133 150
59 493
221 074
585 535

Nesegutten kategorier:

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

S
Massevare, samlinger & lotter
B29112021ID104033F1RBXTJGRO.JPGFin Lot diverse stemplede Norske frimerker Nyekr 10,00005.12.2021 20:00:00
S
Brev Polar, Hvalfangst, Svalbard
B24112021ID104033F1PKJXRXQOKYDR.JPGPolarekspedisjoner 20 brev med stempler/noen signertkr 70,00205.12.2021 20:00:00
S
Færøyene: Samlinger/lotter
B24112021ID104033F1NOFEHCPNWLDL.JPGFærøyene-Postfriske Frim.hefter og Årssett-Frimerker++kr 60,00005.12.2021 20:00:00

S
Samlinger & lotter
B30112021ID104033F1UQYXAULBJBHY.JPGLot Prima postfriske merker Pålydende kr 80 Nyekr 25,00008.12.2021 20:00:00
S
Telemark
B30112021ID104033F1KWZOAEJGWZRY.JPGPostkort Rauland Alpinsenter st Høydalsmo 1987 Nyekr 1,00008.12.2021 20:00:00
S
Rogaland Brev & Hjemstedsfilateli
B30112021ID104033F1JPHPDCRWXYQN.jpgBrev særst Havnedagene i Haugesund 1994  Nyekr 5,00008.12.2021 20:00:00
S
Hordaland Brev & Hjemstedsfilateli
B30112021ID104033F1YQOMHFMBCWVF.JPGTo kort st Sunnhordland Folkemuseum- Stort 1986 Nyekr 1,00008.12.2021 20:00:00
S
Norge FDC Samlinger & lotter
B30112021ID104033F1MWSNSEXQHYKZ.JPG Tre FDC Parmerker + Brev st Longyearbyen m/logo Nyekr 3,00008.12.2021 20:00:00
S
Norge FDC Samlinger & lotter
B30112021ID104033F1SKHHURCEPHPX.JPG Tre FDC Høyverdi + Brev st Motiv Drammen Nyekr 3,00108.12.2021 20:00:00
S
Norge FDC Samlinger & lotter
B30112021ID104033F1IMLSYDCCGGDF.JPG Tre FDC Høyverdi + Brev st Horten Filatelistklubb Nyekr 3,00008.12.2021 20:00:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112021ID104033F1HSJXJSRYJLQD.JPGHk 959-60 Ukepresse m/ Specimen overtrykk Nyekr 3,00008.12.2021 20:00:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112021ID104033F1YBFXWVLMORGK.JPGFH Posten 350 år II - Postfriskt hefte m/nr Pålyd 29,60 Nyekr 10,00008.12.2021 20:00:00
S
Vest-Agder prakt & lux
B29112021ID104033F1LXQJNZWQUVKA.JPGMiniark Norge-Somalia Lux Kristiansand Nyekr 3,00008.12.2021 20:00:00
S
Øvrig Norge prakt & lux
B29112021ID104033F1BHGPLJKFVWWT.JPGMiniark Norsk Arbeidsliv II Lux FDC Oslo Nyekr 5,00008.12.2021 20:00:00
S
Øvrig Norge prakt & lux
B29112021ID104033F1FNCIRDLYSOBX.JPGMiniark Sølvsmedkunst Lux FDC stemplet Nyekr 5,00008.12.2021 20:00:00
S
Øvrig Norge prakt & lux
B29112021ID104033F1JLKMYDXEKVDS.JPGMiniark Ol-vinnere III Lux FDC stemplet Nyekr 5,00008.12.2021 20:00:00
S
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B29112021ID104033F1QMPPLINUAIOS.JPGMiniark Stålstikk Lux FDC stemplet Nyekr 5,00008.12.2021 20:00:00
S
Vestfold prakt & lux
B29112021ID104033F1XOPAVCMKWRRU.JPGFH 106 Fisk og redskap Lux st Horten 99 Nyekr 8,00005.12.2021 20:00:00
S
Akershus prakt & lux
B29112021ID104033F1EINMWUSCLAMC.JPGFH 108 m/nr Turistmerker VI Lux st Vettre 99 Nyekr 10,00005.12.2021 20:00:00
S
Vestfold prakt & lux
B29112021ID104033F1TGTYVOKGJZNF.JPGFH Juleforberedelser 87 Lux st Horten 99 Nyekr 5,00005.12.2021 20:00:00
S
Færøyene: Samlinger/lotter
B29112021ID104033F1CNEVWLVUEJFQ.JPGTre Miniark - To postfriske + et st. på klipp Nyekr 10,00005.12.2021 20:00:00
S
Massevare, samlinger & lotter
B29112021ID104033F1WAFIPOKESLKR.JPGFin Lot diverse stemplede Norske frimerker Nyekr 10,00005.12.2021 20:00:00
S
Hordaland prakt & lux
B28112021ID104033F1KSEGKOOOFIVG.JPGHk 470 Prakt/Lux st Krosshamn i Hordaland Nyekr 5,00005.12.2021 20:00:00
S
Øvrig Norge prakt & lux
B28112021ID104033F1ICVSJTSPJYSC.JPGHk 1238-45 Firerblokkserie Lux FDC stemplet Nyekr 1,00005.12.2021 20:00:00
