GiBud.no : Frimerker : Norden : Island stemplet : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:20.01.2019 04:54:25 20.01.2019 04:54:25
 Profilerte auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Island stemplet
B19012019ID104128F1UPFZRIMEICGU.JPGIsland AFA FDC 199-201 til New York - verdi 4.000 NOK Nyekr 10,00122.01.2019 22:17:00

 Auksjoner

Island stemplet
B19012019ID104128F1CKBTINQNQRSR.JPGIsland AFA 177, 179 og 180 - verdi 840 NOK Nyekr 10,00122.01.2019 22:17:00
Island stemplet
B19012019ID104128F1NKDJCLWPAXZT.JPGIsland AFA 147-48 - verdi 2.600 NOK Nyekr 10,00122.01.2019 22:17:00
Island stemplet
B19012019ID104128F1CSDJDKYJSUKN.JPGIsland AFA 111-13 - verdi 1.550 NOK Nyekr 10,00122.01.2019 22:17:00
Island stemplet
B19012019ID104128F1ZEIGTILGHUJQ.JPGIsland AFA 102-03 - verdi 700 NOK Nyekr 10,00122.01.2019 22:16:00
Island stemplet
B19012019ID104128F1RFVQPSREGNIG.JPGIsland AFA 91 - verdi 180 NOK Nyekr 10,00022.01.2019 22:16:00
Island stemplet
B19012019ID104128F1YMTUPIBLKDIE.JPGIsland AFA 74 - verdi 730 NOK Nyekr 10,00122.01.2019 22:16:00
Island stemplet
B19012019ID104128F1VQRUMHKVSNAI.JPGIsland AFA 28B forskudt overtryk - verdi ? NOK Nyekr 10,00022.01.2019 22:16:00
Island stemplet
B19012019ID104128F1MPFETGWIQPET.JPGIsland lot nummerstempler - verdi ? NOK Nyekr 10,00022.01.2019 22:16:00

Sist oppdatert: 20.01.2019 04:54:25