Gjeldende auksjonstid er:25.08.2019 10:33:41 25.08.2019 10:33:41
 Alle

 Shop

1 kr Auksjon
England stemplet
B21082019ID66369F1PPDOVGQCLDYB.JPGENGLAND 1902/13. KONG EDWARD VII STEMPLET MI 107kr 1,00028.08.2019 22:00:00
Finland postfrisk & ustemplet
B20082019ID66369F1UETNMRXGTUVT.JPGFINLAND 1982 ARKITEKTUR. HERREGÅRDERkr 6,00127.08.2019 21:00:00
Liechtenstein stemplet
B20082019ID66369F1IEGRBUGE.JPGLIECHTENSTEIN 1986. PRINS FRANZ JOSEPH 80 ÅR STEMPLETkr 3,00027.08.2019 22:00:00
Kunst
B17082019ID66369F1IXMFODWPCSPW.JPGUNGARN 1977. 400-ÅRET FOR PETER PAUL RUBENS FØDSELkr 20,00031.08.2019 21:21:28
VM i fotball
B17082019ID66369F1RAXDLNHMCVVJ.JPGLIECHTENSTEIN 1990. FOTBALL-VM - ITALIA POSTFRISKkr 5,00031.08.2019 21:21:28
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B16082019ID66369F1FGTTZKYKLBLF.JPGNORGE 1988. NK 1056 - 1057 (S 18) RUNDSTEMPLET PARkr 1,00030.08.2019 21:35:32
Liechtenstein postfrisk & ustemplet
B16082019ID66369F1IFWMNQTOEFWX.JPGLIECHTENSTEIN 1990. FRIMERKET 150 ÅR POSTFRISK SW 990kr 2,00030.08.2019 21:35:32
Øvrige Øst Europa
B14082019ID66369F1UZCHWGASBUPE.JPGUNGARN LOTkr 30,00028.08.2019 22:06:42
Resten av verden - Postfrisk
B12082019ID66369F1IGRHHXHTGBGD.JPGMARSHALLØYENE 1985. DET INTERNASJONALE UNGDOMSÅRkr 4,00026.08.2019 22:05:28
Diverse
B12082019ID66369F1MWJLLOBRFHDR.JPGPOSTENS OFFISIELLE UTSTILLINGSKORT 1989 PU 56 - 65kr 5,00026.08.2019 22:05:24
Øvrige Vest Europa
B12082019ID66369F1WMIKXEELLTWT.JPGJERSEY 1985. DET INTERNASJONALE UNGDOMSÅR MI 350-4kr 8,00026.08.2019 22:05:23
Øvrige Øst Europa
B12082019ID66369F1ZXSCDNYDZLDK.JPGUNGARN 1963: NYTTÅR MI 1983-90 STEMPLETkr 4,00026.08.2019 22:05:23
Øvrige Øst Europa
B12082019ID66369F1RMFELYPLIPHY.JPGUNGARN 1988: FRIMERKETS DAG MI 3990-2 STEMPLETkr 11,00026.08.2019 22:05:22
Øvrige Vest Europa
B31072019ID66369F1QFIZKYFEUFHR.JPGJERSEY 1985. MICHEL 360 - 365 POSTFRISKT FRIMERKEHEFTEkr 10,00029.08.2019 00:36:04
Dyr
B31072019ID66369F1TNXGPQHMILEC.JPGMADAGASKAR 1974: HUNDER SW 775-6 STEMPLETkr 3,00029.08.2019 00:36:04
Europa/CEPT - postfrisk
B31072019ID66369F1VDXBXKTUDVUV.JPGFÆRØYENE AFA 128 - 129 POSTFRISK SERIE 1986. EUROPAkr 3,00029.08.2019 00:36:04
Romfart
B31072019ID66369F1QNICUNWSKTPU.JPGUNGARN 1962: «VOSTOK 3» OG «VOSTOK 4» FELLESFLYGNINGkr 2,00029.08.2019 00:36:04

Sist oppdatert: 25.08.2019 10:33:41