2

Kristiansand. Marked i Posebyen (Aune 178110) -Pg. 2002

Annonse nr: 4565501
Kristiansand. Marked i Posebyen (Aune 178110) -Pg. 2002Kristiansand. Marked i Posebyen (Aune 178110) -Pg. 2002

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Kristiansand S. 15-7-2002.

Aune 178110.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
6
Startet30.05.2023 10:32:21
Sluttet09.06.2023 20:16:00
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 4565501

Karakterer (17331)