129 638
141 233
215 278
697 961

Frankrike AFA 307-09 - verdi 160 NOK

Annonse nr: 4540340

Jeg har norsk konto. Dette er sidste auktionsdag inden jeg går på ferie. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.

Som udgangspunkt vil jeg samle dine køb for 4 uger ad gangen . Jeg vil sende statusopgørelse hver tirsdag du har købt noget. For kunder hvor statusopgørelsen viser et beløbet over 1000 NOK sender jeg faktura samtidig. For andre kunder sendes faktura efter de 4 uger. Hvis du ønsker vundne merker og faktura tidligere må du sende en mail. Forsendelsesomkostningerne for et normalt brev på maks. 100 gram er 48 NOK. For storbreve over 250 gram 150 NOK og for R-brev 205. Disse priser en med nuværende valutakurser, så der kan ske ændringer.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet12.05.2023 20:00:00
Sluttet16.05.2023 22:12:00

Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 4540340
Høyeste Budgiver Soggeberget (13518)  Se budgivers karakterbok
Soggebergetkr 10,0016.05.2023 16:13:33

ProfilbildeVerifisert
Karakterer (25960)