128 373
141 571
217 856
705 765
2

Danmark Afa: 41 - Postfærge **

Annonse nr: 4634397

Postfriskt. Arkivbilde.

Full returerett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse.

Det kan være enkelte prikker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er å det(de) tilsendte frimerket(ene).

Forskuddsbetaling til Norsk bankkonto innen 10 dager etter mottatt sluttfaktura. Fraktomk.: NOK 45,- opp til 100g (DKK 36,-), opp til 250g NOK 90,- (DKK 72,-).

Ved tilslag over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.

Objektets tilstand
Utropspriskr 14,00
14
Startet08.08.2023 21:50:28
Sluttet16.08.2023 21:50:28
Solgt forkr 14,00
14

Annonse nr: 4634397
Høyeste Budgiver jbh50 (693)  Se budgivers karakterbok
jbh50kr 14,0013.08.2023 20:19:10
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (29955)