Samlet karakter for frimerko: Brukers samlede karakter
Det er 18335 Karakter karakterer fra 20.03.2003 til 18.01.2021
Det er 103 Karakter karakterer fra 06.08.2016 til 21.06.2020
Det er 1 Karakter karakterer fra 23.01.2017 til 23.01.2017

frimerko sin karakterbok

Karakter: KarakterAuksjons nr #3143160
Karakter gitt av kjper: gunnm0130.12.2020 13:25:36
Kommentar:helt topp handle med bare gode objekter rask levering bare ++++
Karakter: KarakterAuksjons nr #3143363
Karakter gitt av kjper: gunnm0130.12.2020 13:25:35
Karakter: KarakterAuksjons nr #3145113
Karakter: KarakterAuksjons nr #3143226
Karakter: KarakterAuksjons nr #3145225
Karakter gitt av kjper: gunnm0130.12.2020 13:25:34
Karakter: KarakterAuksjons nr #3145115
Karakter: KarakterAuksjons nr #3146944
Karakter gitt av kjper: gunnm0130.12.2020 13:25:32
Karakter: KarakterAuksjons nr #3146917
Karakter: KarakterAuksjons nr #3146937
Karakter: KarakterAuksjons nr #3146945
Karakter gitt av kjper: gunnm0130.12.2020 13:25:31
Karakter: KarakterAuksjons nr #3146952
Karakter: KarakterAuksjons nr #3143161
Karakter gitt av kjper: gunnm0130.12.2020 13:24:46
Karakter: KarakterAuksjons nr #3143137
Karakter: KarakterAuksjons nr #3143158
Karakter: KarakterAuksjons nr #3143162
Karakter gitt av kjper: gunnm0130.12.2020 13:24:45
Karakter: KarakterAuksjons nr #3143199
Karakter gitt av kjper: gunnm0130.12.2020 13:24:43
Karakter: KarakterAuksjons nr #3155364
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:29:17
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 693 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154024
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:27:18
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 496 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154025
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:26:53
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 497 Stemplet +++ positive selvklart!
Karakter: KarakterAuksjons nr #3154050
Karakter gitt av kjper: clarice197329.12.2020 14:26:33
Kommentar:Grei handel, kom i bra, pen stemplet konvolutt Kjpte : NK-nr 513 Stemplet +++ positive selvklart!

Forrige   - 10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  +    Neste

Sist oppdatert: 19.01.2021 09:56:55