Skjeberg_shop kategorier:

1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1MTLHWNGPVDHF.JPG24.USA 1983 Stamp Number USA 2041kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1URAKVNQHEBYB.JPG23.USA 1982 Stamp Number USA 2016kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1UAUQELFTFHZP.JPG22.USA 1962 Stamp Number USA 1206kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1MGMKKGKFRNCP.JPG21.USA 1962 Stamp Number USA 1201kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1QDKWJJFOMRGK.JPG20.USA 1962 Stamp Number USA 1197kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1CTTEPGMUQQDO.JPG19.USA 1961 Stamp Number USA 1190kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1OGTVHUBPSRWN.JPG18.USA 1961 Stamp Number USA 1161kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1NBIIIJFFKLPM.JPG17.USA 1961 Stamp Number USA 1183kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1LQKIPQBSVYLS.JPG16.USA 1961 Stamp Number USA 1178kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1KCCCXABNYVVJ.JPG15.USA 1960 Stamp Number USA 1173kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1UMGWWANMTOLI.JPG14USA 1960 Stamp Number USA 1164kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1YFFMNWPKYFSX.JPG13.USA 1960 Stamp Number USA 1162kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1YVREFIQIXWZF.JPG12.USA 1960 Stamp Number USA 1158kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1PTFMRUNORNMR.JPG11.USA 1960 Stamp Number USA 1154kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1MMBBSMXWXCRD.JPG10.USA 1960 Stamp Number USA 1141kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1IBVETIRYTHCB.JPG9.USA 1960 Stamp Number USA 1140kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1MGLUIYPJWCLW.JPG8.USA 1958 Stamp Number USA 1123kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1WJDMIBGXWVTC.JPG7.USA 1959 Stamp Number USA 1124kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1MSMHLDRQMSXW.JPG6.USA 1959 Stamp Number USA 1135kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1FQMCLRFKGOEC.JPG5.USA 1959 Stamp Number USA 1134kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1MLGXHZUDSFYI.JPG4.USA 1959 Stamp Number USA 1133kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1DWSFMIDIPXQB.JPG3.USA 1959 Stamp Number USA 1130kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1TQQCYMTYWTFX.JPG2.USA 1959 Stamp Number USA 1131kr 1,00013.04.2020 18:01:00
1 kr Auksjon
USA
B30032020ID103101F1JUGBBTNZCEET.JPG1,USA 1962 Stamp number USA 1207kr 1,00013.04.2020 18:01:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1ILVSLBDRNGKN.JPG1984 Blomst AFA 618 Postfriskt kr 1,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1HPUGRBFGDROK.JPG1992 Europa Frimerker AFA 756 Postfriskt kr 15,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1EQCMTGWJMCSB.JPG1985 Kunstmaler Johannes Kjarvalg Fødsel AFA 640 kr 10,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1JSOSUYMFSCLQ.JPG1982 Islandsk Hest postfriskt AFA 585kr 1,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1BIYWINOWFIXN.JPG1986 Telefon 80 år postfriskt AFA 657&658kr 5,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1HWFKBJROGBEN.JPG1985 Julefrimerker AFA 641&642 postfrisktkr 4,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1EBHIUSAKWLFE.JPG1985 Havets Fauna AFA 635-637kr 6,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1BPIIIHWWCYFG.JPG1986 Julefrimerker postfriskt AFA 660&661 kr 4,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1YSDFVKNBNCOW.JPG1985 Berømte Islendinger AFA 638/639 Postfriskt kr 5,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1LELOWCCSMBHD.JPG1985 FN Intetnasjonale ungdommer AFA 634 Postfriskt kr 3,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1ECFPXIFXKWWD.JPG1985 Haveselskapet 100 års jubileum AFA 633 postfrisktkr 3,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1VDTVGHSBUHVS.JPG1985 Blomster postfriskt AFA 627-630 kr 10,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1WZGEEXKGPWCR.JPG1985 Europa frimerker AFA 631& 632 Postfriskt kr 12,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1YKZCURZQUXXI.JPG1983 Turisme AFA 596-597 Postfrisktkr 7,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1PCIXWNKRTNLO.JPG1982 Berømte Islendinger AFA 588 postfriskt kr 1,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1KWHZUMLBIEZX.JPG1983 Blomster Afa 592-595 postfrisktkr 12,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1JBNAQFFSMFDS.JPG1982 De eldres år postfriskt AFA 587kr 2,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1TFZQMPNJTSMT.JPG1982 Landbruksskole 100 år AFA 582 postfriskt kr 3,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1EUDXUDOPXMOP.JPG1982 JULEFRIMERKER AFA 590&591 POSTFRISKTkr 5,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1XCJQEKOVMXWP.JPG1982 AFA 584 POSTFRISKTkr 3,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1LRDTOUJIKIEE.JPG1982 HUSDYR AFA 581-582-583 POSTFRISKT kr 5,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1CJAEIZOOGYTY.JPG1982 Europa merker AFA 579 & 580 postfrisktkr 5,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1PWJOUIEWUUPI.JPG1982 AFA 577 & 578 postfriskt kr 2,00013.04.2020 18:00:00
Island postfrisk & ustemplet
B30032020ID103101F1JOPTELLHTHXV.JPG1981 Misjonsarbeide 1000 år AFA 574 postfrisktkr 1,00013.04.2020 18:00:00
Diverse postkort
B30032020ID103101F1JVADMGQTHBWO.JPGSognefjellsvegen Ruta: Otta - Lom - Sognefjorden ubruktkr 20,00013.04.2020 18:00:00
Buskerud
B30032020ID103101F1RCTJCHSTJMNQ.JPGBergsjø Høyfjellshotell med Reinskarvet ubrukt kortkr 10,00013.04.2020 18:00:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7    Neste

Generert: 04.04.2020 08:33:14