Gjeldende auksjonstid er:21.09.2019 03:44:02 21.09.2019 03:44:02
 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 kr Auksjon
Øvrige reklameeffekter
B20092019ID330F1BLXBYHCVYHLY.JPGReklameskilt for 'Tou Pils' med veggheng. Meget uvanlig Nyekr 1,00127.09.2019 13:00:00
Varianter
B20092019ID330F1TBCUQFNCLAPG.JPG992. Variant 'sterkt feilperforert' på brev stpl STAVAN Nyekr 750,00025.09.2019 13:13:00
Øvrig Tyskland
B20092019ID330F1KGBBMTJPNWRE.JPGGERMAN SOUTH WEST AFRICA: Mi 9a = 25 pf on registered 5 Nyekr 2 500,00025.09.2019 13:10:00
50 øre 1874-1923
B20092019ID330F1YKGMDEIGZGGO.JPG50 øre 1901. Kval 1 Hot Nyekr 125,00325.09.2019 13:09:00
1 Kr 1875-1917
B20092019ID330F1VPDNFGDALSHB.JPG1 kr 1898. Kval 1 Hot Nyekr 120,00325.09.2019 13:05:00
2 Kr 1878-1917
B20092019ID330F1IQONFNNWNNYW.JPG2 kr 1904. Kval 1 (nær 1+) Hot Nyekr 125,00325.09.2019 13:04:00
2 Kr 1878-1917
B20092019ID330F1IPREFLUDUPPX.JPG2 kr 1892. Kval 1 (flott patina) Hot Nyekr 550,00625.09.2019 13:03:00
2 Kr 1878-1917
B20092019ID330F1BEWSYVMFXZLO.JPG2 kr 1913. Kval 1 (god) Nyekr 105,00225.09.2019 13:02:00
2 Kr 1878-1917
B20092019ID330F1CUOFFHBHRCEK.JPG2 kr 1915. Kval 01 (pen myntglans) Hot Nyekr 165,00325.09.2019 13:01:00
2 Kr 1878-1917
B20092019ID330F1RQBLDJDAKCUS.JPG2 kr 1916. Kval 1+ Hot Nyekr 247,00325.09.2019 13:00:00

Kataloger ol.
B05082019ID330F1IPTRNZSNWLGR.JPGHandlerkatalogen 2019kr 135,000

Nominal vare
B28072019ID330F1KHWWGCXUPSBJ.JPGDen ultimate høyverdilotten! Pålydende 12.896,-kr 7 900,000

Annen rekvisita
B24072019ID330F1EWNROQIBLMQU.JPG1 kilo brevlommer 140*205 mm (ca 250 lommer)kr 199,002

Nominal vare
B22072019ID330F1KJFBJTLIQRVE.JPGLot prima høyverdier. Pålydende 2.290,-kr 1 300,000

Nominal vare
B16072019ID330F1NFIYUWXJYJUB.JPG2 prima ruller A-merker Sochi OL. Pålydende 3.200,-kr 2 000,000

Nominal vare
B10072019ID330F1NPTRKVYQDVOI.JPGPrima postfrisk hefte Vikingar Verda. Pålydende 310,-kr 175,000

Gull 10 og 20 kr 1874-1910
B10072019ID330F1FOAJBUHBQESG.JPG10 kr 1902. Kval 0/01kr 17 500,000

 Alle

 Shop

Skipspost og luftpost
B20092019ID330F1BWRPIUTWELMI.JPGKonv fra N.A.L. Bergensfjord brukt i USA 1961 Nyekr 50,00025.09.2019 13:18:00
1 kr Auksjon
Skipspost og luftpost
B20092019ID330F1IWYYTWIXBSWG.JPGENGLAND: Nytrykk vignett for luftpost 1919 Nyekr 1,00025.09.2019 13:17:00
1 kr Auksjon
Norge FDC før 1970
B20092019ID330F1HWHCJEBZCAVW.JPG606-07. FDC Vinje. Se vignett! Nyekr 1,00025.09.2019 13:16:00
1 kr Auksjon
Norge FDC før 1970
B20092019ID330F1QCRQGXXGWXFP.JPG579-80. FDC Sverdrup. Se vignett! Nyekr 1,00025.09.2019 13:15:00
1 kr Auksjon
Norge FDC før 1970
B20092019ID330F1TCTKDTOMOSJQ.JPG307-08. FDC med vignett 'Gj. Falkanger'. Uadressert Nyekr 1,00025.09.2019 13:14:00
Franske kolonier
B20092019ID330F1TJAHLXYSOMQY.JPGDAHOMEY: 1000 fr UPU 1974 MNH Nyekr 40,00025.09.2019 10:12:00
Franske kolonier
B20092019ID330F1WMFAFURRJCXY.JPGDAHOMEY: MNH block 1000 fr UPU 1974 Nyekr 15,00025.09.2019 13:11:00
5 øre 1875-1923
B20092019ID330F1ORXSPDIVRWJZ.JPG5 øre 1876. Kval 1+ (2 minimale kanthakk) Nyekr 1,00025.09.2019 13:08:00
2 øre 1876-1923
B20092019ID330F1JZXBSSRJLUBS.JPG2 øre 1877. Kval 1+++ Nyekr 2,00025.09.2019 13:07:00
1 øre 1876-1923
B20092019ID330F1CBYKLCBVZWLM.JPG1 øre 1876. Kval 1++ Nyekr 1,00025.09.2019 13:06:00

