117 206
28 948
256 309
642 866

 Toppobjekter
Klikk kolonneoverskrift for å sortere listen stigende eller synkende

1 kr Auksjon
1909 - 1945 Nk 96 - 344
B25092020ID109463F1KVMXHFPLRMPC.JPGNK - 259. Den Norske Legion 1941 ** Hot Nyekr 100,00502.10.2020 20:02:00
1 kr Auksjon
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B24092020ID109463F1LTSJPORNHFWW.JPGNK - 5 Nyekr 21,00401.10.2020 17:37:00
Norske Minnemedaljer
B23092020ID330F1MCEWPPOE.JPGMEDALJE: 17. mai 1922 Hotkr 325,001027.09.2020 21:50:00
2 Kr 1878-1917
B23092020ID330F1ADITYPGZ.JPG2 kr Mor Norge. Se bilder! Utrop 1,- Hotkr 219,00627.09.2020 21:00:00
2 Kr 1878-1917
B23092020ID330F1VUVKHAVR.JPG2 kr Mor Norge. Se bilder! Utrop 1,- Hotkr 219,00527.09.2020 21:05:00
2 Kr 1878-1917
B23092020ID330F1REYGIIQX.JPG2 kr Mor Norge. Se bilder! Utrop 1,- Hotkr 219,00527.09.2020 21:10:00
2 Kr 1878-1917
B23092020ID330F1ERSDDIMB.JPG2 kr 1878. Se bilder! Utrop 1,- Hotkr 274,00727.09.2020 21:15:00
2 Kr 1878-1917
B23092020ID330F1WGQNKYWV.JPG2 kr 1913. Se bilder! Utrop 1,- Hotkr 220,00727.09.2020 21:20:00
1 kr Auksjon
Diverse brev
B23092020ID109463F1YPXRSPGTTGLE.JPGBrev/Konvelutt NK 1. Hotkr 275,001203.10.2020 20:13:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B23092020ID104584F1IFFVOFYZUREW.JPGNK13a - 3SKILL3 - RØDFIOLETT - PRAKTSTEMPLET AALESUNDkr 285,00407.10.2020 20:00:00
3 rings nummerstempler
B23092020ID104584F1EQTHVRUVBNDS.JPGNK6 MED NYDELIG TRE RINGS 35. ATTEST MEDFØLGER Hotkr 655,00707.10.2020 20:00:00
1 kr Auksjon
2 Kr 1878-1917
B22092020ID330F1NIJICATFPCPP.JPG2 kr 1916. Se bilder! Utrop 1,- Hotkr 300,00728.09.2020 20:00:00
1 kr Auksjon
Mynter fra Tyskland
B22092020ID330F1KVPNXCUIEOXM.JPGSCHLESWIG-HOLSTEIN: 1 sp 1791. Utrop 1,- Hotkr 950,001003.10.2020 14:10:00
1 kr Auksjon
Oscar II Skillinger og Specie
B22092020ID330F1SMURDIKQFPJN.JPG1 spd 1849. Se bilder. Utrop 1,- Hotkr 2 625,001303.10.2020 14:05:00
1 kr Auksjon
Oscar II Skillinger og Specie
B22092020ID330F1LTQCDTUJFZXT.JPG1 spd 1864. Se bilder. Utrop 1,- Hotkr 4 076,001303.10.2020 14:00:00
Nordland prakt & lux
B21092020ID104501F1OCSOJYNGMGSP.JPGNK 180 - Melbo Hotkr 22,00805.10.2020 21:00:00
Vest-Agder Brev & Hjemstedsfilateli
B16092020ID105502F1BHCPEXKKRWGO.jpgBanco/lakksegl Aaensire lokalt til Flekkefjord1906kr 220,00426.09.2020 22:08:00
Rogaland
B12092020ID109455F1VXYQVFNYDCYQ.jpgxxx Hafrsfjord Luftskipet L20 havari 1916 Utg: W.Krügerkr 670,00412.10.2020 21:12:00
1 kr Auksjon
England lots & samlinger
B12092020ID330F1JSVHHFSONDCO.JPGVICTORIA: Noen 100 merker i poser i boks. Et eldorado! Hotkr 600,001103.10.2020 13:01:00
1 kr Auksjon
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B12092020ID330F1NKAYMVCSIARZ.JPGSTOLPEMERKER: Sigarboks med 1000 (?) merker fra bo Hotkr 1 155,001603.10.2020 13:00:00
Kjell Aukrust
B28082020ID109455F1DSQFILXKYHMS.jpgxxx Signert Aukrust-42. Utg: Mittet & Co Serie N 2736kr 180,00428.09.2020 21:51:00

