126 944
86 453
109 018
349 770

P-15b .**. 40 øre 'å betale' (matt blå) i pen postfrisk

Annonse nr: 3947360

219134

P-15b .**. 40 øre 'å betale' (matt blå) i pen postfrisk 4-blokk med mard venstre side

Generelle vilkår

Objektets tilstand

Detaljer

Auksjonstype S
Utropspris kr 5 000,00
5000
Annonse vist44 ganger
Referanse nr/#katalog002

Slutter01.06.2022 21:32:00

Bud nå

0

Annonse nr: 3947360

NORSTAMPS
Medlem siden: 18.04.1999
Land: NORWAY Karakterer (10991)