GiBud.no : Søk : Søkeresultat

Gjeldende auksjonstid er:17.02.2019 22:10:26 17.02.2019 22:10:26
 Auksjoner
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B11022019ID104486F1NVPPJPRKEVCE.JPGNorge postfrisk. 6 stk forskjellige merker. kr 1,00023.02.2019 18:58:00
1 kr Auksjon
Island FDC og brev
B11022019ID104486F1DJYTGZFSFQCW.JPGIsland FDC med Afa 649-650 fra 1986 kr 1,00023.02.2019 18:56:00
1 kr Auksjon
Island
B11022019ID104486F1ADITBJYVWPJO.JPGPostkort Island brukt stemplet 1989kr 1,00023.02.2019 18:54:00
1 kr Auksjon
5 øre etter 1923
B11022019ID104486F1QWHCLANOJFHO.JPGNorge Mynt 5-øre fra 1952kr 1,00023.02.2019 18:52:00
1 kr Auksjon
Afrika - Postfrisk
B11022019ID104486F1GLITZMOBIHIR.JPGMocambique i postf 1 stk er stempl. Michel V 220.-kr 1,00023.02.2019 18:50:00
1 kr Auksjon
Øvrige motiver
B11022019ID104486F1YWJMARCEWNJZ.JPGNorge Postkort ubrukt - Norsk Arbeid - 1940 årakr 1,00023.02.2019 18:48:00
1 kr Auksjon
Hordaland prakt & lux
B11022019ID104486F1ZYOTSBQOLOEX.JPGNorge Sk 645 Luksus stemplet - Knarvik 22.09.90 -kr 1,00023.02.2019 18:46:00
1 kr Auksjon
Diverse
B11022019ID104486F1HDWIKBNLFLKU.JPGNorge diverse stemplet kr 1,00023.02.2019 18:44:00
1 kr Auksjon
Vest-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B11022019ID104486F1CEFREYBBAYWG.JPGNorge Rek. konvolutt stemp. Kristiansand i 2002 kr 1,00023.02.2019 18:42:00
1 kr Auksjon
Helpost
B11022019ID104486F1YXEJNSLTSBTE.JPGNorge Postens julehilsen fra 1999 - helpost -kr 1,00023.02.2019 18:40:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 1990-1999
B11022019ID104486F1ILPCFCAXYNTQ.JPGNorge Ol konvolutt fra 1994 Sk verdi 20.-kr 1,00023.02.2019 18:38:00
1 kr Auksjon
Øvrige Vest Europa
B11022019ID104486F1ZSVCHWNVWOHG.JPGRomania i stemplet. 3 stk 4- blokker Motivkr 1,00023.02.2019 18:36:00
1 kr Auksjon
Øvrige Vest Europa
B11022019ID104486F1WQHXEDHABGCQ.JPG FDC fra Madeira, Afa 109-12 fra 1994kr 1,00023.02.2019 18:34:00
1 kr Auksjon
Nord-Amerika - FDC og brev
B11022019ID104486F1OVWMGKWTVNVE.JPGFDC fra USA stemplet 1972kr 1,00023.02.2019 18:32:00
1 kr Auksjon
Møre og Romsdal Brev & Hjemstedsfilateli
B11022019ID104486F1CXWBCENEXKXW.JPGLandpost 6143 Fiskåbygd LP F, 30.04.1998kr 1,00023.02.2019 18:30:00
1 kr Auksjon
England stemplet
B11022019ID104486F1OSSTHXPFDDBU.JPGEngland stemplet. 17 stk forskjellige merker.kr 1,00023.02.2019 18:28:00
1 kr Auksjon
Sør-Trøndelag Brev & Hjemstedsfilateli
B11022019ID104486F1UFXHIUMRIPEQ.JPGPostkort fra - Hell - ubruktkr 1,00023.02.2019 18:26:00
1 kr Auksjon
B11022019ID104486F1YXYMYFPNYXLZ.JPGKonvolutt stemplet Kristiansand i 1953 - artig - kr 1,00023.02.2019 18:24:00
1 kr Auksjon
Østfold Brev & Hjemstedsfilateli
B11022019ID104486F1KHCRMHLOYORW.JPGRek. konv. signert K. L. Sørensen. Venstre side skadet kr 1,00023.02.2019 18:22:00
1 kr Auksjon
Fugl & Fisk
B11022019ID104486F1CUQROPRODRMD.JPGFuglemotiv i stemplet, 5 stk 4-blokker.kr 1,00023.02.2019 18:20:00
1 kr Auksjon
Krigspost & Feltpost
B11022019ID104486F1UOOIIGVMAYWK.JPGRasjoneringskort på skotøy, under krigen. Hard postgangkr 1,00023.02.2019 18:18:00
1 kr Auksjon
Kunst
B11022019ID104486F1QBBUWPUOUQUO.JPGKunst - Malerier, 11 stk. forskjellige merker.kr 1,00023.02.2019 18:16:00
1 kr Auksjon
Diverse
B11022019ID104486F1OLMQBHLUSYKW.JPGNorge Uoffisiell Minneblokk fra 2001 Verdi 25,-kr 1,00023.02.2019 18:14:00
1 kr Auksjon
Diverse
B11022019ID104486F1QUSZUOVRXXWP.JPGNorge hengslet - ustemplet, med småfeil.kr 1,00023.02.2019 18:12:00
1 kr Auksjon
Øvrige motiver
B11022019ID104486F1ANXGLMMOOVLT.JPGDiana som voksen på miniark fra Koreakr 1,00023.02.2019 18:10:00
1 kr Auksjon
Norge FDC 2000-2009
B11022019ID104486F1YEPUGPROCVAO.JPGNorge FDC fra 2001 medSk 1450- 1451 kr 1,00023.02.2019 18:08:00
1 kr Auksjon
Danmark stemplet
B11022019ID104486F1YWCZKXKCHYKC.JPGDanmark stemplet. 4-blokk Afa 380.kr 1,00023.02.2019 18:06:00
1 kr Auksjon
Sverige stemplet
B11022019ID104486F1ITVPXEBBTKKZ.JPGSverige stemplet. 18 stk forskjellige merker. kr 1,00023.02.2019 18:04:00
1 kr Auksjon
B11022019ID104486F1PESUWPTSIBNK.JPGNorge Brevkort stemplet Rygge i 1924 - Greit kort -kr 1,00023.02.2019 18:02:00
1 kr Auksjon
Britiske kolonier
B11022019ID104486F1YQOKWEMRGVNO.JPGIsle of Man FDC fra 1996 kr 1,00023.02.2019 18:00:00

Sist oppdatert: 17.02.2019 22:10:26