130 299
43 533
265 069
677 751

Marshal. Nr. 29 - 1975

Annonse nr: 803840
Hurtig som lynet
Hurtig som lynet

Et meget pent blad helt uten rifter og bretter. Det er kun litt slitasje langs ytterkantene og helt nederst og øverst på ryggen. Alle sidene er løse, men det skyldes at bladet aldri har vært stiftet fra forlaget. Men ingen av sidene mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Startet23.09.2020 01:44:39
Sluttet24.10.2020 01:44:39
Solgt forkr 60,00
Annonse vist325 ganger
Marshal. Nr. 29 - 1975
Annonse nr: 803840
Høyeste Budgiver Daharald68 (38)  Se budgivers karakterbok
Daharald68kr 60,0023.09.2020 23:52:18

Pro
Karakterer (1262)  Se selgers karakterbok