Samlet karakter for frimerko: Brukers samlede karakter
Det er 18418 Karakter karakterer fra 20.03.2003 til 23.01.2021
Det er 103 Karakter karakterer fra 06.08.2016 til 21.06.2020
Det er 1 Karakter karakterer fra 23.01.2017 til 23.01.2017

frimerko sin karakterbok

Karakter: KarakterAuksjons nr #3154024
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:27:18
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 496 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154025
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:26:53
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 497 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154050
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:26:33
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 513 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154051
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:26:13
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 514 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154054
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:25:39
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 515 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154056
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:25:13
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 517 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154071
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:24:43
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 526 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154072
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:24:22
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 527 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154074
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:24:03
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 528 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154075
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:23:33
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt(skal ta vare p det:) Kjpte : NK-nr 529 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154082
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:23:08
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt(skal ta vare p det:) Kjpte : NK-nr 534 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154068
Karakter gitt av kjper: Buster5629.12.2020 05:22:25
Kommentar:En svrt s grei handel. Kvaliteten p topp, og rask levering. Anbefales. Takk for handelen!!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3155386
Karakter gitt av kjper: Buster5629.12.2020 05:22:24
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154100
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154827
Karakter: KarakterAuksjons nr #3156576
Karakter gitt av kjper: marmor0126.12.2020 19:47:58
Kommentar:Som vanlig veldig godt fornyd.
Karakter: KarakterAuksjons nr #3156579
Karakter gitt av kjper: marmor0126.12.2020 19:47:57
Karakter: KarakterAuksjons nr #3156583
Karakter gitt av kjper: marmor0126.12.2020 19:47:56
Karakter: KarakterAuksjons nr #3156586
Karakter gitt av kjper: marmor0126.12.2020 19:47:55
Karakter: KarakterAuksjons nr #3158332
Karakter gitt av kjper: marmor0126.12.2020 19:47:53

Forrige   - 10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  +    Neste

Sist oppdatert: 26.01.2021 23:35:32