GiBud.no : Se Auksjonsagenter
 Aktive Auksjonsagenter

NøkkelordPrisspekterKategoriFylke
kr 1,00 - kr 2 000,00Mynter Canada--
100 102 105 111 117 118 122 124 128kr 0,00 - kr 300,00Tjeneste, porto og returmerker--
Balstad--Nordland Brev & HjemstedsfilateliNordland
Balstad--NordlandNordland
breistø------
Buksnes--Nordland Brev & HjemstedsfilateliNordland
eidsbugard------
esefjo------
essefj------
falketi------
fme1253------
Fusa------
fylkesb------
Gravdal--NordlandNordland
Gravdal--Nordland Brev & HjemstedsfilateliNordland
Hagemann------
hemsedalsfj------
Holdhus------
HSD------
klistremerke------
Løyning------
marist------
markabygd------
Melkeraaen------
Norge stemplet--1855 - 1908 Nk 1 - 95--
Rjukan--TelemarkTelemark
Rjukan--Telemark Brev & HjemstedsfilateliTelemark
Solfonn------
Sulis Sulitjelma------
Sunnhordlandske------
Svelvik------
Sævareid------
Tananger, Stavanger, Sola, Jæren--RogalandRogaland
Tinn--Telemark Brev & HjemstedsfilateliTelemark
tottenham------
tyin------
tøymerke------
uranos------
vaset------
Vestvågøy--Nordland Brev & HjemstedsfilateliNordland
Vestvågøy--NordlandNordland
vimpel------
Vodahl------

Sist oppdatert: 20.05.2019 09:46:04