ask48 kategorier:

Lykkebrev og oblater
B05042020ID105068F1PGIMQCYIYPHC.JPGNOEN GAMLE OBLATER.kr 17,00212.04.2020 21:38:00
Lykkebrev og oblater
B05042020ID105068F1VDXYCXENXJDW.JPGDIVERSE OBLATER.kr 11,00212.04.2020 21:37:00
Lykkebrev og oblater
B05042020ID105068F1NGXVBLIFQWNB.JPGDIVERSE OBLATER.kr 8,00012.04.2020 21:37:00
Lykkebrev og oblater
B05042020ID105068F1RCIVHVTTARPO.JPGDIVERSE OBLATER.kr 8,00112.04.2020 21:35:00
Norge FDC 1990-1999
B05042020ID105068F1GPLQOFIHAUUA.JPGFRIMERKETS DAG 1992-1993-1994.kr 8,00112.04.2020 21:21:00
Norge FDC 1990-1999
B05042020ID105068F1QHTSGGRLSABW.JPGTRE FDC FRÅ 1993.kr 8,00012.04.2020 21:19:00
Norge FDC 1990-1999
B05042020ID105068F1VTUTHNTSLOMH.JPGFIRE FDC FRÅ 1992.kr 8,00012.04.2020 21:18:00
OL
B05042020ID105068F1KOCBHFPMEIJH.JPGLITT FRÅ LILLEHAMMER OL.kr 8,00012.04.2020 21:16:00
Miniatyrark
B05042020ID105068F1HHSQYWPHLIPO.JPGTRE FLOTTE FDC MED MINIARK.kr 8,00112.04.2020 21:15:00
Færøyene: FDC og brev
B05042020ID105068F1QAILREJKZXCE.JPGTRE FDC FRÅ 1990.kr 8,00012.04.2020 21:14:00
Færøyene: FDC og brev
B05042020ID105068F1XLKJONIJMEFK.JPGBJØRG VESTURFYRI A SUDUROY, FDC 1989.kr 8,00012.04.2020 21:12:00
Sverige postfrisk & ustemplet
B05042020ID105068F1XNWPUDLYWOHJ.JPGFEM SVENSKE HEFTER.kr 8,00012.04.2020 21:00:00
Sverige postfrisk & ustemplet
B05042020ID105068F1SLXCINPPNDIY.JPGFEM SVENSKE HEFTER.kr 8,00112.04.2020 21:57:00
Sverige postfrisk & ustemplet
B05042020ID105068F1VYUCPZDDPQIO.JPGFEM SVENSKE HEFTER.kr 8,00012.04.2020 21:55:00
Færøyene: FDC og brev
B04042020ID105068F1GOLTSYFBPNEQ.JPGNI FDC FRÅ 1978.kr 8,00012.04.2020 21:30:00
Fly & luftfart FDC & brev
B04042020ID105068F1QQPECJRRKVBG.JPGZÜRICH-GENEVE-PEKIN.SHANGHAI 6.4.1974 VIA PEKIN.kr 8,00012.04.2020 21:26:00
Fly & luftfart FDC & brev
B04042020ID105068F1GEVWJDLESSTF.JPGZÜRICH-GENEVE-PEKIN.SHANGHAI 6.4.1974 VIA SHANGHAI.kr 8,00012.04.2020 21:24:00
Færøyene: FDC og brev
B04042020ID105068F1NCCOJBUQOLZH.JPGSEKS FDC FRÅ 1975.kr 8,00012.04.2020 21:22:00
Færøyene: FDC og brev
B04042020ID105068F1KXWXWMKDFCKX.JPGTRE FDC FRÅ 1977.kr 8,00012.04.2020 21:20:00
Færøyene: FDC og brev
B04042020ID105068F1CVJVVOKPNAVY.JPGTO FDC FRÅ 1979.kr 8,00012.04.2020 21:19:00
Færøyene: FDC og brev
B04042020ID105068F1IFFRMFUDQTNG.JPGFEM FDC FRÅ 1980.kr 8,00012.04.2020 21:17:00
Færøyene: FDC og brev
B04042020ID105068F1NKCIPPEKTDZC.JPGFEM FDC FRÅ 1982.kr 8,00012.04.2020 21:16:00
Færøyene: FDC og brev
B04042020ID105068F1WCTFINJXUJMA.JPGFEM FDC FRÅ 1983,kr 8,00012.04.2020 21:07:00
Færøyene: FDC og brev
B04042020ID105068F1UUAIDKVDFFUN.JPGFEM FDC FRÅ 1984.kr 8,00012.04.2020 21:05:00
Færøyene: FDC og brev
B04042020ID105068F1BUYMNRUBZXCE.JPGFEM FDC FRÅ 1985.kr 8,00012.04.2020 21:04:00
Færøyene: FDC og brev
B04042020ID105068F1BNOHHVTMRDVC.JPGFEM FDC FRÅ 1986.kr 8,00012.04.2020 21:02:00
