146 024
46 286
250 253
603 675

sotoha kategorier:

Tog, Bil & båt
B27052020ID105476F1VXXONWFMSUHY.JPGIrland. Eldre lokomotiver, utgitt i 1984 Nyekr 5,00030.05.2020 09:15:00
Øvrige motiver
B26052020ID105476F1GNAXSWVACZBU.JPGPostkort. Gamle postkasser, spesialstemplet i 1978 Nyekr 15,00030.05.2020 09:26:00
Dyr
B26052020ID105476F1XAQRLHSXMIEC.JPGPostkort. Australia. Forhistorisk dyr med frimerke Nyekr 10,00130.05.2020 09:31:00
Øvrige reklameeffekter
B26052020ID105476F1YODBDCPHHDKQ.JPGPostkort. Leuchturm reklame, ubrukt Nyekr 1,00030.05.2020 09:32:00
Øvrige motiver
B26052020ID105476F1RWUVWIQFUBJT.JPGPostkort. England. Silver Jubilee 1952-1977 Nyekr 5,00030.05.2020 09:39:00
Øvrige reklameeffekter
B24052020ID105476F1OPOVDQKWTYXU.JPGM.C.Husmortjeneste, 2 brosjyrer fra ca. 1950kr 5,00030.05.2020 09:01:00
Øvrige reklameeffekter
B24052020ID105476F1PEUDFXGEOSFM.JPGBritannia S.O.M. (margarin), liten notisblokkkr 35,00130.05.2020 09:30:00
Øvrige samleobjekter
B24052020ID105476F1XHCLXWYBMELX.JPGAlmanakk 1948, miniutgavekr 25,00030.05.2020 19:17:00
Øvrige samleobjekter
B24052020ID105476F1MFNLUILNNPLH.JPGINDIGO fargepulver i 2 små poser, ulike blåfargerkr 15,00030.05.2020 09:30:00
Sør-Trøndelag
B23052020ID105476F1FJCRFQSUDPWJ.JPGTrondheim, Munkegaten. Tinghuset mot torget, ubruktkr 15,00030.05.2020 09:37:00
Sør-Trøndelag
B23052020ID105476F1QINNLYTPEGSK.JPGTrondheim, Munkegaten. 2 stk samme motiv (gammelt+nyere)kr 20,00030.05.2020 09:34:00
Finnmark
B23052020ID105476F1RPJCOGUTQSKY.JPGLakselv. Banak Gjestegiveri, postgått 1950kr 10,00030.05.2020 09:34:00
Dyr
B19052020ID105476F1OWYBJLKMCUEW.JPGForhistoriske dyr, et eldre lite utvalgkr 10,00030.05.2020 09:35:00
Irland postfrisk & ustemplet
B19052020ID105476F1LWCISBTAOZRA.JPGIrland.AFA 822/823/824/825,miniark Fauna and Flora 1993kr 5,00030.05.2020 09:35:00
Dyr
B19052020ID105476F1KKEXBMDVGKEM.JPGPanda og bjørner, 2 skann. Et eldre lite utvalgkr 20,00030.05.2020 09:19:00
Dyr
B19052020ID105476F1BQVYDZKORGYD.JPGKrypdyr (øgle, slange, padde mv.) Et eldre lite utvalgkr 10,00030.05.2020 09:33:00
Nordland Brev & Hjemstedsfilateli
B19052020ID105476F1KYVYTYYKJOBW.JPGNK 174 på klipp, stemplet KABELVÅG 6.IV.30kr 1,00030.05.2020 09:37:00
B19052020ID105476F1KKXGMFSPGLWY.JPGNK 118 på klipp, stemplet KABELVAAG 8.1.27kr 1,00130.05.2020 09:33:00
B19052020ID105476F1CPXVZQRCYYHU.JPGNK 1166, med hjørnemarg, stemplet LEKNES 17.10.96kr 1,00030.05.2020 09:23:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19052020ID105476F1KNIWAFXLTYYM.JPGNK 903, 6-blokk, stemplet GAN 24.2.83kr 1,00130.05.2020 09:18:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19052020ID105476F1OFXFSHJDHOVZ.JPGNK 522. 6-blokk, stemplet SØGNE 12.12.64kr 1,00130.05.2020 09:12:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19052020ID105476F1ICWMKHZLYPKL.JPGNK 859/860 (S8), stemplet OSLO 8.9.86kr 1,00030.05.2020 09:15:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19052020ID105476F1EYVYYWLENXLG.JPGNK 885, stemplet OSLO-GRORUDHAGEN 2.10.04, 5-stripekr 5,00030.05.2020 09:19:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B19052020ID105476F1UHNALPYSKLOA.JPGBrev. NK 790x2-BB, 791x2-BB, 774-BB+4-blokk, 840, 618kr 100,00030.05.2020 09:26:00
Jul/Nyttår
B13042020ID105476F1BEWBEWUYIVTV.JPGNyttårskort. Vinteridyll med fugler. Brukt 1948kr 15,00030.05.2020 09:05:01
