Harfager4 kategorier:

Øvrige Øst Europa
B17052019ID104702F1OTPGKTFRKRSK.JPGCSSR TSJEKIA 1975. utagged blok ren stemplet. Nyekr 34,00004.04.2020 19:21:00
Øvrige Øst Europa
B17052019ID104702F1XOLSWKVBOQRA.JPGJUGOSLAVIEN 1981. set jordefrukter kpl. postfrisk. Nyekr 8,00004.04.2020 18:26:00
Øvrige Øst Europa
B16052019ID104702F1EQWNJHLWNNTV.JPGCROATIEN/KROATIEN 1943. Legionsblok utagg. **. Nyekr 9,00004.04.2020 18:12:00
Øvrige Øst Europa
B16052019ID104702F1BTEVVKLSDAKP.JPGCSSR, TSJEKIA 1988 to bedre blok postfrisk. Kike! kr 35,00003.04.2020 21:33:00

Sist oppdatert: 30.03.2020 14:24:02