Færøyene: FDC og brev
B04042020ID105068F1ADHUUCUHQGJO.JPGFIRE FDC FRÅ 1987.kr 8,00012.04.2020 21:01:00
Færøyene: FDC og brev
B04042020ID105068F1PVSTIMQLWYWH.JPGFIRE FDC FRÅ 1988.kr 8,00012.04.2020 21:58:00
Færøyene: FDC og brev
B03042020ID105068F1UIYWLRITXXQV.JPGFDC. FIRBLOKKER FUGLAR FRÅ 1978.kr 8,00012.04.2020 21:41:00
Færøyene: FDC og brev
B03042020ID105068F1LUMMXIDKCIXR.JPGTO FDC FRÅ 1984.kr 8,00012.04.2020 21:39:00
Færøyene: FDC og brev
B03042020ID105068F1NQTJDBWBIFOB.JPGFDC. HAVNAR KIRKJA 200 ÅR. 1989.kr 8,00012.04.2020 21:37:00
USA
B03042020ID105068F1RSSRPLGJXLNU.JPGNEW YORK, FEM KORT.kr 8,00012.04.2020 21:21:00
USA
B03042020ID105068F1OTNMPDCBIXCJ.JPGCAPITOL BUILDING, CHICAGO TIL BREISTØLEN, BERGEN 1928.kr 8,00012.04.2020 21:19:00
USA
B03042020ID105068F1JUEFOFGUQMES.JPGFLAT IRON BUILDING,NEW YORK TIL SLEMDAL 1912.kr 8,00012.04.2020 21:17:00
USA
B03042020ID105068F1WZGEEXKGPWCR.JPGVIEW OF WASHINGTON TIL SLEMDAL 1908.kr 8,00012.04.2020 21:14:00
T-stempler
B03042020ID105068F1FWEWOUMRELJT.JPGPOSTKORT FRÅ USA TIL EIDSVAAG MED T-STEMPEL 1929?kr 8,00112.04.2020 21:47:00
USA
B03042020ID105068F1YVOPNRROBBAU.JPGSENDT TIL KRISTIANIA I 1910.kr 8,00012.04.2020 21:40:00
USA
B03042020ID105068F1VQVWKROEGKZM.JPGLILY POND IN LINCOLN PARK, CHICAGO,ILL. TIL KRISTIANIA kr 8,00012.04.2020 21:36:00
Canada
B03042020ID105068F1TYOOXSQIUUNQ.JPGNIAGARA FALLS, ONT. CANADA. TIL STRANDEN 1946.kr 8,00012.04.2020 21:20:00
USA
B03042020ID105068F1ORVKHUVLKGRW.JPGRESIDENCE YARD SCENE, FORSYTH, MONTANA. TIL ALFARNES.kr 8,00012.04.2020 21:18:00
USA
B02042020ID105068F1FIIXYEYUHONV.JPGENTRANCE TO KLAUS PARK, JAMESTOWN, N.D.1909.kr 8,00012.04.2020 21:36:00
USA
B02042020ID105068F1HGHVRNDQRMMS.JPGPARK AND BOULEVARD LUDINGTON,MICH.kr 8,00012.04.2020 21:33:00
Hedmark Brev & Hjemstedsfilateli
B02042020ID105068F1PMZGVYXMIGET.JPGLILLE-ELVEDALEN 27.2.18 PÅ POSTKORT MED TO MENN.kr 8,00012.04.2020 21:21:00
USA
B02042020ID105068F1XDCZLQSWRKGB.JPGPLEASURE ISLAND,, SALT LAKE,UTHA TIL LARSNES 1910.kr 8,00012.04.2020 21:35:00
USA
B02042020ID105068F1KOJMASZKFRYF.JPGTHE CITY OF SAN FRANCISCO.kr 8,00012.04.2020 21:23:00
USA
B02042020ID105068F1GMCTCRKIDWJV.JPGMOYI RIVER NEAR BONNER'S FERRY, IDAHO TIL ALFARNES .kr 8,00012.04.2020 21:20:00
USA
B02042020ID105068F1ZRELIMSGNBOF.JPGPARADISE INN,MT.RAINIER NATIONAL PARK, WASH.kr 8,00012.04.2020 21:15:00
Canada
B02042020ID105068F1QQOMGJALURKN.JPGBILLEDMAPPE BRITISH COLUMBIA.kr 8,00012.04.2020 21:13:00
Canada
B02042020ID105068F1SGDOVETPVWUP.JPGPUGWASH, N.S. TIL FUGLSET,MOLDE 1951.kr 8,00012.04.2020 21:09:00
USA
B02042020ID105068F1IPSSLGARLQPR.JPGTACOMA, WASHINGTON TIL ÅLESUND 1920.kr 8,00012.04.2020 21:49:00

Forrige   1  2  3  4  5    Neste

Generert: 10.04.2020 20:23:05