Gjeldende auksjonstid er:18.08.2019 22:15:52 18.08.2019 22:15:52
 Alle

 Shop

Norge FDC 1970-1979
B18082019ID102877F1OFVOEEVDFGFP.JPGFDC 1974 NK731-732 Lagabøter vignett B&B Nyekr 9,00101.09.2019 19:55:00
Norge FDC 1970-1979
B18082019ID102877F1MTKJQGDZPUHF.JPGFDC 1974 NK739-740 UPU100år vignett B&B Nyekr 9,00101.09.2019 19:50:00
Norge FDC 1970-1979
B18082019ID102877F1IHQHSIVSPLPM.JPGFDC 1974 NK727-728 " Lindesnes "  Nyekr 9,00001.09.2019 19:47:00
Norge FDC 1980-1989
B18082019ID102877F1UFVRSYGTVOVG.JPGFDC 1987 NK1019 " M/S Nidarholm " Trondheim Nyekr 9,00001.09.2019 19:46:00
Norge FDC 1990-1999
B18082019ID102877F1BYCPAVHLCVXD.JPGFDC 1998 NK1344-1345 Slottet 150år på kort Nyekr 19,00001.09.2019 19:44:00
Norge FDC 2000-2009
B18082019ID102877F1QLRMIYVIHBWK.JPGFDC 2000 NK1393 " Hvalsenteret ANDENES " Nyekr 19,00101.09.2019 19:40:00
Buskerud prakt & lux
B18082019ID102877F1FTSNUTQHFSHV.JPGLUX Stemplet NK711 " Rytterpost Drammen " 09.10.1973 Nyekr 19,00001.09.2019 19:37:00
Norge FDC 1990-1999
B18082019ID102877F1DQDBXHJCSIBT.JPGFDC 1996 NK1264 Frimerkets Dag " Vadsø " Nyekr 9,00101.09.2019 19:36:00
Norge FDC etter 2009
B18082019ID102877F1JUBDBVCUXQNG.JPGFDC 2019 NK2006-2007 Olsenbanden 50 år Nyekr 99,00101.09.2019 19:32:00
Norge FDC etter 2009
B18082019ID102877F1GQBMWMKYDCFB.JPGFDC 2019 NK2009-2010 Harald Sohlberg 150 år Nyekr 99,00101.09.2019 19:22:00
Norge FDC etter 2009
B18082019ID102877F1VJLPKERFEXSK.JPGFDC 2019 NK2008 VM i Orientering " Gjøvik " Nyekr 99,00101.09.2019 19:16:00
Norge FDC 1970-1979
B18082019ID102877F1MLYRPSWEMZJB.JPGFDC 1973 NK719-721 Blomster II " Kongsvinger " Nyekr 9,00001.09.2019 19:15:00
Norge FDC etter 2009
B18082019ID102877F1DNDKWFFVNUGO.JPGFDC 2002 NK1476 LUX " Vadsø Filatelistklubb "  Nyekr 9,00101.09.2019 19:15:00
Norge FDC 1980-1989
B18082019ID102877F1UHFWGSUPSNXR.JPGFDC 1981 NK895 Sarpsborg Filatelistklubb " Sarpsborg " Nyekr 9,00001.09.2019 19:05:00
Norge FDC 1980-1989
B18082019ID102877F1QUKXCNKTMVGX.JPGFDC 1988 NK1050 Vadsø Frimerkeklubb " VADSØ " Nyekr 9,00101.09.2019 19:00:00
Troms Brev & Hjemstedsfilateli
B18082019ID102877F1YUOBZAIUWEAT.JPGLandsturnstevnet " Tromsø " 01.07.1981 Nyekr 5,00001.09.2019 18:58:00
Telemark Brev & Hjemstedsfilateli
B18082019ID102877F1QFZSDCVEXJZS.JPGLandsleir 1985 " Notodden " 03.08.1985 Nyekr 5,00001.09.2019 18:58:00
Skipspost og luftpost
B18082019ID102877F1KVHCDTTNSKQO.JPGS/Y Berge Viking Whitbread Round the World Race 81/82 Nyekr 9,00001.09.2019 18:56:00
Norge FDC 1980-1989
B18082019ID102877F1AFTHWLYDAGDD.JPGFDC 1986 NK988-989 VM I Skiskyting Homenkollen Nyekr 9,00001.09.2019 18:54:00
Finnmark Brev & Hjemstedsfilateli
B18082019ID102877F1QMPRTPVGLPFJ.JPGVadsø By 150 år " Vadsø " 22.07.1983 Nyekr 5,00001.09.2019 18:51:00
B18082019ID102877F1OTOFXXMMEWSS.JPGNK925 " 9610 Rypefjord " 31.03.1993 Nyekr 1,00001.09.2019 18:48:00
Nord-Trøndelag Brev & Hjemstedsfilateli
B18082019ID102877F1OPGRDHQMXQQN.JPGBølarein - Bølabua " BINDE " på kort Nyekr 9,00001.09.2019 18:46:00
B18082019ID102877F1OYJTINPPLJPC.JPGBallongselskapet Roald Amundsen " VADSØ " 06.05.1983 Nyekr 9,00001.09.2019 18:46:00
Jernbanepost
B18082019ID102877F1RXNDTMTWEMKO.JPGJernbaneposten på Romerike 125 år " Strømmen-Eidsvoll " Nyekr 9,00001.09.2019 18:42:00
B18082019ID102877F1YUYRKRSMECPU.JPGVardøtunnelen 2890M " Vardø " 16.08.1983 Nyekr 5,00001.09.2019 18:40:00
Vestfold Brev & Hjemstedsfilateli
B18082019ID102877F1MPFYTZKIWLED.JPGVestfoldustillingen LUX Stemplet NK1071 " Larvik "  Nyekr 9,00001.09.2019 18:38:00
Skipspost og luftpost
