monte-feliz kategorier:

Norge FDC 1980-1989
B28032020ID103353F1TWFMOTYFNNTV.JPGFDC NK 918-19 stemplet Molde se utgiver/scan Nyekr 5,00001.04.2020 20:18:00
Norge FDC 1980-1989
B28032020ID103353F1CUUORHUPRYUR.JPGFDC NK 918-19 stemplet Tønsberg se utgiver/scan Nyekr 5,00001.04.2020 20:11:00
Norge FDC 1980-1989
B28032020ID103353F1NTZSEVZLWCAD.JPGFDC NK 937 stemplet Kongsberg se utgiver/scan Nyekr 5,00001.04.2020 20:09:00
Norge FDC 1980-1989
B28032020ID103353F1YMSCJHJVYXIU.JPGFDC NK 1002-05 stemplet Sandefjord se utgiver/scan Nyekr 5,00001.04.2020 19:44:00
Norge FDC 1980-1989
B28032020ID103353F1VCBMYCOAPULH.JPGFDC kort NK 1067 se utgiver/scan Nyekr 5,00001.04.2020 19:42:00

Sist oppdatert: 28.03.2020 21:32:00