128 689
127 770
174 812
564 445

NK : 59. Posthornutg. fra Centraltrykkeriet.(1893/95)**

Annonse nr: 4520159
NK : 59. Posthornutg. fra Centraltrykkeriet.(1893/95)**NK : 59. Posthornutg. fra Centraltrykkeriet.(1893/95)**

Norge.

Postfrisk.

HK 375,-

Se bilde.

Har ikke VIPPS !! Du betaler etter postens takster. Etter vekt. Bortkommen post er ikke selgers ansvar. Sender post hver dag.Har IKKE Vipps. Lykke til med handelen. Hilsen Roy
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet03.05.2023 09:35:35
Sluttet09.05.2023 09:35:35

Annonse vist21 ganger
Referanse nr/#Brunt Album # 3 - 47
Annonse nr: 4520159
Høyeste Budgiver Krokholmen (24)  Se budgivers karakterbok
Krokholmenkr 10,0003.05.2023 20:08:39

Karakterer (7031)