Halv provisjon i Juli måned!

105 877
47 763
253 257
616 439

Blondie 1966      Annonse nr: 704578
Blondie 1966
Blondie 1966

Et blad som har sine mangler. Slitasje i ryggen med en ca, 2 cm. lang rift nederst og 1 cm øverst. 2 rifter ca, 1 cm på siden hvor den ene også er på 1. siden i heftet. Den andre riften er gjennomgående til ca. halve bladet. Også 2 små rifter på omslagets bakside. Noen svakere hjørnebretter på omslaget. Det positive er at det ikke er noen løse sider eller bretter i bladet.
Objektets tilstand
Utropspriskr 35,00
Solgt forkr 35,00
Annonse vist359
Blondie 1966
Annonse nr: 704578
Høyeste Budgiver riegddo (1575)  Se budgivers karakterbok
riegddokr 35,0030.07.2019 21:09:52

Karakterer (1122)  Se selgers karakterbok