Gjeldende auksjonstid er:23.01.2020 02:28:48 23.01.2020 02:28:48
 Alle

 Shop

OL
2015B100931F1DMEKLTQX.JPGØsterrike 1963 OL i Innsbruck (Postfrisk) Kjøp nåkr 7,00023.01.2020 21:07:00
OL
B100931F1IMHPASXT.JPGParaguay 1989 OL Albertville (Postfrisk) Kjøp nåkr 40,00023.01.2020 21:06:00
OL
B100931F1CVNZQLDF.JPGCambodsja 1984 OL Sarajevo (Postfrisk) Kjøp nåkr 19,00023.01.2020 19:59:00
OL
B100931F1THLIMLLJ.JPGUngarn 1963 OL Innsbruck (Postfrisk) Kjøp nåkr 10,00023.01.2020 19:57:00
OL
B100931F2JZYTYTJX.JPGSharjah 1968 OL Grenoble (Postfrisk) Kjøp nåkr 48,00023.01.2020 19:57:00
OL
B100931F1SYRONVNE.JPGKorea Nord 1987 OL Calgary (Postfrisk) Kjøp nåkr 13,00023.01.2020 19:56:00
OL
B100931F1CNLMRZJQ.JPGBahamas 1984 OL Los Angeles (Postfrisk) Kjøp nåkr 12,00023.01.2020 18:07:00
OL
B100931F1XSQLXRWM.JPGBelize 1979 OL Moskva (Postfrisk) Kjøp nåkr 48,00023.01.2020 18:07:00
OL
B100931F1GNPCFFGL.JPGBulgaria 1960 OL Roma (Postfrisk) Kjøp nåkr 7,00023.01.2020 18:06:00
OL
B100931F1TJAHNRRP.JPGJugoslavia 1968 OL Mexico (Postfrisk) Kjøp nåkr 77,00023.01.2020 18:05:00
OL
B100931F1XZUWRZFS.JPGRas al Khaima 1968 OL Grenoble (Postfrisk) Kjøp nåkr 96,00023.01.2020 18:04:00
Fly & luftfart postfrisk & ustemplet
B16012020ID100931F1SOHCLYRCTXCD.JPGS. Tome e Principe1978 UPU (Postfrisk)  Kjøp nåkr 110,00023.01.2020 17:48:00
Romfart
B16012020ID100931F1FFCHRPUTXBBM.JPGGuinea Republic 1966 Luna 9 (Postfrisk) Kjøp nåkr 20,00023.01.2020 17:46:00
Romfart
B16012020ID100931F1SRLQILVUILGV.JPGGuinea Republic 1966 Luna 9 (Postfrisk) Kjøp nåkr 20,00023.01.2020 17:43:00
Romfart
B16012020ID100931F1SJMLFXZSJZOT.JPGGuinea Republic 1965 Gemini 5 (Postfrisk) Kjøp nåkr 30,00023.01.2020 17:40:00
Sovjet postfrisk & ustemplet
B20112018ID100931F1RIZVKFNBSSUV.JPGSovjetunionen 1968 OL i Mexico (Postfrisk) Kjøp nåkr 6,00029.01.2020 17:35:21
BRD postfrisk & ustemplet
B100931F1HMQKAOTD.JPG90% rabatt: Tyskland B.R.D. 1984 Europaparl. (Postfrisk) Kjøp nåkr 2,00028.01.2020 11:20:18
BRD postfrisk & ustemplet
B100931F1KIROSVVK.JPG90% rabatt: Tyskland B.R.D. 1977 Europarådet (Postfrisk) Kjøp nåkr 2,00028.01.2020 11:20:18
BRD postfrisk & ustemplet
B100931F1JFVVQWKM.JPG90% rabatt: Tyskland B.R.D. 1989 Europarådet (Postfrisk) Kjøp nåkr 2,00028.01.2020 11:20:18
BRD postfrisk & ustemplet
B100931F1OMFDXRBN.JPG90% rabatt: Tyskland B.R.D. 1969 Naturvernår (Postfrisk) Kjøp nåkr 2,00028.01.2020 11:20:18
BRD postfrisk & ustemplet
B100931F1KLUSOHQH.JPG90% rabatt: Tyskland B.R.D. 1977 Jean Monnet (Postfrisk) Kjøp nåkr 1,00028.01.2020 11:20:18
BRD postfrisk & ustemplet
B100931F1YYQBCDUV.JPG90% rabatt: Tyskland B.R.D. 1968 Adenauer (Postfrisk) Kjøp nåkr 3,00028.01.2020 11:20:18
Romfart
B100931F1WDMSPZZZ.JPGU.S.A. 1983 Space-Flight med BOARD-STEMPEL Kjøp nåkr 125,00027.01.2020 17:54:51
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B100931F1YZSLEEDR.JPGNK 1084-85 1989 Juletrepynt par postfrisk HK 28,- Kjøp nåkr 8,00026.01.2020 10:50:17
Nobelprisvinnere
B100931F1DTPJVWQF.JPGU.S.A. 1995 F.N. (Nobelprisvinner) (Postfrisk) Kjøp nåkr 32,00024.01.2020 15:53:34
Nobelprisvinnere