Sør-Trøndelag
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/1000/01081.jpgUbrukt s/h-kort -Nidarosdomen-. Mittet & Co # 0126. K-2 Nyekr 35,000

Sogn og Fjordane
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/24000/24419.jpgStalheimskleven- Ubrukt S/h-kort. K-2 Nyekr 35,000

Sogn og Fjordane
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/24000/24430.jpg-Nærøfjord- (oversikt). Ubrukt s/h-kort. K-3 Nyekr 30,000

Sogn og Fjordane
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/26000/26683.jpgLoenvann Nordfjord- Ubrukt S/h-kort. K-3 Nyekr 40,000

Telemark
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/26000/26880.jpg-Telemarks Folkehøgskule, Kviteseid- Brukt s/h-kort. K-2-3 Nyekr 85,000

Sogn og Fjordane
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/36000/36980.jpg431. Storf. -Stalheim Hotel, Nærødal- stpl. LÆRDAL -57. Norm Nyekr 40,000

Sogn og Fjordane
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/46000/46556a.jpg99. Fargekort -Nærødalen. Stalheim- brukt -12. K-3 Nyekr 50,000

Humor & satire
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/53000/53420.jpgUbrukt fargekort -Fruen maa undskylde jeg kommer lidt sent,  Nyekr 50,000

Humor & satire
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/53000/53440.jpgUbrukt storf. -En helaften- (soldater på byen). Forsvarets K Nyekr 50,000

Øvrige motiver
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/53000/53545.jpg453. Fargekort -Offside- (fitbakkkamp) sign. Högfeldt brukt  Nyekr 60,000

Øvrige motiver
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/53000/53548.jpgUbrukt fargekort -Susanna i badet- sign. Högfeldt. K-2 Nyekr 35,000

Øvrige motiver
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/53000/53554.jpgFargekort -Siesta- sign. T. Högfeldt brukt i Sverige -46. K- Nyekr 35,000

Øvrige motiver
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/53000/53556.jpgFargekort -Maraton- sign. R. Högfeldt brukt i Sverige -20. K Nyekr 35,000

Øvrige motiver
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/53000/53738.jpgNydelig kartongkort sign. Axel Ender. K-2-3 Nyekr 100,000

Julekort
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/53000/53757.jpg245. Fargekort -God Jul- (dans rundt snømann) brukt -46. K-2 Nyekr 35,000

Julekort
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/53000/53788.jpg610, 618. Fargekort med barn på kjelke og snømann brukt -69. Nyekr 35,000

Øvrige motiver
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/53000/53801.jpgUbrukt fargekost sign. O. M. Holweck. Oppi # 576/4. K-2 Nyekr 35,000

Julekort
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/53000/53811.jpg241. Fargekort -Godt Nyttår- (snølandskap med hest og slede) Nyekr 35,000

Julekort
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/53000/53820.jpg241. Fargekort -God Jul- (nisse følger mann i snø) sign. Sch Nyekr 50,000

Sogn og Fjordane
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/61000/61700.jpg99. S/h-kort -Sognefjorden- sendt DK -13. K. Knudsen 1906. K Nyekr 50,000

1945 - 1999 Nk 345 - 1381
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/75000/75909.jpg366. 50 øre Postjub. -SANDEFJORD 23 4 48- Nyekr 25,000

1855 - 1908 Nk 1 - 95
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/77000/77424.jpg89. 1.00 kr Haakon 1907 -KRISTIANIA 18 XI 07-. Svak tg. oppe Nyekr 125,000

1945 - 1999 Nk 345 - 1381
http://www.norstamps.com/content/images/stamps/81000/81337.jpg350. 1 kr Haakon -HANVIKAHUG -2 XII 57- Nyekr 25,000

Sist oppdatert: 21.09.2019 03:44:02