GiBud.no : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:21.07.2019 01:00:16 21.07.2019 01:00:16
 Auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

Div mynter Europa
B07072019ID98885F1XMXSNMTTDVHR.JPG20 GROSZY 1991 - POLENkr 10,00021.07.2019 19:06:40
Div mynter Europa
B07072019ID98885F1WGUTNEXXULQF.JPG2 MYNTER - TSJEKKIAkr 25,00021.07.2019 19:06:40
Mynter Asia
B07072019ID98885F1SFMVDBDPSRCO.JPG1 CENT SINGAPORE - 1995kr 10,00021.07.2019 19:06:40
Mynter fra Sverige
B07072019ID98885F1IPUKTBKDHPGB.JPGSAMLING DIVERSE MYNTER - SVERIGEkr 60,00021.07.2019 19:06:40
Mynter Asia
B07072019ID98885F1LOQRNYDMPQKV.JPG2 MYNTER INDIA - RUPI 1999 - 2013kr 10,00021.07.2019 19:06:40
Mynter Asia
B07072019ID98885F1VCBTHPIMUFDO.JPGYUAN KINA - LITEN SAMLINGkr 25,00021.07.2019 19:06:40
Mynter fra England
B09072019ID98885F1ZPQITUTF.JPG50 PENCE - 1999kr 25,00021.07.2019 19:06:40
Massevare, samlinger & lotter
B25062019ID98885F1KTBKJKVHDBFN.JPG30 STEMPLETE MERKER - NORSK HUSFLIDkr 25,00023.07.2019 15:20:24
10 øre etter 1923
B14062019ID98885F1UDJPQDZXBVCX.JPG10 ØRE - 1964kr 10,00024.07.2019 20:39:33

Sist oppdatert: 21.07.2019 01:00:16