Harfager4 kategorier:

Deutsches Reich postfrisk & ustemplet
B29032020ID104702F1URTXTILGFBRU.JPG1920. Øvre Schlesien nødutgave fransk besetning #13 * Nyekr 350,00005.04.2020 17:52:00
B29032020ID104702F1DKUEZTUXRFLU.JPG1920. Øvre Schlesien nødutgave fransk besetning #12 * Nyekr 350,00005.04.2020 17:49:00
B29032020ID104702F1IJELDMKBUKAK.JPG1920. Øvre Schlesien nødutgave fransk besetning #11 * Nyekr 590,00005.04.2020 17:46:00
B29032020ID104702F1KEMFSBSZCEYV.JPG1920. Øvre Schlesien nødutgave fransk besetning #10 * Nyekr 590,00005.04.2020 17:37:00
B29032020ID104702F1KHVUVAWMTRSS.JPGDR 1941.Messe Wien kpl. set postfrisk Nyekr 19,00005.04.2020 17:32:00
B29032020ID104702F1DDKYVSNFTEVS.JPGDR 1938 Tysk gymnastikk og sportsfestival Breslau **. Nyekr 25,00005.04.2020 17:28:00
B29032020ID104702F1OEXMBUEQMYNH.JPGDR 1940. Leipziger Messe kpl.postfriske set. Nyekr 15,00005.04.2020 17:25:00
B29032020ID104702F1MRTVMYJCXJGM.JPGDR 1938. Sport konkuranse kpl. postfrisk set. Nyekr 25,00005.04.2020 17:21:00
B29032020ID104702F1HRHQXXUVHGRZ.JPG1936.Verdenskongress for fritid og avslapning kpl. **  Nyekr 25,00005.04.2020 17:17:00
B29032020ID104702F1PEWWYOJUQMVO.JPGDR 1939. Keiserlig konkurranse kpl. postfriske set. Nyekr 25,00005.04.2020 17:13:00
Tjekkoslovakia
B29032020ID104702F1OHJUIBHVFWPN.JPGCSSR 1958. Måtsopper kpl. postfriske set. Nyekr 30,00005.04.2020 16:52:00
Tjekkoslovakia
B29032020ID104702F1IEIDPQIFNMUR.JPGCSSR 1983. Intern.Møt fred ** blok med variante. Nyekr 90,00005.04.2020 16:45:00
DDR stemplet
B29032020ID104702F1HHBQULMXSYOG.JPGDDR 1977. Eventyr miniark med spesjalstempler. Kike! Nyekr 19,00005.04.2020 16:39:00
DDR postfrisk & ustemplet
B29032020ID104702F1RNTDMGVRTUAY.JPGDDR 1975 bønder får 450år. Flot miniark ** ! Nyekr 9,00005.04.2020 16:30:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1PWFGWRONMTQN.JPGNO 1991 frimerkets dag Bl.14 FDC. Nyekr 15,00004.04.2020 20:38:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1BAPUUBWDDVQT.JPGNO Lillehammer to FDC. Nyekr 15,00004.04.2020 20:37:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1TYTOCLYGOBNU.JPGNO 1993. OL-vinnerne Bl.18 på FDC. Nyekr 15,00004.04.2020 20:36:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1THPSTKJFGKFK.JPGNO 1992. OL-vinnerne Bl.16 på FDC. Nyekr 15,00004.04.2020 20:35:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1UXMRYGKKOSOL.JPGNorge1991. OL-vinnerne Bl.15 på fdc. Nyekr 15,00004.04.2020 20:34:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1PNSLYKFTXBFO.JPGNO 1990. OL-vinnere Bl.13 på FDC Nyekr 15,00004.04.2020 20:27:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1GYHJSVBAWBNR.JPGNORGE 1994. Paralympics NK1201-2 på FDC. Nyekr 9,00004.04.2020 20:26:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1DCNUWWGLVKMK.JPGNorge 1994.Lillehammer 2 FDC. Nyekr 15,00004.04.2020 20:24:00
England postfrisk & ustemplet
B17052019ID104702F1JJYTBBSZBGSN.JPGJERSEY 1979. Set fly kpl. postfrisk med marginal nede. Nyekr 12,00004.04.2020 20:23:00
BRD postfrisk & ustemplet
B18052019ID104702F1ACQZJAASDFIO.JPGBRD 1980. Set fly kpl.postfrisk Nyekr 8,00004.04.2020 20:23:00
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1GWVPVNOSYGTM.JPGBERLIN 1988/90 To set velf. prakt-rundstemplet. Nyekr 19,00004.04.2020 20:21:00