B100931F1EXBCLWBO.JPGSuriname 1962 Dag Hammarskjöld (Postfrisk) Kjøp nåkr 15,00024.01.2020 15:50:56
Øvrige Vest Europa
B10012020ID100931F1NMQKIVNEPECC.JPGPortugal 2000 Berømte personer 20. århundre (Postfrisk) Kjøp nåkr 170,00024.01.2020 15:50:55
Øvrige Vest Europa
B100931F1UGSJTIPK.JPG90% rabatt: F.N. Geneve 1995 F.N. (Postfrisk) Kjøp nåkr 6,00029.01.2020 17:51:31
FN - New York
B100931F1GOPVUWTC.JPG90% rabatt: F.N. New York 1993 Menneskerettene. (Postfrisk) Kjøp nåkr 20,00029.01.2020 17:51:31
FN - New York
B100931F1LSYJKQEJ.JPG90% rabatt: F.N. New York 1995 F.N. (Postfrisk) Kjøp nåkr 8,00029.01.2020 17:51:30
FN - Wien
B06082017ID100931F1HZPCNPDNJUPB.JPG90% rabatt: F.N. Wien 1995 FN 50 år (Postfrisk) Kjøp nåkr 7,00029.01.2020 17:51:30
Irland stemplet
B15012016ID100931F1SDDWYPBCLWHK.JPGIrland 1931 Royal Dublin Society (Stemplet) Kjøp nåkr 2,00029.01.2020 10:06:31
Irland stemplet
B23012016ID100931F1NBBXKOSQESZO.JPGIrland 1976 Telefonen 100 år (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00029.01.2020 10:06:31
Irland postfrisk & ustemplet
B100931F1WPRAYJPB.JPG90% rabatt: Irland 1973 Assosiert medlem i EU (Postfrisk) Kjøp nåkr 3,00029.01.2020 10:06:31
Irland stemplet
B23012016ID100931F1XKOTUMGFGLVV.JPGIrland 1975 Julen 1975 (Stemplet) Kjøp nåkr 2,00029.01.2020 10:06:31
Øvrige Øst Europa
B100931F1NHTPWMOG.JPG90% rabatt: Polen 1961 Vintersport (Postfrisk) Kjøp nåkr 11,00028.01.2020 16:36:16
Finland stemplet
B14042018ID100931F1YYTIQSKWPAEE.JPGFinland 1889 Våpen (Stemplet) Kjøp nåkr 1,00028.01.2020 16:36:16
Røde Kors
B100931F1XAXXICCO.JPGUngarn 1942 Røde Kors (Postfrisk) Kjøp nåkr 20,00028.01.2020 14:50:58
OL
B100931F1KKEEWFED.JPGUngarn 1972 OL München (Postfrisk) Kjøp nåkr 10,00028.01.2020 14:50:58
OL
B100931F1XXIJFOBN.JPGUngarn 1971 OL Sapporo (Postfrisk) Kjøp nåkr 7,00028.01.2020 14:50:58
B100931F1SQSNPCOV.JPGUngarn 1967 Luftfart (Postfrisk) Kjøp nåkr 12,00028.01.2020 14:50:58
B100931F1RRCXYCIG.JPGUngarn 1962 Flytyper (Postfrisk) Kjøp nåkr 10,00028.01.2020 14:50:58
OL
B100931F1YGBDEEYS.JPGUngarn 1980 OL Moskva (Postfrisk) Kjøp nåkr 9,00028.01.2020 14:50:58
Øvrige Vest Europa
B06012020ID100931F1JUBAUHMFXENO.JPG90% rabatt: Portugal 1984 Malerier (FDC) Kjøp nåkr 17,00027.01.2020 17:54:54
Øvrige Vest Europa
B06012020ID100931F1KYYFHOOKVNSB.JPG90% rabatt: Portugal 1984 Keramikkfliser (FDC) Kjøp nåkr 17,00027.01.2020 17:54:53
Øvrige Vest Europa
B06012020ID100931F1OUEHDYPMGTUJ.JPG90% rabatt: Portugal 1983 Keramikkfliser (FDC) Kjøp nåkr 17,00027.01.2020 17:07:41
Øvrige Vest Europa
B06012020ID100931F1KEQHUZIBKPGY.JPG90% rabatt: Portugal 1982 Keramikkfliser (FDC) Kjøp nåkr 17,00027.01.2020 17:07:40
Øvrige Vest Europa
B06012020ID100931F1EKIXYHFIWFNI.JPG90% rabatt: Portugal 1981 Keramikkfliser (FDC) Kjøp nåkr 17,00027.01.2020 17:07:39
Europa CEPT & Europautgaver
B100931F1SSJXLCZH.JPG90% rabatt: Tyskland B.R.D. 1959 Europa Cept (FDC) Kjøp nåkr 7,00027.01.2020 17:07:39
Europa CEPT & Europautgaver
B100931F1MJUPLEGV.JPG90% rabatt: Tyskland B.R.D. 1961 Europa Cept (FDC) Kjøp nåkr 4,00027.01.2020 17:07:38

Sist oppdatert: 23.01.2020 02:28:48