTFFGMMJCG.JPGLandsforeningen mot kreft Folkedanskr 1,00112.04.2020 16:04:00
Lykkebrev og oblater
B28032020ID107064F1BIWKVLFSIYXT.JPGLandsforeningen mot kreft Skihopperkr 1,00112.04.2020 16:04:00
Lykkebrev og oblater
B28032020ID107064F1YWIUSWRSBOSP.JPGLandsforeningen mot kreft ISBJØRNkr 1,00112.04.2020 16:03:00
Lykkebrev og oblater
B28032020ID107064F1UXJAACWAQJOK.JPGLandsforeningen mot kreft FUGLERkr 1,00112.04.2020 16:03:00
Lykkebrev og oblater
B28032020ID107064F1HXDOYLGLTAWU.JPGLandsforeningen mot kreft Christian Radichkr 1,00112.04.2020 16:02:00
Lykkebrev og oblater
B28032020ID107064F1EBFVIQRGABFK.JPGLandsforeningen mot kreft BÅTkr 1,00112.04.2020 16:02:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1LLLZKXKEBQHM.JPGFørstedagsbrev USA Pasadena 1 Januar 1976kr 1,00112.04.2020 20:22:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1JLHBLHVDDRMY.JPGFørstedagsbrev USA New York 4 July 1967kr 1,00112.04.2020 20:22:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1DWUVBKQJRGHL.JPGFørstedagsbrev USA US Pavilion Montreal 25 Mai 1967kr 1,00112.04.2020 20:22:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1QLQUMYECRXFR.JPGFørstedagsbrev USA Hermitage 15 Mars 1967kr 1,00112.04.2020 20:21:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1VKFVLVHPIXCE.JPGFørstedagsbrev USA Gallatin 30 Januar 1967kr 1,00112.04.2020 20:21:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1TLOBYDATARJQ.JPGFørstedagsbrev USA Washington 17 April 1967kr 1,00112.04.2020 20:20:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1ZTRNYXKEYIZE.JPGFørstedagsbrev USA SITKA 30 Mars 1967kr 1,00112.04.2020 20:20:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1WFEVVONTIWPO.JPGFørstedagsbrev USA Natchez 11 Desember 1967kr 1,00112.04.2020 20:19:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1FPPPKPITITDN.JPGFørstedagsbrev USA Lexinton 24 Oktober 1967kr 1,00112.04.2020 20:19:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1JUEJQFKRUKVJ.JPGFørstedagsbrev USA Washington 2 November 1967kr 1,00112.04.2020 20:18:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1VWERRGYUXRGM.JPGFørstedagsbrev USA Washington 1 August 1967kr 1,00112.04.2020 20:18:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1NPWXXLORPVFM.JPGFørstedagsbrev USA Lincoln 29 July 1967kr 1,00112.04.2020 20:17:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1XPFCDVIGJJKL.JPGFørstedagsbrev USA Seattle 4 April 1968kr 1,00112.04.2020 20:17:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1OICHVUBMKVZQ.JPGFørstedagsbrev USA Washington 28 Februar 1968kr 1,00112.04.2020 20:16:00
Nord-Amerika - FDC og brev
B27032020ID107064F1CRBYBKPORMSL.JPGFørstedagsbrev USA Washington 8 Mars 1968kr 1,00112.04.2020 20:16:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8    Neste

Sist oppdatert: 01.04.2020 10:21:48