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1GBUNCZPICZXQ.JPGBERLIN 1887/89 To set velf. prakt-rundstemplet. Nyekr 19,00004.04.2020 20:18:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1QWGMJTSSNSPV.JPGNO 1993. Frimerkets dag 1993 Bl.19 på FDC. Nyekr 15,00004.04.2020 20:17:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1TCYENNNZSDIE.JPGNORGE 1992-94 Tre FDC Harald Kronemerker. Nyekr 45,00004.04.2020 20:17:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1YYXOSXLXSPLY.JPGNORGE. Sonja+Harald 1992/3 FDC NK1133-6 +1165-7. Nyekr 15,00004.04.2020 20:14:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1DYHKLBCRLMRR.JPGNORGE 1991/92. To FDC Posthorn kronemerker. Nyekr 15,00004.04.2020 20:14:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1OAZMMBUOXYRM.JPGNORGE 1994. Frimerkets dag Bl.20 på FDC. Nyekr 15,00004.04.2020 20:13:00
Norge FDC 1990-1999
B03112019ID104702F1OAZMMBUOXYRM.JPGNORGE 1994. Frimerkets dag Bl.20 på FDC. Nyekr 15,00004.04.2020 20:11:00
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1WHGJVBRJFXKL.JPGBERLIN 1989/90 To utg. Sport prakt-rundstemplet. Nyekr 15,00004.04.2020 20:09:00
B01112019ID104702F1XZCFINKTGXTF.JPGTysk Rike 1940. Mi. 743 postfriske marginalstykk. Nyekr 100,00004.04.2020 20:09:00
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1QNFTYQYGMMHA.JPGBERLIN 1987/88 Mi.788 + 806 prakt-rundstemplet. Nyekr 12,00004.04.2020 20:08:00
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1QNFTYQYGMMHA.JPGBERLIN 1987/88 Mi.788 + 806 prakt-rundstemplet. Nyekr 12,00004.04.2020 20:07:00
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1IEDJFXIRJCVD.JPGBERLIN 1989. Mi.830 marginalstykk luxus rundstemplet Nyekr 30,00004.04.2020 20:06:00
Berlin stemplet
B03112019ID104702F1ANYEPZXIJKTT.JPGBERLIN 1988. Mi.811-2 prakt-rundstemplet! Nyekr 12,00004.04.2020 20:05:00
Resten av verden - Stemplet
B03112019ID104702F1PIURWSCXJZJB.JPGISRAEL. Saml. med 32 Max.kort av 50årene. Ta en titt! Nyekr 65,00004.04.2020 20:04:00
Deutsches Reich stemplet
B01112019ID104702F1KMSYVLGMMGXM.JPGTysk Rike Infla. Mi.309AWb ren rundstplt. Ekthetssignum Nyekr 24,00004.04.2020 20:04:00
Deutsches Reich stemplet
B01112019ID104702F1HNJRVYFYYBUV.JPGTysk Rike Inflation Mi.301A ren stemplet. Ekthetssignum Nyekr 19,00004.04.2020 20:03:00
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1YGBGIXVLLVTD.JPGBRD 1993. Mi.Nr.1691 Deutsches Theater postfrisk. Nyekr 15,00004.04.2020 20:02:00
Berlin postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1NVNWDOZUTQCT.JPGBerlin 1982. bruksmerker set Mi.673-77 postfrisk. Nyekr 16,00004.04.2020 20:02:00
Berlin postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1BGKBNUXHSQFE.JPGBERLIN 1982. bruksmerker Mi. 668-72 set postfrisk. Nyekr 30,00004.04.2020 19:59:00
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1URSCFZLFJPAT.JPGBRD 1993. Mi. 1665 Magdeburg postfrisk. Nyekr 9,00004.04.2020 19:59:00
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1JRVOPTMBTNSV.JPGBRD 1993. Mi.1679 Cottbus postfrisk. Nyekr 12,00004.04.2020 19:58:00
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1JRVOPTMBTNSV.JPGBRD 1993. Mi.1679 Cottbus postfrisk. Nyekr 12,00004.04.2020 19:57:00
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1MVUFQIMBEIJB.JPGBRD 1992. Mi.1623 postfrisk venstre hjørne opp. Nyekr 12,00004.04.2020 19:55:00
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1CVIBGLRRHTNX.JPGBRD 1991. Mi.1562 Semperoper postfrisk. Nyekr 12,00004.04.2020 19:54:00
BRD postfrisk & ustemplet
B01112019ID104702F1NBDJXKURKWQI.JPGBRD 1987/98 Mi. 1331 + 2014 postfrisk. Nyekr 16,00004.04.2020 19:53:00

Forrige   1  2  3  4    Neste

Sist oppdatert: 30.03.2020 14:14:37