TotenPhil kategorier:

Østerrike stemplet
B30092019ID106803F1WIBHGHJDQQDP.JPGØSTERRIKE: EFTA 25 år 1985 stempletkr 1,500

Østerrike stemplet
B29092019ID106803F1RWWNIQLJLOIE.JPGØSTERRIKE: Speiderjubileum 1962 stemplet kr 1,500

Sist oppdatert: 31.03.2020 07:42:22