Gjeldende auksjonstid er:16.10.2019 10:22:18 16.10.2019 10:22:18
 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

BRD postfrisk & ustemplet
B16082019ID104702F1EFIURBHXMGRS.JPGTyskland BRD. Årene 1994/5 komplet postfrisk. Sparpris!kr 750,00018.10.2019 12:50:19

 Alle

 Shop

BRD postfrisk & ustemplet
B18052019ID104702F1ACQZJAASDFIO.JPGBRD 1980. Set fly kpl.postfriskkr 9,00017.10.2019 21:51:13
BRD postfrisk & ustemplet
B18052019ID104702F1QCWPSQBQGGVT.JPGBRD 1982. set historiske bil kpl. postfrisk.kr 9,00017.10.2019 21:51:13
BRD postfrisk & ustemplet
B18052019ID104702F1PVORHITHYHGD.JPGBRD 1980 planter kpl. postfriskkr 9,00017.10.2019 21:51:13
BRD postfrisk & ustemplet
B18052019ID104702F1CGXBVVBEEBXA.JPGBRD 1993. Set bille kpl. postfrisk med marginal.kr 12,00017.10.2019 21:51:13
BRD postfrisk & ustemplet
B16052019ID104702F1GRBFOYQMWROS.JPGBRD 6 postfriske bruksmerker med høy pålydene! kr 95,00017.10.2019 21:36:12
BRD postfrisk & ustemplet
B16052019ID104702F1MMXUFWIVLDBA.JPGBRD 1997, postfrisk blok frimerkensdogn (Bl.41).kr 9,00017.10.2019 20:20:17
BRD postfrisk & ustemplet
B16052019ID104702F1KCBOPLDDXBFP.JPGBRD 1984. UPU blok postfrisk.kr 9,00017.10.2019 20:20:17
BRD postfrisk & ustemplet
B16052019ID104702F1CQISASBDMMJQ.JPGBRD 1990 miniark postfrisk kr 15,00017.10.2019 20:20:16
BRD postfrisk & ustemplet
B16052019ID104702F1MRYTYSNLHSVQ.JPGBRD 1991 + 1989 tre postfriske blok.kr 15,00017.10.2019 19:50:22
BRD postfrisk & ustemplet
B16052019ID104702F1PSLLQJKDHRCN.JPGBRD 1986 + 1999 to postfriske blok.kr 9,00017.10.2019 19:50:22
BRD postfrisk & ustemplet
B17052019ID104702F1LRZOYLBLMOVA.JPGBRD 1991 Havfugler kpl. set postfriskkr 9,00017.10.2019 19:50:22
BRD postfrisk & ustemplet
B17052019ID104702F1ERRHFIRXZEUB.JPGBRD 1991 CEPT romfart Mi.1526-7 postfrisk.kr 8,00017.10.2019 19:50:22

Sist oppdatert: 16.10.2019 10:22:18