Norge FDC 1970-1979
B25092020ID99871F1XWRTSZYDDTZH.JPGEuropa 1977, Norge FDC NK 791 (22166) Hot Nyekr 105,50529.09.2020 22:46:00
Norge FDC 1990-1999
B25092020ID99871F1GSUOTKCRRJGE.JPGFrmerkets Dag, Norge FDC NK 1186 (22163) Nyekr 25,50429.09.2020 22:42:00
Norge FDC 1990-1999
B25092020ID99871F1PFMYEOMTSJXF.JPGFrmerkets Dag, Norge FDC NK 1151 (22159) Nyekr 35,50429.09.2020 21:37:00
Norge FDC 1990-1999
B25092020ID99871F1AWQVRSCYXFEH.JPGFrmerkets Dag, Norge FDC NK 1150 (22158) Nyekr 10,50429.09.2020 20:35:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B25092020ID104128F1NXCYSARSEXMS.JPGNorge NK 14 DRAMMEN - verdi ? NOK Nyekr 30,00429.09.2020 22:26:00
1855 - 1908 Nk 1 - 95
B25092020ID104128F1SBJFYRVSQJXN.JPGNorge NK 12 - verdi 400 NOK Nyekr 40,00429.09.2020 22:26:00
Danmark stemplet
B25092020ID104128F1YIRRGRYTDTVG.JPGDanmark AFA 178-80 - verdi 900 NOK Hot Nyekr 70,00529.09.2020 22:24:00
Danmark stemplet
B25092020ID104128F1NXCWMMCDELMC.JPGDanmark AFA 164-66 - verdi 1.050 NOK Nyekr 80,00429.09.2020 22:24:00
Danmark stemplet
B25092020ID104128F1RMIJDCQFPEHC.JPGDanmark AFA 160-62 - verdi 640 NOK Nyekr 45,00429.09.2020 22:24:00
Anna Eline Coucheron
B25092020ID103360F1FEKNNKDLYUZT.jpgJulekort Coucheron (Damm Coucheron 879) st. 1948 Nyekr 52,00405.10.2020 10:20:00
Sverige stemplet
B25092020ID104128F1CHWVGZDCSIHR.JPGSverige AFA 182-83 - verdi 1.100 NOK Nyekr 80,00429.09.2020 22:17:00
Øvrig Tyskland
B25092020ID104128F1KIUXLFIESTKR.JPGWürttemberg AFA 50-51 - verdi 370 NOK Nyekr 45,00429.09.2020 22:16:00
Øvrig Tyskland
B25092020ID104128F1LEIJDFIDTSQY.JPGWürttemberg AFA 48-49 - verdi 390 NOK Nyekr 45,00429.09.2020 22:16:00
Øvrige Norske kunstnerkort
B24092020ID102942F1JOROSTLIQTPW.JPGChr. Magnes Et lidet barn .... småformat ubrukt Hot Nyekr 52,00504.10.2020 20:12:00
5 kr 1963 og nyere
B24092020ID109463F1NJACQPYMXSAQ.JPG5 kroner 1970 Hot Nyekr 95,00501.10.2020 15:08:00
5 kr 1963 og nyere
B24092020ID109463F1JNPEQTCNOKXT.JPG5 kroner 1971 Hot Nyekr 95,00601.10.2020 15:05:00
Øvrige høytidskort
B24092020ID102942F1XTJNUOOEHEFN.JPGGodt Nytaar 2 griser småformat brukt 1922kr 7,00401.10.2020 20:16:00
Norge FDC 1990-1999
B23092020ID105502F1SFMBPDIUSQBV.jpgFDC vignett Helgelandskonv. 1995 grad 8 Sjeldenhetkr 200,00401.10.2020 23:08:00
Norge FDC 1990-1999
B23092020ID105502F1JSOQMQFTIVTZ.jpgFDC vignett Parti Sandnesjøen grad 7 Sjeldenhetkr 160,00401.10.2020 23:03:00
Norske Minnemedaljer
B26092020ID330F1PNUGNTFU.JPGMEDALJE: 17. mai 1911 Hotkr 190,00827.09.2020 21:55:00
50 øre 1874-1923
B26092020ID330F1UKOLNFJV.JPG50 øre 1914. Se bilder! Utrop 1,- Hotkr 64,00527.09.2020 20:05:00
50 øre 1874-1923
B26092020ID330F1TQNVLWEX.JPG50 øre 1893. Se bilder! Utrop 1,- Hotkr 165,00627.09.2020 20:20:00
25 øre 1876-1923
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/180000/180015.jpg25 øre 1904. Se bilder! Utrop 1,- Hotkr 43,00527.09.2020 20:55:00
Poletter
https://www.norstamps.com/content/images/stamps/180000/180021.jpgPolett Oslo Sporvei. Se bilder! Utrop 1,-kr 22,00427.09.2020 21:25:00
Mynter fra Tyskland
B23092020ID330F1JNYITVOT.JPGPREUSSEN: 5 mark 1876. Se bilder! Utrop 1,- Hotkr 235,00727.09.2020 21:40:00
Norske Minnemedaljer
B23092020ID330F1MSNYVRUY.JPGMedalje: Til Dyrenes Beskyttelse i Trondhjem Og Omegn Hotkr 105,00727.09.2020 21:45:00
1 kr Auksjon
1945 - 1999 Nk 345 - 1381
B23092020ID108170F1WVKRMHLQSHOI.JPGNK 476 - 6-blokk postfriskkr 15,00403.10.2020 19:31:00
Island stemplet
B23092020ID57109F1TLUYLWEDKBAU.JPGIsland AFA-nr 1339 Stemplet Hotkr 12,00530.09.2020 20:30:00
Island stemplet
B23092020ID57109F1TGDVESOCBHLW.JPGIsland AFA-nr 1139 Stempletkr 9,00430.09.2020 20:24:00

Forrige   1  2  3  4  5  6  7  8    Neste