104 315
66 476
162 927
525 428

10 .**. 20 aur 1881 (2. trykk9 postfrisk. Attest CAM 04

Annonse nr: 4084523

217190

10 .**. 20 aur 1881 (2. trykk9 postfrisk. Attest CAM 0411/260214 (Facit 14 b)

Generelle vilkår

Objektets tilstand

Detaljer

Auksjonstype B
Salgspris kr 300,00
300
Annonse vist15 ganger
Referanse nr/#Norstamps-shop

Annonse nr: 4084523

NORSTAMPS
Medlem siden: 18.04.1999
Land: NORWAY Karakterer (11742)