Gjeldende auksjonstid er:14.10.2019 16:25:18 14.10.2019 16:25:18
 Alle

 Shop

1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07102019ID104486F1VOLDSWNPDEOH.JPGNorge diverse stemplet. 15 stk. merker.kr 1,00019.10.2019 18:58:00
1 kr Auksjon
Diverse
B07102019ID104486F1FVIGZHVFSIIF.JPGNorge Presentasjons folder fra 1993 i postfrisk.kr 1,00019.10.2019 18:56:00
1 kr Auksjon
Asia - Stemplet
B07102019ID104486F1KFLJIGERBHQU.JPGUNESCO 20 år, Komp.sett Michel 476-83 og miniark. kr 1,00019.10.2019 18:54:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07102019ID104486F1VSGOXRTZTYCA.JPGAfrika postkort fra Zimbabwe i 2006kr 1,00019.10.2019 18:52:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07102019ID104486F1GHFXUWUDLTFA.JPGNorge stemplet. Sk 931- 940 Verdi 30,-kr 1,00019.10.2019 18:50:00
1 kr Auksjon
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B07102019ID104486F1LFFTXTQEQBQW.JPGNorge, Rek. konvolutt. Haugenstua F, Oslo 06.11.97kr 1,00019.10.2019 18:48:00
1 kr Auksjon
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B07102019ID104486F1WABFTXYSPIDN.JPGNorge stemplet. Sk 171 kr 1,00119.10.2019 18:46:00
1 kr Auksjon
Asia - Stemplet
B07102019ID104486F1WDLQHRRNJSFL.JPGFilipinene 25 stk. forskjellige merker. kr 1,00119.10.2019 18:44:00
1 kr Auksjon
OL
B07102019ID104486F1OJWXWSGVGKJN.JPGGuinea Bissau 11 stk. forskjellige merker. kr 1,00019.10.2019 18:42:00
1 kr Auksjon
Resten av verden - Stemplet
B07102019ID104486F1UJRFSWNUDKAH.JPGVerden 19 stk forskjellige merker. kr 1,00019.10.2019 18:40:00
1 kr Auksjon
Helpost
B07102019ID104486F1ZLPCGAGFCDZY.JPGPostens julehilsen - helpost - ubruktkr 1,00019.10.2019 18:38:00
1 kr Auksjon
Berømte personer
B07102019ID104486F1WMFXWMJFYUGI.JPGPostkort med Bjørn Skogstad fra 1987, ubrukt. kr 1,00019.10.2019 18:36:00
1 kr Auksjon
Grønland
B07102019ID104486F1RUGUCJNOOFPU.JPGGrønland postfrisk. Afa 1 A og 1 B i 4-blokker kr 1,00019.10.2019 18:34:00
1 kr Auksjon
Britiske kolonier
B07102019ID104486F1LCPECNTSOSGE.JPGIrland i stemplet. 14 stk forskjellige merker.kr 1,00119.10.2019 18:32:00
1 kr Auksjon
Nord-Amerika - FDC og brev
B07102019ID104486F1XOKDVEBFSEBH.JPGUSA FDC stemplet 17.8.1972 OL - sportkr 1,00019.10.2019 18:30:00
1 kr Auksjon
Diverse
B07102019ID104486F1MFNUYITHXLTO.JPGNorge Kong Olav 75 års Jubileetkr 1,00019.10.2019 18:28:00
1 kr Auksjon
Øvrige Øst Europa
B07102019ID104486F1OYDBTGFKLKIO.JPGTsjekkoslovakia 60 stk, mellom 1965-66 i stemplet.kr 1,00019.10.2019 18:26:00
1 kr Auksjon
Kunst
B07102019ID104486F1ZLTGCQSQFGID.JPGNakne - lettkledde damer i 6-blokk.kr 1,00119.10.2019 18:24:00
1 kr Auksjon
Oslo
B07102019ID104486F1NGDVIWIYUWEF.JPGNorge Studenterlunden, greit kort, ubruktkr 1,00019.10.2019 18:22:00
1 kr Auksjon
Asia - Stemplet
B07102019ID104486F1DCOSDEJBCTML.JPGLaos og Kampuchea i postfrisk og stempletkr 1,00019.10.2019 18:20:00
1 kr Auksjon
Britiske kolonier
B07102019ID104486F1FUNEKHHSRWIK.JPGJersey postfrisk. Afa nr. 1 i 4.blokkkr 1,00019.10.2019 18:18:00
1 kr Auksjon
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B07102019ID104486F1LTRTNIWRLSGD.JPGTegn. konvolutt. Luksus stem. Halden 01.03.04 - Artig -kr 1,00019.10.2019 18:16:00
1 kr Auksjon
Sveits FDC & brev
B07102019ID104486F1LELOWCCSMBHD.JPGFørsteflyvning Zürich - Kuwait i 1959kr 1,00019.10.2019 18:14:00
1 kr Auksjon
Resten av verden - Stemplet
B07102019ID104486F1LQMAZFDBCRTD.JPGVerden 23 stk. forskjellige merker. kr 1,00019.10.2019 18:12:00
1 kr Auksjon
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B07102019ID104486F1HBPUCIQESQHT.JPGNorge Sk 176 i stemplet.kr 1,00119.10.2019 18:10:00
1 kr Auksjon
Nordland
B07102019ID104486F1CNITUPODWCFE.JPGJubileumskort - Hurtigruten 100 år - Se begge skannkr 1,00019.10.2019 18:08:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1980-1989
B07102019ID104486F1HFOOSPGCXHUX.JPGNorge FDC med Sk 893- 894 fra 1981kr 1,00019.10.2019 18:06:00
1 kr Auksjon
Hordaland prakt & lux
B07102019ID104486F1YYQBEWNSNUEB.JPGNorge Sk 645 Luksus stemplet - Knarvik i 1990 -kr 1,00019.10.2019 18:04:00
1 kr Auksjon
Helpost
B07102019ID104486F1IYHDYJOINLIB.JPGNorge Postens julehilsen fra 2004 - helpost -kr 1,00019.10.2019 18:02:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B07102019ID104486F1ZQMAVDDWFNVL.JPGNorge 13 stk. diverse stemplede merker.kr 1,00019.10.2019 18:00:00

Sist oppdatert: 14.10.2019 16:25:18