S
Øvrig Norge prakt & lux
B28112021ID104033F1RRXWWESEWPEQ.JPGMiniark Ol-vinnere III Lux FDC stemplet Nyekr 3,00005.12.2021 20:00:00
S
Øvrig Norge prakt & lux
B28112021ID104033F1ERPSMSSEDHUQ.JPGMiniark Sølvsmedkunst Lux FDC stemplet Nyekr 5,00005.12.2021 20:00:00
S
Hordaland prakt & lux
B28112021ID104033F1VKDECHEICFTU.JPGMiniark OL-vinnere IV - Lux st Stord 24-2-92 Nyekr 8,00005.12.2021 20:00:00
S
Telemark prakt & lux
B28112021ID104033F1GVAWWXXXQBKH.JPGMiniark Norden XIV Lux st Porsgrunn Nyekr 8,00005.12.2021 20:00:00
S
Øvrig Norge prakt & lux
B28112021ID104033F1CMQPEZZANDEB.JPGHk 1267-74 Firerblokkserie Lux FDC stemplet Nyekr 1,00005.12.2021 20:00:00
S
Telemark prakt & lux
B28112021ID104033F1WFEUZCYMDLXO.JPGMiniark Valentinsdag VI Lux st Porsgrunn-Litt svak st Nyekr 10,00005.12.2021 20:00:00
S
Finnmark prakt & lux
B28112021ID104033F1XGNIUPOYUCBH.JPGATM 2 Lux Motiv st. Frimerkets dag 84- Kirkenes Nyekr 4,00005.12.2021 20:00:00
S
Akershus prakt & lux
B28112021ID104033F1DPGNWFLLVNBF.JPGATM 2 Lux Motiv st. Norske 4H Jubileumsleir 86- Ski Nyekr 4,00005.12.2021 20:00:00
S
Sverige stemplet
B27112021ID104033F1TQEPCGDCDFPV.JPGStockholmia 74- Fire miniark Lux st + Inngangsbillett kr 8,00005.12.2021 20:00:00
S
Portugal: Postfrisk/ubrukt
B27112021ID104033F1CCTBCJKEVUDB.JPGPortugal - Mappe med Fugl - Postfriskekr 10,00005.12.2021 20:00:00
S
Portugal: Postfrisk/ubrukt
B27112021ID104033F1FXURCQZCCICU.JPGPortugal - Mappe med Fisk - Postfriskekr 10,00005.12.2021 20:00:00
S
Hordaland prakt & lux
B26112021ID104033F1DQDGXNVCNMBK.JPGHk 470 Prakt/Lux st Krosshamn i Hordalandkr 5,00005.12.2021 20:00:00
S
Rogaland prakt & lux
B26112021ID104033F1NGBHCCDKEVEM.JPGHk 469 Prakt/Lux st Jørpelandkr 5,00005.12.2021 20:00:00
S
Rogaland prakt & lux
B26112021ID104033F1CLSGFXGGUGUD.JPGHk 469 Prakt/Lux st Lysebotnkr 5,00005.12.2021 20:00:00
S
Rogaland prakt & lux
B26112021ID104033F1QCCNQUTYZZUH.JPGHk 469 Prakt/Lux st Svilandkr 5,00005.12.2021 20:00:00
S
Hordaland prakt & lux
B26112021ID104033F1BBPTKZVTHUIC.JPGHk 1161-62 Par Prakt/Lux st Stordkr 8,00005.12.2021 20:00:00
S
Hordaland prakt & lux
B26112021ID104033F1XRQNHYFYDDVA.JPG9 merker Hk 1127-30 + 1156-60 Prakt/Lux st Stordkr 15,00005.12.2021 20:00:00
S
Diverse brev
B26112021ID104033F1PCEVVJNNVWUK.JPGBrev st M/S Polarbjørn 1982-83 - Paquebot kr 1,00105.12.2021 20:00:00
S
Diverse brev
B26112021ID104033F1FDNLWWDEMJID.JPGBrev st Norsk Suverenitet 75år - Longearbyen 2000kr 1,00105.12.2021 20:00:00
S
Diverse brev
B26112021ID104033F1JUGBYZUDQJMT.JPGBrev st Oslo - Bouvetøya ekspedisjon 77 kr 6,00205.12.2021 20:00:00
S
Diverse brev
B26112021ID104033F1WXQKCEWEMCRI.jpgBrev st Longearbyen+ Logoer + Signaturkr 1,00105.12.2021 20:00:00
S
Island postfrisk & ustemplet
B26112021ID104033F1RICGBUHXKQDQ.JPG AFA 950-51 Prima postfrisk seriekr 2,00005.12.2021 20:00:00
S
Island postfrisk & ustemplet
B26112021ID104033F1RIZUOSXTOGEW.JPG AFA 930-33 Prima postfrisk seriekr 4,00005.12.2021 20:00:00
S
Færøyene: Frimerkehefter
B26112021ID104033F1QFBOPQDJJBYT.JPGFH AFA 38 Maria & Kristus Prima postfriskkr 5,00005.12.2021 20:00:00
S
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
B26112021ID104033F1PQUBSQGUPSBL.JPGAFA 262-63 Julefrimerker 94 Prima postfriskekr 3,00005.12.2021 20:00:00
S
Færøyene: Postfrisk/ubrukt
B26112021ID104033F1LSUKOGEXTVWF.JPGMiniark Columbus ankomst Amerika- Europamerker 92kr 1,00005.12.2021 20:00:00

Forrige   1  2    Neste