2

Hilsen fra Tjøme (Tjøme Fotoklubb) - St. TJØME 25 6 93

Annonse nr: 4562060
Hilsen fra Tjøme (Tjøme Fotoklubb) - St. TJØME 25 6 93Hilsen fra Tjøme (Tjøme Fotoklubb) - St. TJØME 25 6 93

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet 3145 Tjøme 25-6-1993.

Utgiver: Tjøme Fotoklubb - 23-0392.

Objektets tilstand
Utropspriskr 6,00
6
Startet28.05.2023 10:25:16
Sluttet07.06.2023 20:00:00
Annonse nr: 4562060

Karakterer (17334)