kategorier:

Jul/Nyttår
B16022020ID66369F1LKTGSOLBIGGL.JPGMIKRONESIA (MICRONESIA) 1984. JUL SG 28-31 POSTFRISK kr 8,00001.03.2020 21:09:55
Kunst
B16022020ID66369F1EVMDLQUIFGIB.jpgSOVJETUNIONEN 1987. EUROPEISK KUNST I EREMITAGENkr 6,00001.03.2020 21:09:55
Sovjetunionen stemplet
B15022020ID66369F1KTFSHBMQLCEI.jpgSOVJETUNIONEN 1988. ARMENSK HISTORIE MI 5911-3 BLOKKkr 7,00029.02.2020 21:07:49
Sovjetunionen stemplet
B15022020ID66369F1SFHDFDWITCCR.jpgSOVJETUNIONEN 1985. BRANNBILER MI 5559-63 STEMPLETkr 4,00029.02.2020 21:07:49
Øvrige Vest Europa
B12022020ID66369F1PDXXLJCZWIVF.JPGJERSEY 1981. FAMILIEVÅPEN II AFA 254a - 259a POSTFRISKkr 9,00004.03.2020 21:22:26
Blomster
B12022020ID66369F1KNJZHTMBTLYD.JPGSOVJETUNIONEN 1983. VÅRBLOMSTER MI 5278-81 STEMPLETkr 5,00004.03.2020 21:22:26
Resten av verden - Postfrisk
B12022020ID66369F1DEYMUYLPFZXP.JPGMIKRONESIA (MICRONESIA) 1984. «AUSIPEX 84» POSTFRISKkr 5,00004.03.2020 21:21:47
Sovjetunionen stemplet
B12022020ID66369F1VKCKXZFPBULK.jpgSOVJETUNIONEN 1984. VANNPLANTER MI 5381-5 STEMPLETkr 3,00004.03.2020 21:20:51
Fly & luftfart postfrisk & ustemplet
B07022020ID66369F1NYQITTVYFKGA.JPGMIKRONESIA 1984. LUFTPOST - FLY. MI 21/23 POSTFRISKkr 6,00028.02.2020 21:08:30
Sovjetunionen stemplet
B07022020ID66369F1EQWNJHLWNNTV.jpgSOVJETUNIONEN 1986. PLANTER PÅ DE RUSSISKE STEPPERkr 4,00028.02.2020 21:08:30
Ungarn
B05022020ID66369F1KRKXBORQPBUT.JPGUNGARN 1976. INTERNASJONAL FRIMERKEUTSTILLING ITALIA kr 30,00004.03.2020 21:20:47
Sovjetunionen stemplet
B05022020ID66369F1HUQNJKSUFEDE.jpgSOVJETUNIONEN 1989. SOVJETISKE KULTURFOND STEMPLETkr 5,00004.03.2020 21:20:47
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B05022020ID66369F1VQWOUGRMMEIV.JPGNORGE NK 1061-2 HORISONTALT PAR (S 19) 1989. MATSOPPERkr 1,00004.03.2020 21:20:22
1 kr Auksjon
Sovjetunionen stemplet
B05022020ID66369F1QMLTTRLCHCOV.jpgSOVJETUNIONEN 1990: INTERNASJONAL TELEKOMMUNIKASJONSUNIkr 1,00004.03.2020 21:20:22
Romfart
B04022020ID66369F1LFUYLCCPDEKF.JPGUNGARN 1977. ROMFORSKNING. MI 3214 - 3220 STEMPLETkr 18,00003.03.2020 22:21:15
Sovjetunionen stemplet
B04022020ID66369F1OCOORCXNZVSD.jpgSOVJETUNIONEN 1989: RUSSISKE ADMIRALER MI 6037-42kr 6,00003.03.2020 22:21:15
Diverse
B04022020ID66369F1WCMWTTWSJRFS.JPGNORGE 1984. FRIMERKETS DAG 1984 SPECIMENkr 10,00003.03.2020 22:21:15
Øvrige Øst Europa
B03022020ID66369F1QHVAPIVSKLJA.JPGTYRKIA 1987. SULEIMAN DEN STORSLÅTTE POSTFRISKkr 15,00002.03.2020 22:35:20
Finland postfrisk & ustemplet
B03022020ID66369F1MEWZMMGWAPBN.JPGFINLAND 1988:POSTVESENETS HISTORIE AFA 1052-7 POSTFRISKkr 9,00002.03.2020 22:35:20
Danmark stemplet
B02022020ID66369F1OSQGWPYWQNSB.JPGDANMARK 1976. LANDSDELSSERIE KØBENHAVN AFA 613-6 STEMPLkr 3,00001.03.2020 22:08:11
Belgia postfrisk & ustemplet
B02022020ID66369F1NEHIUJVKNRUI.JPGBELGIA 1981:MINNE OM KULLGRUVEULYKKEN I BOIS DU CAZIERkr 5,00001.03.2020 22:08:11
Belgia postfrisk & ustemplet
B02022020ID66369F1LCQVLCVAULOO.JPGBELGIA 1982: «BELGICA 82» FRIMERKEUTSTILLING. MI 2129kr 8,00001.03.2020 22:07:58
1 kr Auksjon
Belgia lots & samlinger
B02022020ID66369F1GFQSYWNPZATK.JPGBELGIA LOT RUNDSTEMPLETkr 1,00001.03.2020 18:06:54

Sist oppdatert: 27.02.2020 21:36:40