127 595
103 511
109 840
359 016

NK 988 1986 VM Skisk. kr 2,50 4-bl. postfrisk HK 32,-

Annonse nr: 624782

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

NÅ OVER 100 PENT STEMPLEDE BLOKKER FRA SOVJETUNIONEN 1944-1988!

Nye områder med 90% rabatt: BELGIA og andre land på "B", SOVJETUNIONEN

Fra før: Biler/kjøretøy, Blomster, Europa Cept og Europautgaver postfrisk, brev og FDC, Dyr, Fugler, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere postfrisk, FDC/brev, OL postfrisk, brev og FDC, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Danmark, Acorene, Azerbaijan, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Finland, Færøyene, Grønland, Hellas, Irland, Island, Italia, Jersey, Jugoslavia, Kazakstan, Kirgistan, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Monaco, Norge + Norge med lux- og praktstempler, Polen, Portugal, Romania, Russland, Sverige Tadzikistan, Tsjekkoslovakia, Turkmenistan, Tyskland.B.R.D., Berlin og D.D.R. og Deutsches Reich postfrisk, stemplet og brev/FDC m.v., Ungarn. Østerrike, Åland

Objektets tilstand
Utropspriskr 11,00
11
Startet04.03.2023 10:54:27
Sluttet11.03.2023 10:57:27
Solgt forkr 11,00
11

Annonse vist142 ganger
Annonse nr: 624782
Høyeste Budgiver vikul (2522)  Se budgivers karakterbok
vikulkr 11,0011.03.2023 10:52:13
Selger:  Follo Frimerkehandel

ProfilbildeProVerifisert
Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (44636)