B18082019ID102877F1OHMGKMTXDQXY.JPGChristian Radich Østlandets Skolskib " Oslo " 09.06.81 Nyekr 9,00001.09.2019 18:36:00
B18082019ID102877F1WBEHFNKVXKCA.JPGMidnatts-Festivalen " Lakselv " 11.07.1987  Nyekr 9,00001.09.2019 18:34:00
Hedmark Brev & Hjemstedsfilateli
B18082019ID102877F1OHHLCNNHIZPL.JPGDe Nordiske Jakt og Fiskedager " Elverum " 1986 Nyekr 9,00001.09.2019 18:32:00
Oslo Brev & Hjemstedsfilateli
B18082019ID102877F1NIKKKIBQBJHH.JPGFN/Brevets/Oslo Dag Norwex 80 " OSLO " Nyekr 9,00001.09.2019 18:30:00
Frimerke- og Automathefter
B18082019ID102877F1TEDHPHMLLQTU.JPGPostfrisk ** FH112-114 Turistmerker VII 2000 m/nr Nyekr 99,00001.09.2019 18:10:00
Frimerke- og Automathefter
B18082019ID102877F1LQMECGIXHQLT.JPGPostfrisk ** FH126x Roser 2003 (Utrop ½ nominal) Nyekr 22,00001.09.2019 18:10:00
Frimerke- og Automathefter
B18082019ID102877F1OXNEOMNLERGO.JPGPostfrisk ** FH115 Fisk 2000 (Utrop under ½ nominal)  Nyekr 16,00001.09.2019 18:10:00
Frimerke- og Automathefter
B18082019ID102877F1QDRJYDVQCHFI.JPGPostfrisk ** FH101 Insekter 98 (Utrop under ½ nominal) Nyekr 15,00001.09.2019 18:10:00
Frimerke- og Automathefter
B18082019ID102877F1VZMSMQFVOJJP.JPGPostfrisk ** FH85 & 86 Norden 95 (Utrop ½ nominal) Nyekr 34,00001.09.2019 18:10:00
Frimerke- og Automathefter
B18082019ID102877F1LPPPGLNWPEKF.JPGPostfrisk ** FH77 JUL 1992 (Utrop ½ nominal)  Nyekr 16,00001.09.2019 18:10:00
Frimerke- og Automathefter
B18082019ID102877F1IVGPQFOQRUVU.JPGPostfrisk ** FH79 JUL 1992 (Utrop under ½ nominal)  Nyekr 16,00001.09.2019 18:10:00
Frimerke- og Automathefter
B18082019ID102877F1OUGWSVVJSVDT.JPGPostfrisk ** FH81 Kirker 1993 (Utrop under ½ nominal)  Nyekr 17,00001.09.2019 18:10:00
Frimerke- og Automathefter
B18082019ID102877F1PSEYAPSBRCDP.JPGPosfrisk ** FH50 ( FH823-839 ) Norwex 80 I 1978 Nyekr 6,00001.09.2019 18:10:00
Frimerke- og Automathefter
B18082019ID102877F1FPRGWXDXZHDX.JPGPostfrisk ** FH122 Fotballforbund (Utrop ½ nominal) Nyekr 22,00001.09.2019 18:10:00
Frimerke- og Automathefter
B18082019ID102877F1LRDQKBMOUPVM.JPGPostfrisk ** FH87 I (2 typer ) (Utrop ½ nominal) Nyekr 28,00001.09.2019 18:10:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17082019ID102877F1ICQBFOJRFBTF.JPGPostfrisk ** NK1208-1209 Forskning 1994 Nyekr 4,00025.08.2019 21:40:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17082019ID102877F1QCBTKTCJOUUX.JPGPostfrisk ** NK944-946 Postarbeid 1984 Nyekr 4,00025.08.2019 21:40:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17082019ID102877F1QIOIMMALTWKT.JPGPostfrisk ** 2-Blokk NK845-856 Falkberget 1979 Nyekr 3,00025.08.2019 21:40:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17082019ID102877F1DYJUBRWPDKAL.JPGPostfrisk ** NK672-673 Nielsen Hauge 1971 Nyekr 1,00025.08.2019 21:40:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17082019ID102877F1CTWLPRUZJLTJ.JPGPostfrisk ** NK557 Europa IV 1964 Nyekr 1,00025.08.2019 21:40:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17082019ID102877F1ZNZUPNAHUDTM.JPGPostfrisk ** NK490-491 Europa I & SAS 1960/1961 Nyekr 1,00025.08.2019 21:40:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17082019ID102877F1OVCRMDJOURMY.JPGPostfrisk ** NK706-707 LEPRA 1973 Nyekr 1,00025.08.2019 21:40:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17082019ID102877F1DRXDLNFRJZKP.JPGPostfrisk ** NK581-582 Europa VI 1966 Nyekr 1,00025.08.2019 21:40:00
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B17082019ID102877F1ZVECJOWMTPKK.JPGPostfrisk ** NK917 & 922 Olav & Nansen 1982 Nyekr 3,00025.08.2019 21:40:00

Sist oppdatert: 18.08.2019 22:15:52