135 437
Auksjoner nå
46 460
Fastprisvarer
251 165
Salg siste 12mnd
605 137
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
Lot klassisk England - verdi 16.400 NOK      Annonse nr: 705538

 

Beskrivelse
Godt lot. Se også mine andre auktioner.

Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: 1 stk.
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet25.06.2015 22:04:37         
Slutter28.06.2015 22:06:00
Solgt forkr 510,00  
Annonse vist78
Lot klassisk England - verdi 16.400 NOK
Annonse nr: 705538
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver arsolos (84)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
arsoloskr 510,0028.06.2015 21:57:54
aagejensenkr 500,00 (Autobud)27.06.2015 22:20:09
erikp45kr 500,0027.06.2015 22:20:09
aagejensenkr 420,00 (Autobud)27.06.2015 17:45:21
rolfthewolfkr 410,0027.06.2015 17:45:21
aagejensenkr 330,00 (Autobud)27.06.2015 17:45:02
rolfthewolfkr 320,0027.06.2015 17:45:02
aagejensenkr 260,00 (Autobud)27.06.2015 17:44:45
rolfthewolfkr 250,0027.06.2015 17:44:45
aagejensenkr 160,00 (Autobud)27.06.2015 17:44:27
rolfthewolfkr 150,0027.06.2015 17:44:27
aagejensenkr 70,0027.06.2015 10:57:22
svsakr 30,0026.06.2015 13:59:36
tro-johkr 20,0026.06.2015 11:03:06
mam29kr 10,0025.06.2015 23:41:38
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (14966)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Generert: 01.06.2020 10:14:01
GiBud.no


Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter