126 182
86 019
105 675
337 606

P-3c .**. 10 øre Centraltrykkeriet brunrød i postfrisk

Annonse nr: 3947354

219133

P-3c .**. 10 øre Centraltrykkeriet brunrød i postfrisk 4-blokk. Sjelden blokk.

Generelle vilkår

Objektets tilstand

Detaljer

Auksjonstype S
Utropspris kr 10 000,00
10000
Annonse vist38 ganger
Referanse nr/#katalog002

Slutter01.06.2022 20:22:00

Bud nå

0

Annonse nr: 3947354

NORSTAMPS
Medlem siden: 18.04.1999
Land: NORWAY Karakterer (10979)