Jul/Nyttår
B13042020ID105476F1OPRDEBSCMUOP.JPGNyttårskort. Stjernekikker, sign. Postgått 1946kr 15,00030.05.2020 09:04:57
Jul/Nyttår
B13042020ID105476F1XCJTKYELMKWG.JPGJulekort. Mett nisse sover i grøtbollen. Postgått 1946kr 25,00030.05.2020 09:05:01
Jul/Nyttår
B13042020ID105476F1JDEHYTXJFBNU.JPGJulekort. Dansende nissepar, sign. Postgått 1942kr 25,00030.05.2020 09:05:01
Jul/Nyttår
B12042020ID105476F1TGWZLRGDMPVR.JPGNyttårskort, sign. O.M.Holwech. Postgått 1947kr 15,00030.05.2020 09:04:57
Jul/Nyttår
B12042020ID105476F1KXBZZKYFNORC.JPGNyttårskort, sign. Davidsen, postgått i 1947kr 15,00030.05.2020 09:04:57
Diverse
B06042020ID105476F1LCPECNTSOSGE.JPGREK-brev med lakksegl, maskinstemplet OSLO 6.9.33kr 25,00030.05.2020 09:05:00
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05042020ID105476F1LABGNCGRIJNV.JPGBRASIL 1951. SC 711 4-blokk. FDstempelkr 5,00030.05.2020 09:04:56
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05042020ID105476F1WIKIPRYYDCBY.JPGBRASIL 1939. 50års jubileum som republikkkr 10,00030.05.2020 09:04:59
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B05042020ID105476F1GMWWCTYEYJSI.JPGBRASIL 1939. New York Worlds Fair, komplettkr 15,00030.05.2020 09:04:59
Latvia
B24032020ID105476F1IXUHIXBJXOXN.JPGLATVIA. AFA 30+31 fra 1919, med og uten taggingkr 5,00030.05.2020 09:04:59
Latvia
B24032020ID105476F1UHKWOYNHHIGW.JPGLATVIA. Lite utvalg 18 ulike, 1923-1933kr 7,00030.05.2020 09:04:59
Sør/mellom-Amerika - Stemplet
B23032020ID105476F1EEQJGLKKOMQY.JPGPUERTO RICO. Lite utvalg av Alfonso XIII 1898kr 1,00030.05.2020 09:05:00
Øvrige motiver
B21032020ID105476F1BTDCTWFWNKSG.JPGPostkort med bilde av NK 762-765, ubruktkr 10,00030.05.2020 09:05:00
Øvrige motiver
B21032020ID105476F1TVMGNCKTJNKB.JPGPostkort. Norske frimerker 1985 avbildet, ubruktkr 10,00030.05.2020 09:05:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B16022020ID105476F1JSMGIWEBWSLW.JPGNK 927 på klipp, stemplet ULSET 5095kr 1,00030.05.2020 09:04:33
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B16022020ID105476F1LTLCUNCSQFPO.JPGNK 926 på klipp, stemplet TORVASTADkr 1,00030.05.2020 09:04:32
Etter 1999 Nk 1382 -
B16022020ID105476F1ARCCCXYRREOC.JPGNK 1386 på klipp, stemplet RØKLAND 3255kr 1,00030.05.2020 09:04:58
FN - Geneve
B16022020ID105476F1EFKJJQGRJDRD.JPGFN. FDC 18.11.1997, The Terracotta Warriorskr 1,00030.05.2020 09:05:00
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B15022020ID105476F1FEHNVOORMKAH.JPGNK 294/297/299 på klipp. FD stempletkr 10,00030.05.2020 09:04:32
Etter 1999 Nk 1382 -
B11022020ID105476F1GNRULGXBZITM.JPGNK 1401+1402 på klippkr 1,00030.05.2020 09:04:58
Etter 1999 Nk 1382 -
B11022020ID105476F1UECVPAVMVCUS.JPGNK 1387+1388 på klippkr 1,00030.05.2020 09:04:32
Etter 1999 Nk 1382 -
B11022020ID105476F1AOPTCPYSMDME.JPGNK 1424+1425 på klippkr 1,00030.05.2020 09:04:32
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B11022020ID105476F1GDEJOMNHZXJU.JPGNK 798+1159 på klippkr 1,00030.05.2020 09:04:32
B04022020ID105476F1FUMMCMWHVXQA.JPGNK 1418. Hjørnemarg. NK nr., stemplet NORDNESØY LPkr 15,00030.05.2020 09:04:32
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B04022020ID105476F1VOCBKNXTQSPY.JPGNK 1202. rundstemplet SOFIENBERG OSLOkr 10,00030.05.2020 09:04:10

Forrige   1  2    Neste

Generert: 28.05.2020 10:15:40