120 154
34 321
258 156
652 154

Mangoman4 kategorier:

Norge FDC 1970-1979
B21062020ID102877F1NHSRQFKQWEOG.JPG3 x FDC 1974 NK741-742 Rosemaling 3 forskjelligekr 29,00025.10.2020 19:41:50
Norge FDC 1970-1979
B21062020ID102877F1ZKVYWHVIHBYE.JPG3 x FDC 1974 NK739-740 UPU 100 år 3 forskjelligekr 29,00025.10.2020 19:41:49
Norge FDC 1970-1979
B21062020ID102877F1IYLFZNLNLDYF.JPG3 x FDC 1974 NK727-728 Turistmerker 3 forskjelligekr 29,00025.10.2020 19:41:49
Norge FDC 1970-1979
B20062020ID102877F1MKOUOPNEYMGF.JPG3 x FDC 1973 NK716-718-Samisk Håndverk 3 forskjelligekr 29,00002.11.2020 20:06:51
Norge FDC 1970-1979
B19062020ID102877F1OQFMOLSKMWYF.JPG3 x FDC 1978 NK831-834 Musikkinstrumeneter 3 forskj.kr 29,00025.10.2020 19:51:51
Norge FDC 1970-1979
B19062020ID102877F1CNKOJYNESNVF.JPG3 x FDC 1978 NK821-822 Olav V 75 år 3 forskjelligekr 29,00125.10.2020 19:51:51
Norge FDC 1970-1979
B19062020ID102877F1LSUMKRSEXHOF.JPG3 x FDC 1977 NK801-802 Malerkunst III 3 forskjelligekr 29,00025.10.2020 19:50:20
Norge FDC 1970-1979
B19062020ID102877F1CSVVMQHHDFLP.JPG3 x FDC 1977 NK792-794 Norske Trær 3 forskjelligekr 29,00025.10.2020 19:50:20
Norge FDC 1990-1999
B19062020ID102877F1GBTUWYXTQUXG.JPGFDC 1993 Trondheim-Kirkenes " TROMSØ "kr 9,00026.10.2020 18:51:06
Tekstmaskinstempler (TMS)
B18062020ID102877F1HUYODFWPBZKV.JPGSkøyte VM 99 " LUX Stemplet " Hamar " 02.01.1999kr 2,00026.10.2020 18:21:54
Diverse brev
B14062020ID102877F1TAJIFFLIQVXE.JPG4 H Landsleir 92 " ØRJE " 03.07.1992kr 5,00001.11.2020 18:06:53
Troms Brev & Hjemstedsfilateli
B14062020ID102877F1YDVHWJIQRLYM.JPGAntarktis-Traktaten 40år TROMSØ 23 Juni 2001kr 5,00011.11.2020 17:50:59
Vestfold Brev & Hjemstedsfilateli
B14062020ID102877F1DDGBVUCAQQFF.JPGFakkelstafetten i Sandefjord 01.12.1993 endemerkerkr 5,00011.11.2020 17:22:48
Skipspost og luftpost
B14062020ID102877F1RLNNOINSJWGW.JPGM/S Venus Jorvik festival " Bergen - York " 03.02.1994kr 4,00011.11.2020 17:22:48
Skipspost og luftpost
B14062020ID102877F1UONLAFZBKVFK.JPGM/S Kong Harald " Fakkelstafetten " OL 1994kr 9,00011.11.2020 17:22:48
Finnmark Brev & Hjemstedsfilateli
B14062020ID102877F1EXEMCMVLJIJU.JPGAlta Museum " ALTA " 17.06.1991kr 5,00011.11.2020 17:22:48
Sør-Trøndelag Brev & Hjemstedsfilateli
B14062020ID102877F1MOOJHKJXTTLS.JPGNIDARØ 87 " Trondheim " 10.06.1987kr 5,00011.11.2020 17:22:48
Norge FDC 1980-1989
B07062020ID102877F1NKWPPYFGLTJF.JPGFDC 1986 ATM3 " Trondheim "kr 5,00025.10.2020 20:35:59
Norge FDC 1980-1989
B07062020ID102877F1VAKCAIKRXVKF.JPGFDC 1986 ATM3 " BERGEN "kr 5,00025.10.2020 20:35:59
Norge FDC 1990-1999
B07062020ID102877F1ZGUOTRLFLVMP.JPGSignert FDC 1995 NK1230-1231 " Arild Ytri " kunstnerkr 19,00018.11.2020 21:51:28
Norge FDC 1990-1999
B07062020ID102877F1FMQMPHJCTGHB.JPGSignert FDC 1999 NK1362-65 Sverre Morken/Arild Yttrikr 39,00018.11.2020 21:51:28
Norge FDC 1990-1999
B07062020ID102877F1NJHNLXBHJWHO.JPGSignert FDC 1995 NK1249-1250 " Kai Gjevett " kunstnerkr 9,00018.11.2020 21:51:28
Norge FDC 1990-1999
B07062020ID102877F1GMILSSMLNQIK.JPGSignert FDC 1996 NK1260-1261 " Enzo Finger " kunstnerkr 19,00018.11.2020 21:51:28
Norge FDC 1990-1999
B07062020ID102877F1LHMDCRQSMDLI.JPGSignert FDC 1995 NK1236-1237 " Sverre Morken " FN 50årkr 9,00018.11.2020 21:51:28
Norge FDC 1990-1999
B07062020ID102877F1GUDQEKTTYQBY.JPGSignert FDC 1996 NK1267-1274 Posten " Sverre Morken "kr 19,00018.11.2020 21:51:28
Norge FDC 1990-1999
B07062020ID102877F1SRQUQXALRJNQ.JPGSignert FDC 1995 NK1238-1245 " Knut Løkke Sørensen "kr 19,00018.11.2020 18:51:18
Norge FDC 1990-1999
B07062020ID102877F1AZFOFWDZJKWY.JPGSignert FDC 1996 NK1262-1263 " Arild Yttri " kunstnerkr 19,00018.11.2020 18:51:18
Rogaland Brev & Hjemstedsfilateli
B07062020ID102877F1SXYIOXQPDFEJ.JPGENS97 Northern Seas " Stavanger " 26.08.1997kr 5,00018.11.2020 18:35:21
Vest-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B07062020ID102877F1PBLMFMMKRTTQ.JPGLaksefestivalen 97 " Flekkefjord " 02.08.1997kr 3,00018.11.2020 18:05:24
Etter 1999 Nk 1382 -
B07062020ID102877F1JRRJVWTLBFCS.JPGPostfrisk ** Nordenfrimerker I, 2 & 3 Temapakkerkr 189,00018.11.2020 18:35:21
Oslo prakt & lux
B07062020ID102877F1UKUICSGCASIT.JPGFørstedags LUX Stemplet NK978-981 (BL4) " Oslo "kr 10,00013.11.2020 17:20:18
Oslo prakt & lux
B07062020ID102877F1CWGHNPHWPTOV.JPGFørstedagsstemplet NK1139-1142 (BL16) " OSLO "kr 10,00013.11.2020 17:20:18
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B06062020ID102877F1LJZMLCQBMGVX.JPGPostfrisk ** NK821-822 Olav V 75 år 1978 endemerkerkr 2,00018.11.2020 18:35:21
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B06062020ID102877F1FKEBLEMJZMWM.JPGPostfrisk ** NK939-940 Nord-Norske Båter 1983 endemerkekr 3,00018.11.2020 18:05:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B06062020ID102877F1CQISASBDMMJQ.JPGPostfrisk ** NK1019-1020 Maihaugen 1987 endemerkerkr 4,00018.11.2020 18:05:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B06062020ID102877F1GPEYVKMIFHFL.JPGPostfrisk ** NK812-813 Ibsen 150 år 1978 endemerkerkr 2,00018.11.2020 18:05:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B06062020ID102877F1EWOHQXDWHYIN.JPGPostfrisk ** NK854-856 Blomster III 1979 endemerkerkr 2,00018.11.2020 18:05:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B06062020ID102877F1WRGAVCLOKDKP.JPGPostfrisk ** NK845-846 Falkeberget 1979 endemerkerkr 2,00018.11.2020 18:05:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B06062020ID102877F1EFIURBHXMGRS.JPGPostfrisk ** NK841-842 Barneåret 1979 endemerkerkr 2,00018.11.2020 22:51:59
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B06062020ID102877F1SJRIGVKWMNFH.JPGPostfrisk ** NK929-930 Norden VI 1983 endemerkerkr 6,00018.11.2020 18:05:23
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B06062020ID102877F1WNCQYVSWQTHN.JPGPostfrisk ** NK817-818 Europa XII endemerkerkr 2,00003.11.2020 18:35:21
Lykkebrev og oblater
B06062020ID102877F1LLKDZDVVATYL.JPGUstemplet (*) Oblat Indremisjonsselskapkr 3,00018.11.2020 18:05:23
Lykkebrev og oblater
B06062020ID102877F1EFRWZKWTYRQB.JPGUstemplet (*) Julemerker Norsk Folkehjelp 1969kr 3,00018.11.2020 18:05:23
Lykkebrev og oblater
B06062020ID102877F1ZRDRCLBRCWOV.JPGStemplet Julemerke Norsk Folkehjelp 1983kr 2,00018.11.2020 18:05:23
Lykkebrev og oblater
B06062020ID102877F1YWENPSQQXYKU.JPGUstemplet (*) Oblat Indremisjonsselskapkr 3,00018.11.2020 18:05:23
Lykkebrev og oblater
B06062020ID102877F1EWOKWLSMHLIE.JPGStemplet Oblat De Forente Nasjonerkr 1,00018.11.2020 18:05:23
Lykkebrev og oblater
B06062020ID102877F1EWQULHTMOPYX.JPGUstemplet (*) Oblat Indremisjonsselskap 110 årkr 3,00018.11.2020 18:05:22
Lykkebrev og oblater
B06062020ID102877F1QYQCBHIHVVBJ.JPGStemplet Oblat De Forente Nasjonerkr 3,00018.11.2020 18:05:22
Lykkebrev og oblater
B06062020ID102877F1CLVRSTIHCKLW.JPGUstemplet (*) Julemerke Sjømannshjemkr 4,00018.11.2020 17:50:25
Sverige postfrisk & ustemplet
B06062020ID102877F1MYXICTGOVLNZ.JPGPostfrisk ** Sverige hefte Julpost 2002kr 39,00018.11.2020 18:35:21